Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 36 od 36

Tema: Ugradnja plina = pljačka

  1. #26
    k0vac3v1c
    Guest
    kakav plin , malo mi je cudno kad kaze da s plinom auto izdrzi dulje na koju foru kad s plinom se postizu vece temp. auto ide slabije zrosi vise , u jutarnjem (danasnji gle datum posta) ima usporedba benzim , dizel , plin . Kliko mala cijena plina bila od 3kn i potrosnja od (10 benzin) 11 plin , 3.6 kn loza i ostali derivati i potrosnja od 7 litara , pa onda recite kaj se isplati , vozio sam benzinca sad dizela , na od 25L cca 187 dobijem 50 litara loze ili plavog , doseg cca 650 km !!!!!!!!! bez beda ×××× izdvajanje za ceste kad je sve u lagano kur.u ! j.be. drza.u kad ti nista ne da !!!!!!!

  2. #27
    kra
    Guest
    ma koji to diesel troši 7l a usporedni benzinac 10l ? Ti se voziš po gradu sa 7l diesela i autom od 1400 kg - moš mislit!

  3. #28
    kra
    Guest
    a što se tiče lože - moje omiljeno gorivo, preporučio bih svima! Barem kao dio građanskog neposluha.

  4. #29
    k0vac3v1c
    Guest
    ma dobro ok , kombinirano (7.4-7. povremeno s klimon , zakaj bi ti lago stavi i 8.5 pa ne naganjam se po guzvi dizel krece bez gasa i ja sam se iznenadio ! a i da stavis 9 ciste gradske voznje , povecava ti se i potrosnja plina (podatke o potrosnji beninca sam vidio u jutarnjem i dali su 10% na plin a neki imaju iskustva sa vise od 10%) , zakaj bi izmisljo da mi je jeftinije kupio bi benzinca , na startu bi ustebio 1000-1500 € imao za plin (ugradnju) i vozio se par mjeseci !!!!!

  5. #30
    kra
    Guest
    ne kažem da lažeš, nego rijetko koji auto s ubrizgavanjem potroši više od 10% plina nego benzina.Ako je vožnja lagana razlika je gotovo neprimjetna. Nisam vidio te podatke u novinama ali vozim na plin već skoro 20 god. i nagovorio sam na ugradnju najmanje 10 bližih ljudi i naši podaci su onakvi kakve sam naveo. Više vjerujem sebi nego nekom novinaru, iako ne isključujem mogućnost da smo izuzeci.Svatko ima svoju računicu, ali mi se čini da je opcija s originalno ugrađenim plinom kroz 5 god. najisplativija.

  6. #31
    k0vac3v1c
    Guest
    ma ne nema beda nisam mislio nista lose pa kaj da ti ja pricam nakon 5 god si se uvjerio .<br><hr>

  7. #32
    k0vac3v1c
    Guest
    nego daj reci kolika je potrosnja plina zimi u odnosu na ljeto zbog temp .

  8. #33
    kra
    Guest
    nikakva! Doduše,ljeti uvijek vozim nešto živahnije pa možda i postoji neka razlika, ali zanemariva.

  9. #34
    kra
    Guest
    ali i ta (eventualna) razlika postoji samo dok se motor ne zagrije

  10. #35
    martinbreg
    Guest
    Pozdrav,
    Ima li tko iskustva s ugradnjom plina u Renault 5 Campus??
    Imam Campus, 91. godina i htio bih ugraditi plin.
    Zna li netko broj i adresu od one radionice iza Sesveta gdje se ugrađuje plin?
    Hvala,
    Martin

  11. #36
    fergazer
    Guest
    Zakaj bi ugradio plin u Campus??
    Pa taj autek tak malo troši da ti se ne isplati plaćat i zajeb... se sa plinom...
    Plin se isplati ugrađivat u aute koji gutaju više od 9,5 10 litara goriva po gradu. Sve ostalo je po meni bacanje novca. Dok platiš poreze, ugradnje, atestove zaboli te glava od svega... <br><hr>

Slične teme

  1. ugradnja plina
    By GS in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-04-2004, 22:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •