Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 43 od 43

Tema: Dečki Kai VoĢiTe kOd CuRa?

  1. #26
    -.-.-.-..-.
    Guest
    Mršavice su OUT! Bolje da ljulja nego da žulja! Onda bi se još zacvikao pa zovi hitnu....

  2. #27
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    307
    Rep Power
    2226
    hahahaha,a kao ima nornalnih dečkiju??? ...uf,gledate s visokaaaa!!!

  3. #28
    Ancient
    Guest
    Karakter.
    Otvorenost.
    Percepcija stvarnosti.
    Maštovitost.

  4. #29
    za brinetu
    Guest
    Pa reci sta je po tebi normalan decko?

  5. #30
    Kurac..
    Guest
    Pička,guza,i sise!!!Imaj silikone

  6. #31
    e
    Guest
    vrlo jednostavno što manje šminke

  7. #32
    zelenioki
    Guest
    Sam da zna cijenit i da je poštena....eto takvih sigurno nema sve njih zanima kombinacija bankomata i vibratora..

  8. #33
    hhhhh
    Guest
    sisee

  9. #34
    SamO Nj3gOva
    Guest
    pa ia poštenih cura.. al takve su ugl zauzete .. il nisu tak *slavne* pa vi decki takve cure ne primjecujete (:

  10. #35
    zbunjenaa.. :S
    Guest
    meni kazu da sam previse hiperaktivnaa...al ne pusim i mozd popije koju casicu owak na blagdanee..al inace ne pijem..a to kaj wi decki gledate samo sisate i guzate glupi steee... ima jedna cra na fejsu..i namjerno se slika u grudnjaku i gacama sam da deckima privuce pozornost...kao da trckaraju za njom...ma ŨŨŨŨŨ eee...a jos je klinka...

  11. #36
    SamO Nj3gOva
    Guest
    tak to ide

  12. #37
    Ancient
    Guest
    Da ta crna nije Mella Mellica? E, to vam je , djeco draga, fejk profil.

  13. #38
    zbunjenaa.. :S
    Guest
    ma nie to taa..sta se i ona slikaaa...ma to swe poludjelo...

  14. #39
    nepoznati netko
    Guest
    Ja na curama najvise volim...oci...kosu...usne...i dobru guzu.e...a naj vise mrzim to sto vecina cura zele samo one koji imaju para ko' blata i kojima tata vozi mercu

  15. #40
    prava...
    Guest
    A kaj vi decki ocete ima takvih cura kolko ti srce pozeli,al vi bi samo te neke ŨŨŨŨŨ...i ako najdete normalnu prijetite joj da cete prekinuti ako se ne posevite i ako se opet posevite vi prekinete sa curom...dakle jednaom rijecju ISKORISTAVATE nas cure...pogotovo one koje vama pasu!!

  16. #41
    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Guest
    iskreno...decki pretjeruju!!!! hocete cure koje imaju velike sise...dobro dupe...dobro tijelo...!!!! vi ni sami neznate sta hocete....! i da...cure koje ne piju..ne pusiju..itd.ima ih...ja sam jedna od njih...!!! ima puno takvih curaa...samo sta ste vi decki SLJEPII,a i vecini deckijju je samo do sexa...slazem se sa ovom tu curom...dobijete sex pa na ostavite...jednom rijecju iskorisite...i uz to povrijedite...!!! ajde malo mucnite mozgom ako gaimate i shvatite DA MI CURE NISMO VASE LUTKE ZA SEX! neke iz vrbovca jesu...kao naprimjer andreya prislin...svaki decko koji joj pride dobit ce picke...makar ona bila ruzna!!!

  17. #42
    zbunjena :S
    Guest
    slazem se

  18. #43
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Hahahahaaaa...a cure ne žele dečke koji su lijepi i zgodni...)) isto kao što dečki žele da im cure imaju velike sise, i dobru guzicu, i da na nešto liče...o čemu mi pričamo tu...a što se tiče seksa, da se ne želite spavati s dečkima ne biste spavali s njima...a ne tu prodavati priču, on je spavao sa mnom i ostavio me...znala si to i prije nego što si legla pod njega..:/ i onda su kao dečki loši i niš ne valjaju...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •