Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: BMW Z4

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    M3
    Guest
    Pucanj u prazno po čemu?
    motorima? mjenjaču? ovjesu? dizajnu?
    performansama?
    Z3 M je po krugu brži i od SLK 320 AMG i od boxtera s, a to dovoljno govori i o potencijalima običnog Z3

  2. #2
    Buki
    Guest
    M3 nemoj se živcirati! To ti je Calibra!!!! ) ) )

  3. #3
    sepra
    Guest
    Čudim se kako još nitko nije izjavio da je to ××××× prema Alfi.

  4. #4
    Calibra Zender
    Guest
    M3
    I Vectra i BMW E46 su ista klasa pa se ne mjere međusobno. Puno je primjera automobila iste klase koji se ne mogu staviti jedan pored drugoga i podvući crta i reći koji je bolji. A neki su opet toliko različiti da je svaka usporedba besmislena.

    Nisam ti ja kriv šta ne znaš da je Z3 koplje iza SLK i Boxtera. Njegova konkurancija je S2000.

    A ta tvoja vremena možeš mačku o rep objesiti.

    p.s. Buki, za tebe Gosp. Calibra!

  5. #5
    Jam on it
    Guest
    Mislim da u BMW-u nisu ništa naučili s Z3 u svim varijantama...ljudi su ipak više cijenili seriju 3 u svojim sportskim varijantama nego Z3. Više se cijeni M3 nego Z3 M...bolje da se toga drže...

  6. #6
    M3
    Guest
    Ako ti Calibra znaš da je Z3 koplje iza, onda sigurno i znaš zbog čega, pa napiši možda imaš dobre argumente...
    U redu da se boxter ne može uspoređivati s Z3 1.8, ali čitao sam i gledao (VOX, kabel 1, DSF) usporedbe gotovo svih modela SLK protiv z3 sa sličnim motorima, i boxster s protiv z3 M i z3 s TT ... i kako se onda ne mogu uspoređivati?
    i daleko od toga da je BMW bio slabiji u svim usporedbama
    a vremena nisu moja, nego od nekoliko izvora (sport auto i sl.) a ja mislim da je vrijeme po krugu na stazi najbolji pokazatelj brzine automobila
    neznam, možda ti (Calibra) misliš da je to ubrzanje ili max brzina

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Sepra, naravno da to nitko nije izjavio kada je ovaj auto zaista odličan. No moraš uzeti u obzir da je to novi dizajn koji tek dolazi i Alfa trenutno nema konkurentan model u tom polju (Spider, kao i GTV, su već debelo na zalasku).
    Kada izađe nasljednik Spidera, tada ćemo vidjeti, a vjerujem da Alfa neće razočarati!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •