Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 95 od 95

Tema: MISTICIZAM, SPIRITUALIZAM, etc.

  1. #76
    suuuzzzzyyyyyy
    Guest
    u kratkotrajno pamćenje spadaju informacije koje su nam privukle pažnju u nekom trenutku i u kojemu možemo zapamtit najviše od 5-9nepovezanih elemenata informacije koje se nalaze u dugoročnom pamćenju njih stalno i stalno ponavljamo znači kodirali smo ih već a deja vu se javlja kad informacija iz dugotrajnog pamćenja pređe u kratkoročno to se zove dosjećanje

  2. #77
    Ancient
    Guest
    Ljudi, bilo je lijepo, ali nemam više volje pisati na ovom forumu.

    Negdje u priješnjim postovima ostavio sam vam link za metafizički forum galaksija.hr

    Do smrđenja i neka je Sila s vama!

    )

  3. #78
    suuuzzzzyyyyyy
    Guest
    ni ja bokićććć

  4. #79
    sexy bitch
    Guest
    ahaha sto se ekipa raspala?! hehehe! evo vidite kad ste tako puni pameti i samo ''sirite svoje horizonte''! bas ste ih dugo sirili!

  5. #80
    maxxxxx
    Guest
    hm......da ima manje ljudi poput tebe koji su mentalno zaostali i čije horizonti su uskraćeni otkad si se rodila možda bi ova ekipa i uspjela samo da znaš pročitao sam sve postove i super su a takve jadne osobe a još jadnije komentare objašnjavam kao nedovoljno razvijen maternji jezik a zatim i svi ostali elementi koji su potrebni da bi ljutski mozak radio a kod tebe nema niti najmnje čestice od toga..........droljice............to ti je zvanje za cijeli život......pa -pa!

  6. #81
    Mini me
    Guest
    Ajde, pozdrav!
    A kaj je s tobom ćorava, vidiš da se nismo raspali, druženje se nastavlja na drugom forumu.

    A jesi patetična, gospe ti bogorodice, cijelo vrijeme si tu vrebala i sad si se ohrabrila kad vidiš da nema nikog, ahahaha bitch you made my day! Znači, ipak si ti bila ona koju sam profilirala..Ajde, kako bi Ancient reko, nemoj umarati prstiće i odgovarati jer ćeš uzalud utrošit vrijeme - tu te ionak niko ne doživljava, a i ekipa prelazi na drugi (BOLJI) forum.
    ..a ona cijelo vrijeme vrebala u zasjedi, a joooj, bogec..

    Pozdrav Suzy, Ancientu, Kristini i ostalim duhovnjacima!
    Amen

  7. #82
    suuuzzzzyyyyyy
    Guest
    joj sexy bitch , sorry.... moram doć sebi malo... saznali smo tko si i samo da znaš ovaj nadimak ti niti malo ne pristaje bolje stavi ružno pače mada je i ono pametnije od tebe

  8. #83
    Kristina
    Guest
    ej vidim da vas nema vise ovdje, isla sam na onaj forum, galaksija, di vas mogu naci?!

  9. #84
    Ancient
    Guest
    Zaboravio sam napomenuti da mene nema na galaksiji.

    Zato ću vas uputiti na korisnika pod imenom Tehuti. Još jedna vrbovčanin i daleko informiraniji od mene. (damn, da mu bar mogu zašlatat sestru...khm).

    Dakle, na galaksiji potražite Tehutija. Sad je nešto rijeđe aktivan, bacio se na 4-5 drugih foruma, ali bez brige, spomenut ću mu da dolaze novi članovi galaksije



    Stvarno nemam više vremena, a energiju moram usmjeriti na neke osobne stvari, tako da... ugodan vam boravak na galaksiji!

  10. #85
    sexy bitch
    Guest
    pa vec sam vam rekla da ste vi vidoviti ××××te pa kako nebi znali tko sam! neznam od kud vam ta ideja, sta tako plasite nekoga?! mislim... fakat si dajete velike uloge vidovitih osoba. pa mogu i ja reci da znam tko ste, big deal!
    znam vas, buuuuu
    strasno jel da?!
    daj samo si vi odite siriti horizonte i neznam sta, a ne pogadjati tko je tko na forumu

  11. #86
    Ancient
    Guest
    ajmo ja i ti na kafu. )

  12. #87
    sexy bitch
    Guest
    ti to meni pametnjakovicu?

  13. #88
    Ancient
    Guest
    tebi, tebi...!

    nikad još nisam platio kavu tako mutavoj osobi, zanima me kakav je to osjećaj.

  14. #89
    sexy bitch
    Guest
    isto tako ste vi svi meni mutavi s tim svojim horizontima.
    ajde sreco samo reci.

  15. #90
    Ancient
    Guest
    Tamo negdje, na sv. Nigdarjevo.

    Oko pet i petnajst do pol devetnajst, jel more?

    Bojim se da će mi tvoje društvo toliko otvoriti čakre da ću eksplodirat.

    Baj baj, vidi.hr!

  16. #91
    Mini me
    Guest
    Ja isto imam neke privatne stvari koje me trenutno okupiraju, pa nisam ziher hoću li se registrirat ali čim nađem vremena svakako ću proučit Galaksiju.

    Sexy Bitch, nitko nije rekao da te zna osobno, nego o kojoj se FORUMAŠICI radi. I to nije nikakva vidovitost nego logika i iskustvo.

    A sad zbilja pozdrav svima. Ancient, postovi su ti bili zakon.

    Pis

  17. #92
    ...zemljoradnik...
    Guest
    ja sam vam videl nekej mističnoga... jedan dan kad sam obrađival zemlju, tam na bogdanu, malo je sunce pripeklo, nisam nis jel ni pil taj dan, i videl sam... nebudete verovali koga... mislim imam ja doma živinče al mi je žal to poklati... ima puno posla, moras zvati nekoga ko bu ti to zaklal, pa moras to sve očis titi, pa moras njemu dati neke miraza, tak da mi se to ne isplati... kravice mi po takvoj žegi ne daju puno mleka, pa si nisam nis ni popil, nek sam samo odpelal mleko na mlekaru,Barica je to sve zela i zaraćunala mi je, malo smo si pospominjali, i tak sam ja put pod noge očel na bogdan... i onda sam si razmišljal kak moram zutra na mešu iti i razmišljal si jel taj bog opće postoji... pop pripoveda o gresima a on s maricom svaki dan dela nekaj gresnoga i sad ja nemrem fto veruvati...
    P. S. Barica oduvek sam te stel zeti za ženu... nadam se da bus ovo prečitala...

  18. #93
    trghegh
    Guest
    ahahahhhahahahhahhahahahhahahahah ali ancient je car )

  19. #94
    Vuk
    Guest
    Slava!

    Daleko sam od mesta odakle ste vi, tako da ne znam kako ni zasto sam na vasem forumu, medjutim nadam se da mi to necete uzeti za zlo. Samo bih zeleo da dodam malu "cinjenicu", buduci da je pominjan u predhodnom tekstu: Sventevit kao praslovenski demijurg. Da se ljudi ne bi zbunjivali, Sventevit ima glavni hram na Rugii, dakle to verovanje je bilo prisutno i kod pragermana, konkretno plemena Holmrigir. Razbacujte znanja, jer znanja je mnogo, vremena malo, a ljudi znanja zeljnih jos manje, cak iako je znanje irelevantno i do krajnosti neprovereno. Dajte svaku informaciju koju imate, a mudar ce je studiozno prihvatiti, a ×××××× kao gotovu tvrdnju.

    Toliko od brata,

    Svetlost!

  20. #95
    Ancient
    Guest
    Dobrodošao, Vuče!

    Nitko ti ništa neće uzeti za zlo.

    Nažalost, zalutao si na forum otvorenog tipa, gdje nema moderatora.

    Većinom djeca, ali i stariji ljudi koji su poprilično nezreli za svoje godine. A bojim se, i poprilično zadrti.

    Hvala za proširenje informacija!

    AIN SVP AVR !


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •