Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: VALENTINOVO

  1. #1
    ljutiti
    Guest
    kak ja mrzim taj dan

  2. #2
    ljutita
    Guest
    i ja

  3. #3
    heh
    Guest
    ja ne...
    baš je bijo sjatko...

  4. #4
    17.5.2008
    Guest
    ma dajte joooj najgluplji dan u godini....supp su mi pokloni i sve to (bar sam ih na tone dobila) ali šta kad nemaš osobu koju hočeš i trebaš kraj sebe?!!!!

  5. #5
    let me know
    Guest
    zato trebate naci njboljeg decka, kakvog ja imam, koji ce vas za valentinovo ili neki dr blagdan, odvesti nekud i vi si same izabrati poklon! )

  6. #6
    ffff
    Guest
    a takvih je jako rijetko....

  7. #7
    WELL...
    Guest
    ja ne bi takvog tipa, zato kaj mu se ne da potrudit da ti sam kupi poklon, pa si ovako olakša, dakle, njemu uopće nije stalo.

  8. #8
    let me know
    Guest
    aaaaaaaahahahaha, somebody is jealous!!! ja sam s deckom vec 5 godina i taj decko sve radi za mene tako da ti kozo nemas pojma o cemu pricas! 5 godina je puno tako da ako jednome od nas dvoje nije stalo ili nesto slicno, vec bi se odavno znalo!
    ma pojedite se od zavisti...
    aaaaaahahahahah
    javi mi se dok ces imat takvog decka!

  9. #9
    WELL
    Guest
    odmah uključuješ obrambeni mehanizam i vrijeđaš me zato kaj se osjećaš ugroženo. iz vlastitog iskustva znam da veze koje dugo traju, na kraju prestanu trajati il ljudi prekinu i ostanu jadni, izmrcvareni i emocionalni defekti. a da je tvom dečku stvarno stalo, on bi zaista slušao što ti pričaš, koje su tvoje potajne želje ili što želiš već jako dugo, a nisi to nigdje mogla naći, a on ti to kupi. ovako ovo nije iznenađenje, nego više kao neka obaveza.

  10. #10
    let me know
    Guest
    rekla sam ti...

  11. #11
    frajer
    Guest
    sta imas decka od svoje 9 godine?

  12. #12
    WELL...
    Guest
    gays? ja sam hetero, a ti nemaš pojma o engleskom pravopisu. predlažem ti večernju školu.

  13. #13
    WELL...
    Guest
    ni u ludilu

Slične teme

  1. VALENTINOVO !
    By POLOVNJAČA in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 53
    Posljednji post: 16-02-2004, 12:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •