Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 34 od 34

Tema: trgovačka

  1. #26
    xy
    Guest
    isuse bože kakvo ti je to razmišljanje ???????????si ti normalna????halooo????

  2. #27
    maya
    Guest
    kaj tebe briga odi i brini se za svoje probleme!!!!!!!!

  3. #28
    hahahahaha
    Guest
    znači ti češ čekat da ti mama umre pa češ onda imat djecu

  4. #29
    xy
    Guest
    to je bolesno razmišljanje daj odi psihijatru molim te!!!takve odvrtne ljude poput tebe treba likvidirat al fakat koji samo čekaju da im sve padne s neba i koji bi bogcu oderali kožu samo da bi dobili kaj bi htjeli.užas!

  5. #30
    xy
    Guest
    kao prvo niti jedan dečko te neće htjet u životu ako nećeš imat srednju školu jer danas ljudi jedva prežive sami sa svojima bijednim plaćama iz mjeseca u mjesec,a kao drugo nek ostaneš trudna i prekineš školu neznaš kaj te čeka može te nogom trknut ili te ipak može uzet i onda ćeš tek vidjet kaj je život kad nećeš imat niti jednu svoju kunu u džepu,e a treća ti je opcija da završiš što bolju školu i da ak ćeš imat mogućnosti odeš na fax i postaneš svoj čovjek a onda kad buš imala pare onda odi van cugaj zabavljaj se odi u shoopige i kaj oćeš

  6. #31
    xbv
    Guest
    ti si sigurno neka pametnjakovička kojeg če ti vraga srednja škola za ljubav

  7. #32
    ivanaaaaa
    Guest
    gle škola je ok nije teška al moj ti je savjet da upišeš nešt bolje ak možeš jer ja sam završila prije 2g trg i nemogu nac poso pa ak neces konobarit upiši nešt bolje!!!!!!!

  8. #33
    bfiyxehwfuiw
    Guest
    mršššššššššššššššššššššššššš

  9. #34
    kik
    Guest
    to je zakon škola ja sam sam ju zavrišio i imam dobar posao

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •