Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 39 od 39

Tema: BMW Z4

  1. #26
    VR6
    Guest
    M3 je rekao:

    "Z3 M je po krugu brži i od SLK 320 AMG i od boxtera s, a to dovoljno govori i o potencijalima obiènog Z3"

    Eto odakle znam, a ovo je vjerovatno tacno. Taj Z3 M je vjerovatno brzi od Boxstera samim tim jel ima jaci motor, Boxsteri nisu tako jaki.

    SLK 320 AMG je automatik, kao i svi AMG-i, i vise je predvidjen za udobnu i brzu voznju po auto putu i slicno, a ne za stazu i krivine.

    Bio je u Vrelim Gumama nedavno test, voznja po stazi, i tu su bili razni automobili, medju njima i M3 i C32 AMG. M3 je imao bolja vremena po krugu, AMG je bio medju zadnjima plasiran. Vrijeme po krugu je imao ok, sporije od M3 ali ne presporo, ali nije pruzao uzitak u voznji i slicno sto se tamo ocjenjivalo.

    U odgovoru na ovaj post Calibri samo sam se sluzio ovim sto je receno na forumu, i kao pitanje Calibri to postavio, jel njegov post ide ovako:

    "M3
    Nemoj biti toliko zakoèen s tim vremenima po krugu. I to još k tome samo gledano za Z3 M. Šta je s ostalim modelima, ako æemo veæ po tim tvojim kriterijima?
    SLK i Boxter su kvalitetniji, imaju bolje motore (izuzev M), upravljiviji su, bolje drže cestu..."

    Kao sto vidis, i Calibra je bazirao svoj post kao odgovor na post M3, na osnovu ovih podataka, pa mene interesuje kako je on uspjeo doci do tog zakljucka.

    Mislim da si to pitanje trebao postaviti Calibri a ne meni, al...

  2. #27
    Calibra Zender
    Guest
    Ej Doc, ja sam odavno objavio "silencio stampa" prema jugoistočnom susjedu. Mogao bi i ti. Kaj veliš?
    Doc, samo po principu: "Pas laje, a karavene prolaze"! )

  3. #28
    sepra
    Guest
    Dragi Delta,
    čitajući tvoj tekst osim prepotencije i neutemeljene kritike još mi je nekaj bilo čudno u tvom stilu pisanja ali nisam kužio kaj. Tek kad si otkrio čime se baviš sve mi je bilo jasno. Dakle zanimanje preprodavača automobila stvarno proizvodi intelektualne tipove poput tebe, koji nakon nekoliko BMW-a osjeća da je vrijeme da svijet čuje njegovu kritiku kompletnog BMW-a. Još ako si iz BIH ili imaš takvih korijena lagano mi se stvara i slika. Zašto sam tako osjetljiv na BMW? Nisam na BMW nego na tipove koji si daju za pravo generalizirati bilo koju marku na temelju par đireva. Nije mi san BMW neko istrebljenje takve pretotentne balavurdije bez pokrića poput tebe. Usput riješi malo tu gramatiku, nije to tak velika nauka, mislim znaš kaj priĆam, ne?

  4. #29
    VR6
    Guest
    Opet bosanci...

    sepra: "Još ako si iz BIH ili imaš takvih korijena lagano mi se stvara i slika."

    Odakle si ti primitivni stvoru... sve se nesto za BIH hvatate, ovo je forum o automobilima.

    Ajde ti kad si tako pametan, reci po cemu ste vi bolji od BIH??

  5. #30
    sepra
    Guest
    VR6 lakše s tim pridjevima, jer ako nisi primjetio ja sam jedan od rijetkih koji se nije oglasio na tvoje bljuzge tipa: ventili se ruše jeden u drugog i sl. a da ih je bilo, bilo je...
    Inače on BIH odnosilo se na južnije od tebe prvenstveno.

  6. #31
    Delta
    Guest
    Sepra
    Nisam bosanac da sam bosanac ne bi vozio lanciu vec bmw.
    Nisam ti otkrio čime se bavim a preprodaja mi je zadnja na pameti i nisam intelektualni tip.Ovo je forum i tu kao što si rekao svatko može reći nešto na temelju vlastitih iskustava i đireva.
    Ne generaliziram bilo koju marku.
    Inače moj je moto , svaki je auto dobar dok ide.
    Iz hrvatskog sam cijelo vrijeme vukao dvojku jer me tehnika više interesira.
    A ni tvoja nije baš bajna (Nije mi san BMW neko istrebljenje takve pretotentne) hmm.
    I na kraju vjerojatno sam stariji od tebe i ako imas šta pametno reci. Ja ne znam šta bi tebi više rekao jer očito nisi za normalan razgovor.

  7. #32
    Calibra Zender
    Guest
    Jao Sepra, nasmijao si me do suza...podsjetio si me na rušenje ventila...pa kad se još sjetim ostalih bisera...a ima i friških... )

  8. #33
    VR6
    Guest
    Nema veze o kojem se dijelu BIH radi, ne volim takve kvalifikacije.

    Za onu temu, ako se nisi javio, ok.

    Ono: "ventili se ruše jeden u drugog" mnogo sam puta rekao da ja to nisam napisao. Ako treba nadjite post, trazit cemo moderatora nek provjeri, ko je tada napisao taj post.

    Nema nikakve veze samnom, nebi se cudio da to bude Calibra ili tako neko...

  9. #34
    doc
    Guest
    Kad smo vec kod VR6 i njegovih ispada. Meni je najdrazi bio onaj: "Alfa prije nisu ljudi kupovali jer su bile ruzne" Po tome cu ga eto pamtiti

  10. #35
    Type R
    Guest
    Krasan autić taj Z4. Odlični motori, samo ostaje pitanje kuda sa Z3 kad ovo dođe.

  11. #36
    Calibra Zender
    Guest
    "U prvih 6 mjeseci nakon uvođenja 'sedmice' na tržište prodano je 17% više vozila nego lani."
    Tko bi to rekao?

    Eto i glavnog dizajnera u BMW-u, Chrisa Banglea

  12. #37
    alfist_zg odlog.
    Guest
    Calibra, jos da je dizajnerica pa da si prikeljio sliku ,ajde. ali sta nas boli k.... kako frajer izgleda.

    pa nisi se valjda konvertirao ?
    ocemo te dogodine viditi na gej prajdu?

  13. #38
    foxx
    Guest
    delta...nije istina da Schummy najbrži po krugu...
    Brži je i Rubens, David, Kimmi...svi su oni brži od njega ,a li samo u jednom krugu,..ne i uijeloj utrci..nažalost..

  14. #39
    doc
    Guest
    vidio sam danas i to cudno na cesti, BMW serije 7. Sad kad vidim ovog coravog dizajnera mi je sve jasno. Samo mi se cini da koristi preslabu dioptriju.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •