Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 168

Tema: MILAN BANDIĆ - car ili luzer?!

  1. #1
    čuček
    Guest
    Treba li nam dotepenac biti na vlasti ili smo svi pravi Hrvati pa nam ne smeta gdje je rođen!?

  2. #2
    za tebe
    Guest
    tvoj nick sve govori o tebi

  3. #3
    on je čovjek
    Guest
    na svom mjestu i uopče nije bitno odkud je!Svi veliki hrvati su se samo busali i nas doveli do ruba propasti!

  4. #4
    čovjek
    Guest
    koji je imao petlje a najviše je frajer jer je HDZ dobio pljusku!nek je od kuda hoče imamo mi Pankretiča pa šta smo dobili s tim pa i druge na polozaju samo gledaju sebe i svoje interese!Bandiču samo tako!

  5. #5
    rfzdrt
    Guest
    i ja da sam na njihovom mjestu i kad bi imala placu itd ko oni nakrala bi se jbt i bolio bi me ××××× za sve vas

  6. #6
    čuček
    Guest
    pička vam materina, kaj bu meni jen hercegovac govoril kak se vlada! Kaj fali Pankretiću, Dominikoviću i Bregoviću?

  7. #7
    adsfgh
    Guest
    bas me anima koliko je njegovih kumova doslo tu ga hvalit on je luzer

  8. #8
    /*/*/41*/14*
    Guest

    c i r k u s a n t

  9. #9
    uzkzu
    Guest
    bandic je carčina

  10. #10
    nisam
    Guest
    niti kum njemu nego rođen Vrbovčan koji je tri godine ratovao za Hrvatsku sad živim od 1800kn a jedan brat ostavio život u Bosni kamo ga poslali!Svako je dobar ko je čovjek a Hdz to nije!Po tvome šta je Pankretič napravio za običnog čovjeka?Smješkajuči Kosorici!Zar ste zaboravili kako je Pik završio kad je bio u upravi a šta se tiče poljoprivrede samo njegovom bratu dobro ide!

  11. #11
    ivan123
    Guest
    Ja sam hrvat iz Bosne i mogu reći da je žalosno gledati kako se mi m+kao narod klasificiramo s obzirom na mjesto rođenja. Glumimo domoljube i ratnike, a očima se ne možemo gledati jer je netko dalmatinac, hercegovac i sl! Šteta

  12. #12
    čljčlkjčlk
    Guest
    Bandić je car jer kaj veli to i napravi! A ona HDZEOVSKA GAMAD je pokrala sve kaj može! Treba nam netko ko bi barem nekaj promenil, ak nikaj drugo barem bi se imali kome smijat )))

  13. #13
    35435
    Guest
    IVANE 123 - Odi fštagelj!

  14. #14
    VOJNIK
    Guest
    Ja sam hrvatski branitelj koji je ratovao u Bosni. Bolje ljude nikada nisam sreo. Branio sam i u Slavoniji i ne pada mi napamet da nekog mrzim zbog mjesta rođenja! Bitno da smo svi skupa na okupu! A što se tiče Bandića: samo ću reći da je mom kolegi branitelju dao SAV novac od prodaje svog auta da si uredi mjesto za život! pOZDRAV

  15. #15
    snježana
    Guest
    ljudi zar ne vidite da če sve napraviti za vlast da ostanu!Zašto se moramo svadati ko je ko mi takozvani domači jedan drugome oči bi iskopali za razliku od Hercegovaca!Hrvat je tu i tamo!Prije nije smetalo kad je cjela dijaspora glasala za Hdz sad ne valja!Za Bandiča su mnogi glasali a najviše jer je čovjek običan a za Josipoviča se slabo čulo!SAd treba baš u inat mnogima pa nek vide da nemo marijonete ničije više!

  16. #16
    čitajte 24h
    Guest
    kako crkva blati oba kandidata ovo nema smisla u šta se petljaju i od kud im pravo?Mislim da ni crkva nije šta je bila nekad ne bune se šta mnogi u Hrvatskoj gladuju sram nek ih bude!Ovo više uopče ne kužim kamo mi to idemo?A Bandiču želim da postane predsednik pa nek dube na glavi!

  17. #17
    crkva je
    Guest
    produzena ruka HDZa opče poznata stvar!Puno pričaju bedastoče o zabranama ja sam prije vise od 30g obavila sve sakramente i bila više u crkvi nego danas!Bandiču samo napred!

  18. #18
    misljenje
    Guest
    Seljacina poput Bandica nam ne treba, ljudi ipak smo u 21. stoljecu, tko god u ovo vrijeme zeli biti na celu neke drzave trebao bi znati barem neke osnovne stvari reci na engleskom jeziku, a ne izuvat se i puzat po spomenicima, fufljat nebuloze na hebrejskom jeziku itd. ... sirova seljacina i zadrti kamenjaros!
    Mislim da je vrijeme da se maknemo od Balkana a sa Bandicem necemo daleko dogurati!

  19. #19
    za tebe iznad
    Guest
    mišljenje ti je za ×××××

  20. #20
    imaš
    Guest
    pravo na svoje mišljenje ali on ima fakultet i mnogi drugi neznaju eglenski od političara!




  21. #21
    ljudi
    Guest
    zar ste zaboravili povjesne činjenice ko i vlast?Mesič je zaboravio rat u Bosni i kako je počeo naročito između Katolika i Muslimana i potpaljivali vatru sa Herceg bosnom a sad špota Bandiča!Sve žrtve su bile uzalud a ljudi srednje bosne nigdje nisu!Nisam iz Bosne nego mi tam brat poginuo!Tamo su ljudi gladovali 4g borili prsa u prsa a naša država davala oružje armiji BH!Ko je tu bio lud?Gadimi se od njih a niko nas nije ništa pitao!Zar če nama uvjek neko biti kriv prije srbi sada hercegovci?Trebamo sebi priznati da nismo dobri ljudi i povodljivi!Zato želim baš da Bandič pobjedi jer nama neko takav trba a ne nacionalista!

  22. #22
    misljenje
    Guest
    Da mnogi politicari neznaju engleski ali zato se nisu ni kandidirali za predsjednika!!!
    Ha ha ha ha ima fax vauuu, kakav je to fax ako iz njega izađes a da se neznas predstavit na eng. uuuu neki ala Bosnacomerc fax ha ha ha ha!!
    Naravno da vi bosanski "hrvati" podrzavate Bandica kad vam je i tekako pomogao i dozvolio da se naselite u Hrvatsku,ako vam je toliko bilo u Bosni divno i krasno sta se ne vratite dolje, rat je gotov, Bosna slobodna, a granica bosna-hrv uvijek za vas otvorena,sta se ne vratite u taj svoj kamenjar pa si pozovite i Bandica da vam tamo bude predsjednik a mi ovdje bi ipak nekog civiliziranijeg,obrazovanijeg i kulturnijeg- mi bi ipak Josipovica!!

  23. #23
    nick praskaton
    Guest
    aj ne serite

  24. #24
    nisam bosanka
    Guest
    ali glasam za Bandiča!šta tolike gluposti pišete kao naki veliki hrvati a slušate sigurno turbo folk a mozda imate prijatelje iz Bosne!Ovako bi ja predložila potpišite se pa da vidimi dali imate petlje onda tako pisati!

  25. #25
    100% bosanac
    Guest
    U srcu Bosna u glavi fosna!!! Šala mala. Ljudi opustote se i tak tak koji god pobijedi nam običnim građanima se isto piše. Nama da dođe i sama Barack Obama bilo bi lopova! Ja sam za nas ,a ne za Bandića ili onog albino pijanistu! Ko god da dođe nek bude za nas! Bog i Hrvati! Pozdrav onima koji bi da se Bosanci vrate u Bosnu. Ja bi se sutra vratio samo kad bih imao tamo šta jesti. A tebi da se dogodilo ovo šta i meni, bio bi gladan.Budi zahvalan Bogu što si proveo mirno djetinjstvo, a ne kao ja sa dvije vrećice napustio sve svoje! Ponosan sam što sam katolik, HRVAT i bosanac!

Slične teme

  1. AC MILAN
    By #nitko# in forum Nogomet
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 16-10-2007, 19:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •