Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 66 od 66

Tema: Kako nekoga odgovoriti da ne kupi VW Boru!?

  1. #51
    Pero Perić
    Guest
    Alo Ekstrim, kao prvo Bora u serijskoj opremi ima i ABS i servo...Istina je da ima Laguna ima vise prostora ali to je auto vise klase od Bore...Po ne znam koji put treba ponovit da je Bora u klasi sa produzenim Meganeom (koji je usput 3 puta ruzniji uod Bore), a ne s lagunom. Također mislim da je nepotrebno uspoređivat Opel s Volkswagenom jer je VW miljama ispred.Ciao!!!

  2. #52
    Extreme
    Guest
    Dobro, ono za servo i ABS je istina (baš sam se čudio kako Golf Cabrio nema ABS serijski pa sam pretpostavio da ga nema ni Bora), ali evo ti usporedbe:
    VW Bora 1.6 Basis (101 ks) 150306 kn
    Serijska oprema: ABS, servo, 2 zračna jastuka, centralno.

    Renault Laguna 1.6 16v Expression (107 ks) 153968 kn
    Serijska oprema: ABS, servo, 4 zračna jastuka, daljinsko centralno, alu felge, klima, elek. podizanje prozora, kožni volan, kartica za paljenje.....
    Čak je i dodatna oprema jeftinija. Pa kome ovo nije dovoljan dokaz ?

  3. #53
    Pero Djetlić
    Guest
    nakon ovoliko opreme pa radije bi i Lagunu I, a vi nudite lagunu2, pa usporedba sa bora boring je besmislena, vw ne vrijedi ni približno te novce, pa ima seata i škoda upola jeftiniji, a to je sve isti drek.

  4. #54
    VR6
    Guest
    Kad si svu tu opremu za Lagunu nabrojao, mogao si i za VW Boru.

    Serijska oprema VW Bora: potpuno pocincana karoserija, servo upravljac, ABS sustav kocenja, zracni jastuk za vozaca i suvozaca, središnje zakljucavanje, kodirani kljuc - elektronska blokada za zaštitu protiv otudenja, visinski namjestivo sjedalo vozaca i naslone za glavu straga, elektricki namjestiva vanjska zrcala sa grijanjem, elektricni podizaci prozora sprijeda, sprijeda i straga zatezivaci pojaseva, zelena termoizolacijska stakla, dodatno svjetlo za kocenje na stražnjem staklu, naslon stražnje preklopiv, podešavanje visine svjetlosnog snopa, radiokazetofon BETA sa cetiri zvucnika, podešavanje upravljaca po dubini i visini, podne prostirke naprijed i otraga, filter protiv prašine i peludi.

  5. #55
    Initiale
    Guest
    Vr6 sad ti bum nabrojal opremu moje lagune iz 95. 2 zracna,abs,automatska klima,servo,po visini podesivo sjedalo,volan po dubini, ele. pokretani i grijani retrovizori,ele. pokretana stakla,djeljiva straznja klupa,blokada motora,ha kaj velis na to,bora to nema ni dan danas nakon 7 godina

  6. #56
    q10
    Guest
    mislim da soliš slano ako tako hočeš po tebi najbolje da kupi kia clarusa on nude sve to još manje para

    ko tu koga ××××

  7. #57
    M_7
    Guest
    ma nek si kupi slepera imat ce krevete i prostora u prikolici za putnike kolko oces....

  8. #58
    alfa099
    Guest
    VR6, ne želim polemizirati i uplitati se u velike rasprave jer nemam puno vremena visiti na net-u, ali tepisi? Dodatna oprema?
    Danas je standard za klasu u kojoj su Bora i Golf: 6 (šest) zračnih jastuka, radio s CD-om i 6 (šest) zvučnika, ABS, servo, volan podesiv po visini i dubini, dvozonski automatski klima uređaj... i još brdo elektronskih pomagala pri kočenju, stabilnosti i ostalo.
    Dobro da nisi naveo i desni retrovizor i grijač stražnjeg stakla...

  9. #59
    Pero Djetlić
    Guest
    Doduše taj famozni desni retrovizor je i dalje umanjenih dimenzija, možda je dodatna oprema retrovizor pune veličine?
    Ah narodna kola....

  10. #60
    alfist_zg
    Guest
    haha VR6 legendo...haha...pazite podne prostirke ALI...I naprijed I odostraga a-ha....u p.m.
    i stakla termoizolacijska...i tepihe, to stvarno malo koji auto ima...
    ma i da kosta 20 000 kuna vise isplati se uzeti Boru Čorbu . )

  11. #61
    Jam on it
    Guest
    Jel vi znate da je famozni BETA radiokasetarac s 4 zvučnika BEZ autoreversa?
    ××××te...

  12. #62
    Pero Djetlić
    Guest
    O kvragu i Bora, pa stvarno je ukurcu totale. Pa ko to kupuje čovjeće ?
    2002., kazića (iako svi se furaju na CD-e) i to bez autoreversa). Kako nebi bio zatucan.

  13. #63
    q10
    Guest
    pa ××××te da nebi možda marantzove komponente možda

    danas svjet ide do te mjere u krajnost da me lagano boli želudac

  14. #64
    doc
    Guest
    onda je stvarno te Bora prava prilika. Samo radi toga BETA radia bi je kupio!

  15. #65
    ziko
    Guest
    Lagunas II!

    reci papku da je bora u teskoj banani

  16. #66
    Pero Djetlić
    Guest
    q10, pa ××××ga konkurencija nudi budućnost pa neću valjda za tolike pare koliko koštaju ti auti 40.000 dem okretan kazetlin na ruke, hočeš da stradam kada okrećem kazetu u bori sa tolike pare jer kazić nema autorevers?

Slične teme

  1. kupi skutera!!!
    By znam!!!! in forum Osijek i okolica
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 15-06-2008, 11:51
  2. kupi kawasaki!!!
    By neeeee!!! in forum Osijek i okolica
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 30-05-2008, 12:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •