Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Problemi sa integriranom grafikom

  1. #1
    Zlatko
    Guest
    U skoro svim igrama pojavljuju mi se sjene i svjetlost u obliku kocke..Grafika je integrirana na MB.. Sve sam probao ali to ne mogu rjesiti..
    Ako netko zna molio bih objasnjenje.
    Hvala svima
    MB je Matsonic MS8308D/E sa integriranom grafikom ( djeli za sada 32 MB rama.)
    )

  2. #2
    Odi
    Guest
    Ako na maticnoj ploci postoji AGP utor preporucam ti kupnju nove graficke kartice, te integrirane su dosta lose.

    Kako vec imas integriranu prepostavljam da si s lovom slab, onda jedino razumno rijesenje je instalacija novih drivera i direx-a, ali to ti nece puno pomoci.

    Poz ODi

  3. #3
    Der Sturmer
    Guest
    Uf covjece za sicu love dobis agp graficku,posto imas afiniteta prema igrama to ti je musthave!Jer ove na maticnoj su ocaj!Sluze jedva za neku osnovnu multimediju!

  4. #4
    Grga
    Guest
    predpostavljam da nemas agp utor najbolja stvar koju mozes napravit je skinut (ako nades) komplet novih drivera i programa za doticnu maticnu.... i onda se dobro pomoli

    <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  5. #5
    Der Sturmer
    Guest
    Tu ni molba ne pomaze...No i ima shema,za mjenjanjem postavki u biosu...nisam nikad radio al se raspitaj mozda neko zna nes il pogledaj na webu...

Slične teme

  1. problem sa grafikom
    By HELOOOO in forum Informatičari
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-08-2009, 20:13
  2. Problemi
    By TheBorgKing in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-01-2006, 09:04
  3. Problemi sa Monitorom
    By PCPlayer[SER] in forum Hardware
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-09-2005, 21:09
  4. Problemi sa integriranom grafikom
    By Zlatko in forum Hardware
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-04-2005, 20:30
  5. Problemi sa umrezavanjem
    By darmar in forum Hardware
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 31-08-2002, 22:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •