Stranica 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 171

Tema: OBOZAVATELJI JOSIPOVIĆA

  1. #26
    za katolika
    Guest
    cim je katolik..nije sve to ostalo hahah

  2. #27
    Ancient
    Guest


    Super vam je ovaj poll.

    Glas Josipoviću.

    Zašto?

    Jer je to jedna fakultetski obrazovan čovjek, koji je do predložio niz dobrih zakona u Saboru. Miran, kulturan, staložen.
    Bandić?
    Fakultetski obrazovan čovjek koji je na fakultetu pokupio 0% znanja i kulture.
    Umjesto da čovjueku odgovori "Molim" ako već ne zna engleski, čovjek promrmlja "KE?"
    Spominjete Josipovićeve afere, a o Banićevom dugogodišnjem sukobu interesa sa svojim Holdingom svi šutite.

    Pazite svi sad iduću stvar - u Austriji frajer kupio Ferrari, vozio je 40 km/h preko ograničenja i dobio je kazno oko milijun i pol eura. Vjerojatno je vozio u naselju, zato su ga tako gadno opalili po džepu. A kod nas? U Rijeci dečko pogazi curicu na zebri, sudac odredi nekakvu uvjetnu muljažu. Ili ono u Makarskoj ili Zadru, gdje je već bilo, kad je tatin sin pokosio dvije djevojke na zebri, pa mu je ionako mala kazna od 3 godine smanjena na godinu uvjetno?

    ----> I onda da dođe jedan Bandić na mjesto predsjednika, pa da bude primjer djeci kako ne treba imati škole i da se sv emože postići muljažom.

    Pravna država ne funkcionira, a nema ni morala, nitko se više ne srami kad ga netko prokaže prstom za neko nedjelo.

    Možda Jospipović i neće napraviti neki veliki posao, ali sigurno je bolji izbor nego Bandić.
    Jer meni ne treba toliko hi-tech zahoda, dosta mi je moj u kupaoni.
    Eventualno onaj kod frenda, ako se nađem tamo.

    A to da je Josipović srbin?? Pa kaj i da je??
    Licemjeri jedni, dičite se Nikolom Teslom koji je možda najvažniji znanstvenik našega doba, a znate li da je on bio napola srbin? I još mu je k tome otac bio pravoslavni svećenik?
    Dakle, ako Josipović bude predsjednik, a zelotski patriote prozivaju ga kao srbina, tada to može značiti samo jedno - da je Hrvatska na putu mentalnog sazrijevanja i izlaiz iz suludog patriotskog zelotizma koji je teška kočnica u glavama nadolazećih generacija.
    Djeco, starija djeco i još starija djeco, apeliram - dajte se prvo informirajte o svijetu u kojem živite, a ne da gutate sve što vam serviraju mediji.

    Hvala lijepo.






  3. #28
    nije
    Guest
    bitno dali je samo katolik ili ne Bandič ima svoje ja!Pa vi tu na forumu ste isto kršteni pa vređate psujete ogovarate pa to se sve svede na isto!

  4. #29
    81481
    Guest
    Mala od zanata=Sexy bitch

  5. #30
    daj ti
    Guest
    Ancient ne kakaj, znam da ti je stari srbin a to skrivaš

  6. #31
    ajmo
    Guest
    Milane sutra u boj za narod svoj!

  7. #32
    Patak Bubi
    Guest
    Inače, i Josipović je 'Ercegovac. Vjerojatno su on i Miki još odavno u zavadi, možda nekoj krvnoj (znate, mračna plemenska vremena) pa se sad prepucavaju javno.

    Ma joj.
    Brojanje krvnih zrnaca je poput pišanja u vjetar.
    OSIM ako je brojač dobro potkožen (čitaj: nakrao se tijekom privatizacije) pa si sada može priuštiti brojanje.

  8. #33
    Ancient
    Guest
    A kaj bi ja trebo skrivat?
    Pa nisam ja taj koji ima malu kitu.

  9. #34
    mislim
    Guest
    ovo gore mi je "najbolji" odgovor-ako je katolik onda nije ono sve od nabrojanog od komentara ranije.

    tko to može napisati?
    tko može reći da ako si katolik ne možeš silovati nekoga?
    tko može reći da ako si katolik ne možeš biti pedofil?
    tko može reći da ako si katolik da nećeš ubiti??

    Taj ili ne živi,ne čita,ne gleda tv ili šta ti ja već znam.Jer su svaki dan pune novine o nasilju i svim gadostima koje postoje a svi ti ljudi su bili iz "dobrih" familija,"nikada nisu čoveka uvrijedili","pravi kršćani" bili i tako dalje.
    i netko napiše takav komentar-stvarno ne vjerujem.
    za takvog je bolje da niti ne glasa jer žali bože glasa!
    Užas!

  10. #35
    hi hiiiiii
    Guest
    imas ti ancient i sirok anus, ne samo veliku kitu kao u slona surlu

  11. #36
    Ancient
    Guest
    Hvala na komplimentima!

    Moj anus je, na sreću, dovoljno širok pa lako olakšavam crijeva, dok je nečiji toliko stisnut od straha i kompleksa da mu govna izlaze na usta.

  12. #37
    suzzzzyyyyyyyyyyyy
    Guest
    U tome je problem današnjih izbora i općenite hrvatske!da vam dođe neki crnac i kaže da ima riješenje da spasi hrvatsku vi bi rekli ne zato jer je crnac a ne zato jer ima pamet jer je obrazovan i tak dalje zar je bitno kakvu ima majicu kaj je po nacionalnosti kakv je imao život i tak dalje??????zašto?zašto izbori služe samo za vrijeđanja ???

  13. #38
    Ancient
    Guest
    Boktenedo, suzy, uzela si mi riječi iz usta!!!

    Skidam kapu!


  14. #39
    ebate
    Guest
    ancient pa koliko si ih ti primio u svoj supak? pedofilcino stara

  15. #40
    mini me
    Guest
    a kolko si ih ti primio kad imas takav bogati ulični vokabular? ) ) to ti neće pomoć u nilemu..al tješi se..

  16. #41
    bravo suzy
    Guest
    super ti je komentar!!

  17. #42
    SUZYYYYYYYYY
    Guest
    razumijem se podosta u politiku neki čak neznaju niti kaj znači bit ljevučarska kaj desničarska stranka jel znate za kaj su one?znate kakve su stranke prema usmjerenju ,prema smjeru?POLITIKA NIJE SAMO IZBORI

  18. #43
    ZA EBATE
    Guest
    Vidi se da si seljober i da je svaka riječ suvišna za tebe.žalim te cijeli svoj život ćeš ćistit kravama i svinjama radi svoga neznanja!ovaj forum ti dobro dođe da se malo pokažeš kao frajer a ubiti si jadnik sa odvratno lošim riječnikom!zato pametniji popušta i neću se spuštat na tvoj nivo jer bi time samo pokazala svoju lošu stranu a za to nema potrebe!iza mene stoji fakultet i vrlo dobar posao i zato mi je žao takvih pojedinaca kao tebe koji svoju energiju troše i usmjeravaju na loše stvari umjesto na dobre i radi takvih pojedinaca nam je država u kurcu jer ima više onih koji ne znaju nego onih koji znaju!

  19. #44
    :)
    Guest
    ma on je ponosan na to kaj bu čistil kravama i svinjama!! )
    jer mu tak bandić veli! )
    i nikaj drugo mu ni bitno )
    i još se samo nada da mu bu bandić kum za 5 dete dok više nebu mogo prehranjivati obitelj! )

  20. #45
    suuuuyyyyyyyyyyyy
    Guest
    Ako je netko političar onda ćeš ga gledat kakva je osoba ne tiče te se niti kakve hlače nosi niti kak mu mama zgleda niti jel je bio bogac dok je bio mali niti nište!njegov privatni život je privatna stvar SVI LJUDI SE RAĐAJU SLOBODNI I JEDNAKI U DOSTOJANSTVU I PRAVIMA I PREMA TOME TREBAJU JEDNI PREMA DROGIMA POSTUPATI U DUHU BRATSTVA!Političar je javna osoba i tako ga trebaš i gledat isto kao kak je i predavač na faxu javna osoba jer predaje studentima i kao profesor u školama i ostalo tako i političari.kada dođete doma s posla goćete se ponašat isto kao i na poslu i radit iste stvari'pa nećete jer imate privatni život i radite što hoćete!i tu dolazi do problema političari kopaju po privatnosti protukandidata i to koriste da bi ga ocrnili! A kod Bandića to nije bilo potrebno jer se je sam za××××!

  21. #46
    hej da ti imas
    Guest
    fakultet nebi prala kravama rit i gledala koliko ti mlijeka budu dale po podoju. ××××s takav fakultet kad si ostala na selu. Na selu za rintat u stali ne treba ti vise od 2 razreda osnovne skole.

  22. #47
    suuuuyyyyyyyyyyyy
    Guest
    evo baš se o tome radi.......nerazumnim seljačinama
    kao prvo nikad u životu nisam imala niti krave niti ikakve životinje a kao drugo tvoji komentari su totalno nepovezani s ovom temom

  23. #48
    Ancient
    Guest
    Da se razumijemo, seljaci su radnička klasa, kao i svi drugi.

    Nemojte vrijeđati čovjeka koji se bavi poljoprivredom, ako mu je to unosan posao. Mala poljoprivreda danas izumire, opstat će samo veliki igrači koji mogu puno ulagati u poljoprivrdenu proizvodnju.

    Nečiji otac i mati su kravama i svinjama platili svojoj djeci školu i fakultet upravo zato da bi njihova djeca imala izbora. Oni sami nisu imali takav izbor kao što ga nove generacije imaju. Prije 50 godina perspektiva je bila daleko drugačija. Ne možete uspoređivati prijašnje i sadašnje mogućnosti izbora. Roditelji ne smiju biti sidro oko vrata svojoj djeci.
    A tu je i problem i problem balasta tradicije. U ovom vrlom svijetu u kojem se promjene događaju brzo i neizbježno, tradicij lako može lupiti glavom u zid. A kad se to dogodi, postaje kamen spoticanja.
    Samo je promjena vječna.
    Zdrava progresija i pokoje pifce!

    Cogito ergo sum!

  24. #49
    !!!!!!!!!!
    Guest
    beljjjjjjjjjjj

  25. #50
    seljačino zadrta
    Guest
    ma bit je u tome da se ovaj gore tak postavlja pa smo ga trebali malo iznervirati.točno tako-neka djeca su školovana s oranjem njiva i dan danas i njihovi roditelji se muče ko konji,ali nažalost ta djeca danas nemaju pojma šta znači rad i ne cijene ga ni 5 posto.to je žalosno! ali neka....
    Josipovuću ČESTITAM!! )

Slične teme

  1. JOSIPOVIĆ POBJEDNIK
    By zizi in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 18-01-2010, 16:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •