Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: ŠTO VAM JE NAJLJEPŠE NA DEČKU ?????????????

  1. #1
    ...MALA BUDALA...
    Guest
    CURE ŠTO PRVO VIDITE NA DEČKU I ŠTO VAM JE NAJLJEPŠE NA NJIMA???????????????

  2. #2
    :)
    Guest
    guzu! )

  3. #3
    asdfghjklč
    Guest
    pimpek

  4. #4
    ponosna crnka
    Guest
    pa da je sexy građen (mislim u tijelu),friz i lice...to je prvo...ali ako je glup ili loša osoba ljepota ne pomaže...

  5. #5
    ..obožavateljica..
    Guest
    ...bravo za tebe...slazem se da izgled ne pomaze ako je netko glup..ali nažalost takve dečke se nekad prekasno otkrije tko su oni i kakvi su.. ...pozdrav ponosnoj crnki..slažem se u potpunosti s njom..

  6. #6
    kijfghvj
    Guest
    Guzzza......<3

  7. #7
    kijfghvj
    Guest
    Guzzza......<3

  8. #8
    chick
    Guest
    prvo primijetim ruke, jao kako je to dobro, ako ima lijepe prstice i meke, fine rucice, mmm, pa zamislis kako te diraju... jaooOOO!!! najruznije mi je kad vidim zamazane nokte, suhe i grube prste, jos vecina ima i debele prste. jako malo decki ima lijepe ruke, bas malo... zatim oko padne na prcastu guzu i slatko liceko, a onda malo misica po trbuscicu i to je to! kod mene pali...

  9. #9
    ponosna crnka
    Guest
    pozz i tebi obožavatejice...
    i ja se također slažem da je izgled ruku kod dečkiju JAKO važan...ako ima duge ili zamazane nokte ili možda čak kombinacija ma odurno...ko'da ne drži do higijene...tak fakat ispada...

  10. #10
    ..obožavateljica..
    Guest
    ...istina..nema ružnijeg od nurednih ruku..najgora je kombinacija kad dečko ima ružne i izgrižene nokte..higijena bi ipak trebala biti na prvom mjestu..

  11. #11
    zanima me
    Guest
    a kaj vise volite da dečko ima ono velike sape ili onak normalne ruke

  12. #12
    .........
    Guest
    A dlake po prsima???

  13. #13
    chick
    Guest
    normalne ruke naravno, kakve sapetine, ako ima sape, takvi imaju u ruzne prste i izgrizene nokte... a prelazim preko toga ako decko ima dlake po prsima, ali malo, ne da je dlakavac, ljaaaaak

  14. #14
    e super
    Guest
    ok značida prolazim.imam normalne ruke i malo dlaka poprsima

  15. #15
    chick
    Guest
    hehe ) i ako nemas trbuscic

  16. #16
    swatkica
    Guest
    ja sam imala dečka koji si brije dlake na rukama...fuj ko neki gay je...ali sam ga nogirala ofc...i ne da si e brijo samo ruke nego SVE bio je bolestan...fuj... kaj vi mislite o tome???

  17. #17
    ;)
    Guest
    nemam trbuščić.ali nisam ni žgoljavac.

  18. #18
    ...za ;)...
    Guest
    ...onda si pravi...točno takav se traži..barem ja takve volim,neznam kak druge cure,ali meni su takvi najbolji..nije lijepo vidjeti one žgoljavce kojima možeš prebrojati kosti.. )

  19. #19
    ;)
    Guest
    aww a hvala ti,meni je isto glupo vidjet tak dečka a kosti mu samo vidiš.a kakva si ti cura?daj ti reci kak izgledaš

  20. #20
    ....za ;)..
    Guest
    ..nemoraš zahvaljivati..to je samo moje mišljenje..ja sam onak prosječne građe..niti debela,ni mršava.. )

  21. #21
    ;)
    Guest
    e to mi se jako svida.ne volim kad curu primem oko strka da joj kosti pocnu pucat hehe.ali ne da mi i ruka otide da ju ne mogu više izvadit hehe

  22. #22
    ....za ;)...
    Guest
    ...baš zanimljivo.....hahahaha..čini mi se da na isti način razmišljamo...nije mi jasno zbog čega vi dečki kad kod neke cure sve imate i lijepo vam je vi to onda ne znate cijeniti i onda sve izgubite.....

  23. #23
    ;)
    Guest
    gle ima nas različith.ali vi to ne vjerujete.a zakaj vi cure uvikek gledate tam neke loše dečke koji vas povrijede a poslije kazete zakaj se to meni dogada??a one dobre nečete ni pogledat

  24. #24
    frajer
    Guest
    slazem se sa

  25. #25
    ...za ;)...
    Guest
    ...a slažem se ali stvar je u tome kaj prvo vidiš osobu izvana i ona te privuče i ako skuži da bi od tebe mogel dobiti nekaj kaj traži onda se pretvara da je super...a mi to prekasno shvatimo tj.onda kad smo već izigrane,prevarene ili iskorištene i ostavljene..kužiš?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •