Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Ugradnja plina = pljačka

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Kyro
    Guest
    Ljubitelji jeftine vožnje ajmo promjenimo nešto slanjem email-a
    ministarstvima itd.
    Šifra zajedni smo jači

  2. #2
    me
    Guest
    ne kuzim zasto je to pljacka, ugradnja kosta od 3000-7000 k, to i nije tako puno, s obzirom da ti se vrlo brzo vrati

  3. #3
    Kyro
    Guest
    Cijene ugradnje od 1.1.2002 su od
    7000 do 12000 kuna plus još oko 2000 kuna ostalih davanja (atesti,vaganje vozila, slikanje vozila,izvanredni tehnički, biljezi itd) i još plus kod svakog tehničkog pregleda 580 kuna za cestarinu zbog vožnje na plin.
    Vani na zapadu vrate ti porez na kraju godine ako se voziš na plin (700DM) i nema nikakvih posebnih davanja kod tehničkog pregleda).

  4. #4
    dragstar
    Guest
    Ja sam vec ovde na nekoj od tema pisao da ovu nasu drzavu ni najmanje ne zanima ekologija, nego samo kako da ti uzmu lovu.U Njemackoj, kada ugradis plin, dobijes od opcine plina za prvih 1000 DM besplatno.Kako rekoh, ovde je to dobar izgovor da ti naplate jos kakav porez.To je van pameti, kao i recimo godisnji porez na aute do 10 god starosti, umjesto da ti se zahvale sto ne vozis stari krs i nisi izvor opasnosti po ostale i po prirodnu okolinu, oni ti puknu porez na luksuz jer ti tako dobro ide da si skrpio love da kupis noviji auto.Zivio Balkan!

  5. #5
    Kyro
    Guest
    Raspisao sam se zadnjih dana što vladi što ministarstvima što ostalima da se
    nešto poduzme.
    Dobio sam odgovore da je upravo u postupku prilagodba evropskim zakonima
    u svezi plina.
    Nadam se samo da to opet nece biti prilagodba ala Balkan.
    Nadam se da će te svi koji pročitate ovo poslati bar jedan email vladi ili ministarstvu prometa.

  6. #6
    me
    Guest
    ne znam kako je ove godine, ali lani je bilo za aute sa karburatorom oko 500 eura, a s ubrizgavanjem oko 7000 kuna, kako je sada ne znam. sto se ti
    e atesta to ionako dobijes uz bocu ako ga ugradis u nasem servisu, a ako kupis vani moras raditi atest. registracija ti dode oko 1000 kuna skuplja sa plinom, ali sve se to vrati.

Slične teme

  1. ugradnja plina
    By GS in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-04-2004, 22:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •