Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: Dečki Kai VoŁiTe kOd CuRa?

  1. #1
    SamO NjeGoVa.
    Guest

  2. #2
    bijeli dabar
    Guest
    sve...

  3. #3
    nista
    Guest
    ionak su sve iste vise nema normalnih cura koje nepiju nepuse nemaju prijatelja koji ju guzi itd......

  4. #4
    SamO NjeGoVa.
    Guest
    hehe..
    neoj bit tolko siguran u to

  5. #5
    i ako
    Guest
    ima koja takva cura sigurno je zauzeta i ima decka..
    a u to da ih ima cisto sumjam

  6. #6
    hjoj
    Guest
    ma ima ima..kako nebi bilo..ali rijetkost..i te vam cure općenito nisu "popularne" ali ne znači da su ružne ili glupe..vi dečki ih jednostavno ne primjećujete..vi vidite samo one kaj se ×××××ju uokolo i itd..otvorite oči..

  7. #7
    nemora
    Guest
    bit niti ljepa bog zna sta niti popularna niti nista samo da bude normalna i oke cura....

  8. #8
    hjoj
    Guest
    e pa onda..

  9. #9
    ufff
    Guest
    Uff volimo guzicu, sise, pa usta i usnice... To sve ak je +, seks će biti predobar ) ) ) )

  10. #10
    pa ona?
    Guest
    problem je u tome sto danas nema normalnih cura.....

  11. #11
    SamO NjeGoVa.
    Guest
    Oo ima ima.. sao ti nisi jOsh pronašo takvu curu ^^

  12. #12
    izgleda
    Guest
    da ni necu,prije cu na lotu dobit......

  13. #13
    hjoj
    Guest
    vi dečki ne znate gdje tražit..

  14. #14
    gggggggggg
    Guest
    ×××ך curu koja ostavi dečka zato što joj neda

  15. #15
    za hjoj
    Guest
    reci di treba trazit?

  16. #16
    pusi kurac
    Guest
    najvise guzica i sise, ali takve nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tj nisam ju vidio duže vremena!!!!!!!

  17. #17
    hjoj
    Guest
    otvori bolje oči..

  18. #18
    dlaka,dlaka
    Guest
    volim svaku koja ima dlaku,
    a na snase vrebaju ustase.

  19. #19
    haa da
    Guest
    vi bi sad ovo sad ono..istina...važne su vam one cure koje se ×××××ju i sve k tome..i onda se žalite kai vas ili ostave ili prevare ili opkradu...nemate pojma...želite cure sa sisama do trbuha i guzicom ko balon, silikonskim usnicama a te nisu normalne..naravno! pa pogledajte opis hhhh...moraju biti naj u društvu a kak su to zavrjedile..pa sigurno ne kai su nosile halje...hehe...isse i sad tu komentirate joooj nemate vi pojma


    najbolje cure su one koje znaju za zabavu ali i di je granica...i ne,ne piju sve i ne puše i ta ××××××...ali da otvorite oči..vidjeli bi..ima takvih cura puno samo šta ste vi slijepi.....

  20. #20
    aah
    Guest
    mozda i ima sta mi to vrjedi kad takva cura me nebi ni pogledala...

  21. #21
    mrvica
    Guest
    Haa da, upravu si ti! Cura ako nije ××××× i ako nije mršavica kod dečkiju ne prolazi.. tak da nemojte pisat gluposti sve cure znaju kakvi su dečki!! Zato nemojte pitat više gdje ima poštenih cura kad ih vi i tako nebi zamjetili samo slinite za ×××××ma...

  22. #22
    hahahaha
    Guest
    daj nepricaj gluposti....
    Nema vise oke cura i to je to nema se puno tu sta oko toga pricat i rasparavljat

  23. #23
    za mrvicu
    Guest
    joj molim te daj ne seri,ko da bi ti pogledao neku debelu...ja sam cura pa sam normalna;ne pijem,ne pusim,ne zalazim u JAZAVAC i ostala ××××××...potpuno nevina a kod cure se podrazumijeva da je mrsava,inace nije cura ako nije mrsava...sigurno ces jebati neku od 1oo kg,daj molim te,sam sebi lazes ccccc

  24. #24
    lol
    Guest
    sama si si kriva sto imas 100 kg

  25. #25
    mrvica
    Guest
    Ma imate vi pravo koga ja zavaravam!!! Nema poštene cure...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •