Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikazujem rezultate 151 do 171 od 171

Tema: OBOZAVATELJI JOSIPOVIĆA

  1. #151
    mala od zanata!!
    Guest
    super,imaš svoje mišljenje-ali reci mi zašto misliš da se samozadovoljavaju samo oni koji nemaju seksualni život? Ti misliš da je samozadovoljavanje nadomjestak seksu?
    jesi ikad bila u dužoj vezi?Jel se tvoj dragi nikad nije samozadovoljaval dok ste bili u vezi?(ako si imala dečka do sad)
    Ako ćeš reći da nije-onda ga nisi znala ili ga ne znaš,ili ti on ne želi reći da to radi...JER RADI ILI JE RADIO 1000%! Mogu ti samo reći-pročitaj malo o tome.Ne govorim ja ovo jer mi se govori niti lupetam,nego učim iz dana u dan i razvijam se iz dana u dan.Ako te zanima,da,samozadovoljavam se i nije me to sram priznati jer smatram da je to nešto normalno šta je potrebno svakoj živoj osobi jer imamo potrebu za tim,a i smatram da je veza s tim samo kvalitetnija-pa tako i seks!
    Bitno da si ti nama rekla da ti "imaš" seksualni život.To tebi očito podiže samopouzdanje-kad možeš reći da imaš seksualni život,da imaš dečka,curu...ili šta već!Ok...
    mislim da ti nebi trebala ovo reći ali hoću-tek toliko da saznaš još jednu stvar-ne spadam u grupu koju maltretiraju ali me jako boli kad vidim one koje određeni maltretiraju samo zato jer se na neki način razlikuju od okvira društva!Razumiješ?Zato i pišem ove teme...da potaknem ljude na razmišljanje.
    Sado-mazo-nastrano? ni malo...svatko čini sa svojim tijelom što želi-ima jedan super film upravo o tome.Trebali bi ga svi pogledati da shvate neke stvari o sadistima i mazohistima!
    Joj da...moram se još nadovezati i na tvoju inteligenciju...nemoj misliti da te napadam ili nešto...ali smatram da samo određeni ljudi spominju svoj kvocijent inteligencije-a to su oni koji ne vjeruju u sebe ni malo-nego su stalno u strahu da će biti osramoćeni na bilo koji način,pa na ovakav način sa isticanjem takvih stvari kao šta je inteligencija žele sebe podići u zvijezde i prezentirati u najboljem svjetlu.Opet-da nešto nekada pročitaš znala bi da kvocijent inteligencije zapravo ništa ne govori o osobi.Jer ne znači da onaj koji ima kvocijent 80 da je glup.Možda griješim,ali mislim da baš ti tak razmišljaš.I podcjenjuješ ljude! E kritičarko-to ti je OGORČENJE i nezadovoljstvo samim sobom.

  2. #152
    šanker
    Guest
    kako možete tako puno pisati ja ne kužim!!

  3. #153
    mala od zanata!!
    Guest
    ) kad mi je ova dala inspiraciju za pisanje.... )

  4. #154
    šanker
    Guest
    auuuu znači kad te netko tako ... dobiješ inspiracuji to je lijepo!!

  5. #155
    mala od zanata!!
    Guest
    u svemu treba naći nešto lijepo i dobro! i onda se i dobro zabavit! )

  6. #156
    mala od zanata!!
    Guest
    Kakva bi samo tišina nastala kada bi svi ljudi govorili samo ono što znaju.......... )

  7. #157
    šanker
    Guest
    imaš pravo bila bi prevelika tišina

  8. #158
    hjglhg
    Guest
    josipović je komunjara al treba očito hrv takav...

  9. #159
    mala od zanata!!
    Guest
    šankeru kad se možemo nać ja i ti na kavi, voljela bi da vidis moje novo donje rublje,muž mi nije izdržo do valentinova pa mi ga danas darovao. želim ga sutra pohabat s tobom ) )

  10. #160
    fgh
    Guest
    e majke mi ako mi već niste dosadili s njim

  11. #161
    mala od zanata!!
    Guest
    di si šankeru čekam te )

  12. #162
    mala od zanata!!
    Guest
    ha ha ha ha...ovo mi je presmiješno....sad slučajno vidim da je ponovno tema o Josipoviću na pravoj strani i vidim da piše moj nick..ha ha ha..netko se napalio pa pokušo iskoristit moj neick da se sa Šankerom dopisuje i doživi orgazam!!
    baš mi je ovo uljepšalo dan!! ha ha...djeco draga...prozirni ste!

  13. #163
    šanker
    Guest
    evo meee opet se neki bave glupostima ha?? nije vam to dobro!!

  14. #164
    mala od zanata!!
    Guest
    ha ha ha kak smo si umišljeni ) )

  15. #165
    šanker
    Guest
    nemožemo biti više nego ti

  16. #166
    mala od zanata!
    Guest
    šankeru ovo gore opet nisam bila ja...mene ti na ovoj temi više ne bude.tek toliko da znaš! kažem ti-netko se čak ni preko interneta ne usudi zadovoljiti svoje potrebe pod SVOJIM nickom nego uzima od drugih ali..svatko se nečemu veseli!! bok!

  17. #167
    šanker
    Guest
    dobro ok onda bok!! a vama koji koristite tuđe nick-e nemojte se time baviti jel se danas lako sazna ko je to napisao!!!!!! uostalom stavite svoje nick-e!!

  18. #168
    sdp-ovka
    Guest
    Danas je veliki dan.. Zacrvenimo Hrvatsku!!!

  19. #169
    šanker
    Guest
    kako se je danas josipović zlagal ko nikad u životu ja nemogu vjerovati da netko pada na te fore hahahaha

  20. #170
    jeje
    Guest
    ma on ima samo dobru kćer nis drugo-.-

  21. #171
    zagizag
    Guest
    a sad kaj je tu je, moramo ga trpit 4 godine, sami smo ga izabrali

Slične teme

  1. JOSIPOVIĆ POBJEDNIK
    By zizi in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 18-01-2010, 16:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •