Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: Gdje Na TUNING?

  1. #1
    Go
    Guest
    Gdje je najpametnije otic na tuning.
    Mozda negdje van ili mislite da su nasi tuneri uredu.

  2. #2
    alfist_zg
    Guest
    kod Bullita.

  3. #3
    bullit
    Guest
    Na ovo ne mogu nista drugo reci nego: hvala, Alfist_ZG

  4. #4
    alfa099
    Guest
    Napiši, bullit, kako ide tunirana 156 JTD, napiši kako se vozi do mora i natrag, buaz!

  5. #5
    GO
    Guest
    Bullit ti radis za neku tunersku radionu kod nas ili sam sklapas po garezi

  6. #6
    Jam on it
    Guest
    Bullit je "tuning himself in best words". Vlastita firma, vlastiti "know how" i godine iskustva...

  7. #7
    Calibra Zender
    Guest
    Sad će opet skočiti, ali nema veze... Kojeg vraga dižete Bullita u nebo? Pa nek čovjek sam nešto napiše, a ne da ga se vječito veliča. Pa nek onda cijenjena gospoda na forumu koja ga očito poznaju (neki su njegova klijentela) kasnije i potvrde šta sam kaže. Ovo je čisto blesavo za čitati. Ispada ko da mu se (da izvinete) u dupe zabijate, samo su vam još džonovi vani! Pa bit će popusta i ovako i onako, bit će rabata za sve!

  8. #8
    alfist_zg
    Guest
    ma Calibra, ti uvijek preuvelicavas...ja sam samo to napisao , jer ne znam ni jednog drugog tunera, a i upoznao sam bullita na prvom okupljanju i decko je ok i odlicno se kuzi.
    nekuzim zasto je to problem.

  9. #9
    doc
    Guest
    sad kad ja nabavim Bravo ima da bulit najde neki K&N "ispod pulta" za mene pa da ga i ja malo hvalim !

  10. #10
    Calibra Zender
    Guest
    Ma ne tvrdim ja da on ne zna, nego mi je više blesavo čitat tuđa veličanja.

  11. #11
    bullit
    Guest
    Alfa ×××, tvoja "dignuta" 156 SW JTD ide super za takvu vrst auta. Sad smo svi to vidjeli i probali u praksi.Mislim da je postignuto vrijeme dosta respektabilno, tim vise kad se uracuna kolki smo balast furali sa sobom...A kaj se tice same voznje, to mozda bolje da ti ispricas impresije.

  12. #12
    vozio
    Guest
    Bullit daj napiši broj telefona ili ime svoje firme.

  13. #13
    tomba
    Guest
    o kojoj 156jtd je ovdje riječ,1.9 ili 2.4? kako je tunirna,kako je to "dignuta"? koliko je to koštalo i gdje je slagano? kakav je dobitak na snazi? kako se može izmjeriti snaga motora nakon tuninga? kakva je sad potrošnja u odnosu na prije?
    molio bih vlasnika da mi odgovori,ako nije problem. hvala

  14. #14
    bullit
    Guest
    vozio, moj mail je goc355@yahoo.co.uk pa se javi. Bilo bi glupo da ovdje bas sve kazem, nekima se ionak kosa dize na glavi kad cuju da se neko interesira za takve stvari.
    Alfa ×××, objasni Tombi detalje koji ga interesiraju. Ja cu reci samo da je rijec o 156 SW 1.9 JTD.

  15. #15
    kaka-libra
    Guest
    Calibra,
    Pa nije Bullit Ti da sam sebe veliča. BTW jeste li vidjeli kako naš mali Calibra brzo dođe od Varaždina do Osijeka - vaaauuu. I još stigne svratit u pekaru po perec. Jel' tata ponosan?

  16. #16
    alfa099
    Guest
    OK. Na 156 SW 1.9 JTD stavili smo Superchips i "digli snagu na cca 145 KS. Okretni moment je također dignut, na koliko javim kad izvršimo mjerenja. Performanse su zadivljujuće. Krajnja je brzina viša od 210 km/h, izmjereno u praksi, a potrošnja u kombiniranoj vožnji (grad - otvoreno, ganjanje) je oko 8,3 l/100 km.
    Bullit je vozio od Zagreba do otoka Paga i došli smo do Prizne za 3 sata u petak popodne po cesti Duga Resa - Josipdol - Senj. Bilo je dosta kamiona i prometa. No povratak je bio veličanstven. Vozili smo istom rutom, krenuli trajektom u 06:00 a u Zagrebu smo bili u 08:50. Uključujući trajekt! Manijak je vozio kao da je na Grobniku! Nismo ni oka sklopili!
    Vidjet ćemo kaj će biti ovaj vikend jer idemo s potpuno novom GTV 2.0 TS.
    Dakle, bullit ne samo da dobro slaže aute, već i vrhunski vozi, bez obzira kaj će sad Calibra sasut svu žuć Varaždinskog kraja jer je ljubomoran.
    Calibra, pridruži se karavani, pa da vidimo ko kak vozi!

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    Alfa×××
    Jesi mjerio ubrzanje, koliko si sada brži do stotke? Imao si prije nekih 11 sekundi.
    Svaka čast Bullitu na oštroj vožnji, nema šta. Samo me zanima koliko je bilo riskira u vožnji, punih crta, škara...? Inače, odlično vrijeme.
    Moje do Osijeka nije mjerljivo s njegovim jer stvarno nije bilo divljanja već neki konstanto solidan ritam. A i frka me dizat toliko prekoračenje zbog drotova. I ovo je bilo na momente za oduzimanje dozvole.

    Kaj se karavane tiče ja sam za. Samo tko će nam plaćat kazne?

    p.s.Bullit, zašto ne koristiš uvijek svoj nick? Čudno da je samo tvoj komentar na oba topica...samo što se ovdje furaš na anonimusa.

  18. #18
    bullit
    Guest
    Calibra, ja uvijek koristim svoj nick. Ono je moj komentar na drugom topicu, ali ovaj ovdje nije.
    P.S. Nije bilo skara i slicnih stvari,ipak mi je bitno da svi stignemo (4 nas je bilo s prtljagom) zivi i zdravi (a neki i odmorni), doma.

  19. #19
    Calibra Zender
    Guest
    Mali dodatak
    Zagreb-Prizna (vašom rutom) ima 213 kilometara i ako u program ubacim ograničenja na našim cestama onda ispada da je vrijeme potrebno do dole (naravno bez zastoja, kolona...) 3 sata i 6 minuta. I nebitan detalj, potrošeni bezolovni za 125,25 Kuna. Nemam pojma koliko je litra nafte pa eto onda benge.

    U istom programu istom metodom Varaždin Osijek za 3 sata i 38 minuta za put od 229 kilometara!!!

    Ne kažem s time da sam ja ne znam koliko brže vozio već je stvar da programčić uključuje u kalkulaciju svako ograničenje. Zato i kažem da prosječnom vozaču treba do Osijeka nekih 3 sata i desetak minuta.

    A ono za nick, sorry, moja greška. Očito je riječ o nekom kretenu.

  20. #20
    bullit
    Guest
    Nerado te moram ispraviti, ali u tih tri sata(Od Paga tj. Zigljena, ne od Prizne, pa do HRT-a na Prisavlju) je uracunata i voznja trajektom i jedno stajanje.Tek tolko, radi pravilnog informiranja javnosti.

  21. #21
    Calibra Zender
    Guest
    Istina, trajekt je preskočen, ali nisam propustio taj detalj. Mada je trebao biti dodan isto ko i zaustavljanje. Sve u svemu vrlo brzo, ali ne toliko brže koliko mi se u prvi momenat činilo.
    Mada je blesavo uspoređivati te dvije dionice jer nemaju apsolutno ništa zajedničko (osim vjerojatno kardinalno lošeg asfalta).

  22. #22
    alfa099
    Guest
    Jedan od idućih vikenda, sve do 15.09. pozivamo sve zainteresirane da nam se priključe u karavani od Zagreba do Novalje s posjetom novom klubu u uvali Zrće! Plaćamo cugu! I naravno, večeru ak nas netko stigne! Bullit i ja smo u plavoj GTV-jki...
    Kretanje je oko 16:00 iz Zagreba, povratak u nedjelju u 05:50. Predviđeni dolazak u Zagreb je u 09:00 u nedjelju.
    Sex i pijanstva uključeni u aranžman ali ovise o vlastitom umijeću!
    Sponzor: MUP RH

  23. #23
    mara
    Guest
    bullit ja bi te nesto pitao ali mi onda i odgovori!
    osim chipom kako se jos moze tunirati auto?ali da nije stetno za motor.ja sam cuo da mozes sportskom bregastom.koliko ona daje konja a koliko se najvise moze chipom?

  24. #24
    bullit
    Guest
    E, malo ti je preopcenito pitanje. Kolko s bregastom? Na kojem autu, i s kojom bregastom (imas minimalno tri varijante, u vecini slucajeva i pet)svaka nesto donosi a nesto i oduzima (veca snaga na visoj turazi, manji okretni moment, ili isti, ali na vecoj turazi, dakle,manja elasticnost. Koji auto? Sto je jos radjeno na njemu? Nije to stavimo ovo, to je 15ks, pa sad jos ovo, to je jos 8, pa sve skupa zbrojis. Ne ide to bas tak jednostavno. A uz promjenu bregaste, mora se mijenjati i chip, jer su parametri rada motora tada potpuno drukciji nego kod serijskog.

  25. #25
    _Stevo
    Guest
    gledo ja jucer brze i zestoke na dvd-u i ×××× majku blesavim ljudima koji ne znaju cede drzat. film je ××××n. naravno gledajuci aute, efekte i kak je zamisljeno sve to da sudjeluju obicni ljudi sa svojim autima. a auti su jednom rijecju ××××ni. ne znam ko je od vas gledo film ali auti su ono...
    i tak si ja mislim e kad bi imo para za sredit auto tak. ma samo da mogu one naljepnice poljepit bil bi sretan, ali opet mi ostaje problem kak kupit takav nekakav auto(ili mogu dobit na lotu ili opljackat banku ). go odi na onu stranicu overboost.com. i naruci si par turba i nitroa za auto
    p.s. e bullit daj malo pojasni princip rada ovog nitroa i o njemu ak ti nije bed.

Slične teme

  1. CHIP TUNING
    By Navi in forum Auto servisi
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 13-09-2004, 23:09
  2. TUNING klub
    By Aero in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 05-03-2004, 22:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •