Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Poklanjam mačiće

  1. #1
    Bebaaa
    Guest

    Poklanjam mačiće

    Poklanjam mačiće stare mjesec dana. 4 ih je, svi su skoz bijeli, mama im nema ni godinu dana, a već se omacila tako da je jako mršava i nema ni dovoljno mlijeka da ih nahrani sve. Ja ih pomalo hranim preko dana nekako jer neznaju još papati i zato MOLIM nekoga tko voli mačiće i tko bi se brinuo za svakoga da mi se javi jer ne želim ih riješiti kako te neki drugi ljudi čine.

  2. #2
    neetko
    Guest
    Nadam se da ćeš mačiće udomiti, a macu lijepo steriliziraj pa se nećeš brinuti kud češ s njima

  3. #3
    lilli
    Guest

    Red face ja bi

    ako ima jedan muški mačić onda moze ja imam iskustva sa mackama imala sam ih koliko vec dosd moze neki kontakt da se dogovorimo!!!!!! nebrinite se ako ga poklonite meni poklonit cete ga u dobre ruke

  4. #4
    MiaMjau
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bebaaa Pregledaj post
    Poklanjam mačiće stare mjesec dana. 4 ih je, svi su skoz bijeli, mama im nema ni godinu dana, a već se omacila tako da je jako mršava i nema ni dovoljno mlijeka da ih nahrani sve. Ja ih pomalo hranim preko dana nekako jer neznaju još papati i zato MOLIM nekoga tko voli mačiće i tko bi se brinuo za svakoga da mi se javi jer ne želim ih riješiti kako te neki drugi ljudi čine.
    Pozdrav,
    Ja bi udomila jednog mačića A odakle su mačići?
    Molim te ako možeš odgovori na moj mobitel ××× 426163

  5. #5
    Upišite nadimak
    Guest
    Neznam zašto ne piše broj
    Ugl nula devet osam, ako moram već tak

  6. #6
    MiaMjau
    Guest
    ups nisam se potpisala, evo.
    Ugl. ja sam u Čakovcu, pa ako si blizu mi se javi, pozdrav

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-01-2011, 10:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •