Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 56

Tema: ima li tko iz makedonije ?

  1. #26
    cuore sportivo
    Guest
    sta se zajebavas ili ti to ozbiljno,koje su cjene,a usput nekako mi se gadi vozit polovnjaka iz te ××××ne makedonije,ups da se kiro ne uvrijedi

  2. #27
    Calibra Zender
    Guest
    cuore
    Pa nisi valjda nasjeo na ove trapave fore? )

  3. #28
    cuore sportivo
    Guest
    a ××××ga nisam nasjeo ali ako ide zasto ne probat,a znam nista od nicega dok sam ne napravis,svi samo pricaju

    calibra danas sam bas utopio jednu alfu 156 1.9 jtd 99god full oprema za 14 900eura,autic ko iz ducana,tip se zagrijao za auto ko beba za zvecku,svaki dan se rodi jedna ××××××

  4. #29
    M_7
    Guest
    jel ima netko mozda kakvih iskustva sa audiem b4 2.8 v6, inace taj je model 93.g. hvala

  5. #30
    doc
    Guest
    M7, kakav je to B4? nisam znao da su i to proizvodili....

  6. #31
    cuore sportivo
    Guest
    to je zadnji model audia 80,a ovaj 2.8 je ful rijedak model a i cijena mu je mala jer je auto dosta rastrosan,trosi dosta,rijetko se nađe neki dobar jer obicno takvom autu svako vadi mast

  7. #32
    doc
    Guest
    a ta kanta, pa sta onda ne pise 80. nisam nigdje vidio da pise B4

  8. #33
    cuore sportivo
    Guest
    to je isti ××××× ko za bmw serije 3 pa kazu E36

  9. #34
    Girrari
    Guest
    Doc, kaj nisi čuo za "svetu kravu" svih švabofila. Kako bi rekao pokojni Danilo Stojković u "Tko to tamo peva": "Sram te bilo!"

  10. #35
    kiro vo makedonija
    Guest
    Braco,
    pa vi se zajebavate, a ja ocu da
    vi pomognem posteno...

  11. #36
    M_7
    Guest
    ocito mi promaklo da nisam napisao 80... izvinjavam se ali sta mogu ??? gledo sam jednog na jakusevcu neki auto salon ga prodaje, za fakat male pare od 5500 eura. inace lik ga je nahvalio ko da je auto bog (vidi se da je trgovac), pa si sad razmisljam da ga uzmem jer mi treba nesto za more takvoga, a onda ga kasnije lako utrapim nekom u zamjenu...

  12. #37
    594krešoah
    Guest
    kiro. za 11000 eura kupim polo u hrvatskoj, za taj novac nije isplativo kupiti ga u makedoniji.kiro daj povoljnije cijene.

  13. #38
    Dr. Strangelove
    Guest
    Cuore, zašto je tolki bed kupit Alfu staru 2-3 god. ... pogotovo mislim na JTD... jel zbog skidanja kilometraže i općenitog "odnosa" spram auta prvog vlasnika ili?...

  14. #39
    cuore sportivo
    Guest
    nije uopce bed kupit alfu dizel(ako nisi pri lovi za benzu,sasvim je ok ova JTD)ali mislim da je puno love 15 000eura dat za takav auto, ima original 160 000km ali opet za tu lovu kupis novoga stila JTD(ajde mozda 2000eura vise)ali je novo,novo,a inace tip cije je auto je trazio keša 13 000eura,pa ipak mislim da sam profitirao malo

  15. #40
    kiro vo makedonija
    Guest
    Evo, imam jedan za 9.500 €, batko !
    Pa to nema nigde !!!
    Super sve oprema, sve digitalno, na dugmenceto, digitalni prozor, digitalni upravljac, digitalni zadnji ogledlceto, digitalni ventilator...!
    Nema sta nema, batko !
    To ti je zadnja cena. Ne da moze nize !
    Ali da gi vidis batko kaki je - ne bi se mlogo mislio. Pazi sta ti Kiro kaze.

  16. #41
    594krešoah
    Guest
    kiro hvala na informacijama. cijena je povoljna sa svom opremom koju si naveo jedino motor nisi a i ono digitalno me zbunjuje, no shvatio sam što znači digitalno. ipak moram vidjeti koliko sve to košta kad se uveze u hrvatsku.pozdrav.

  17. #42
    TRANS AM
    Guest
    594 krešoah,

    Ha, ha, ha, puko sam od smijeha! Ili se vrhunski zahebavaš ili si nasjeo Kiri. Svejedno, ha,ha, dobro ste me nasmijali!.

  18. #43
    M_7
    Guest
    KIRO
    de pojasni to digitalno jerbo nije mi bas sve jasno ??????? fala )

  19. #44
    594krešoah
    Guest
    kiro ! dali polo o kojem si govorio ima digitalno podešavanje vozačevog sjedala, digitalno podešavanje retrovizora i digitalno grijanje sjedala. i zašto me zoveš BATKO.pozdrav.

  20. #45
    kiro vo makedonija
    Guest
    Vo prvo, ja se ne zajebavam, kako to skazavaju neki ovde.
    Vo drugo, ja hocu da pomagam ovom batku da kupi super ubava kola.
    A tebi batko da odgovuram : nema grejanje vo sediste,ogledalceto eto e retrovizor (digitalni), a ima jos i digitalni ventilator so filtri e polen.
    Super kola !

  21. #46
    kiroshit...o
    Guest
    još čemo da učimo macedonija, jelte kirovski ???

  22. #47
    no name 2
    Guest
    kreso 594 i kiro su jedna te ista osoba,kreso postavi pitanje,a kiro je odmah tu za 15 minuta,malo naivno ali za ubit dosadu jako zanimljivo,pozdrav kirotu i bolje nauci makedonski

  23. #48
    kiro vo makedonija
    Guest
    Drugari,
    da li normalni vi ste ?
    Ko je taj kreso ?
    Ja vam saljem pozdravi iz prijateljsko Skopje !

  24. #49
    Calibra Zender
    Guest
    Ma, smeće od topica ko i s onom trebom kojoj kao auto non stop krepava. Meni se čini da Kyri u glavi nešto krepava! I to na oba navedena topica!

  25. #50
    594krešoah
    Guest
    no name. ja sam krešo.na forumu sam već dosta vremena.možeš provjeriti, pregledaj forum.postavljam pitanja,odgovaram drugima i nisam neozbiljan.krajem godine planiram kupiti auto.već sam napisao da sam u auto klubu pročitao kako su automobili u makedoniji povoljniji i zato sam otvorio novu temu, ima li tko iz makedonije. sve su to moja pitanja.vjerujte mi.a za kiru ne mogu dokazati da li netko koristi njegovo ime i šalje za neke pomalo neobične odgovore.pozdrav kiri. zašto me zoveš batko ?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •