Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 117

Tema: cureee. trebam pomoc.. xD

  1. #51
    ????
    Guest
    i još nešto-s takvim stavom prema muškom rodu nećeš daleko dogurati-JER NISU SVI ISTI kao ni cur! ko da nema cura koje su teške bitch-es!!??!!
    Ooooo imaa imaaa!!
    zato..glavu gore..jer kako kaže jedna narodna..bolje probati pa požaliti nego uopće ne probati i ne znati šta si propustila!!

  2. #52
    yep
    Guest
    Nezz, ti radi sta hoces, ja te ne zelim vrijedjati niti ista slicno, samo pazi sta radis jer uvijek ima svakakvih decki i nikad, ali bas NIKAD ne mozes znati tko je kakav i NIKAD neku osobu ne upoznas do kraja. Samo nemoj govoriti da netko ne zna sta propusta, jer, kako i sama kazes, ima svakakvih decki i cura, i ne vole svi iste stvari. Npr. netko je alpinist ili skace s padobranom, a nekome se vrti od same pomisli da mora mijenjati zarulju i popeti se na stolac. Onda ovaj alpinist kaze tom drugom da nezna sta propusta, ali ovaj vec unaprijed jaaaako dobro zna da to ne zeli ni pokusavati jer je svjestan da ne moze. A to s oralnim zadovoljavanjem je krajna glupost, cura uopce ne uziva kad to radi decku pa stoga zaista ne vidim svrhu takvog ponizavajuceg cina. Ako tvoj decko to ne voli na neki prihvatljiviji nacin, neka se zakljuca u kupaonicu i "samara majmuna". Jos jednom ti kazem, ja te ne zelim kritizirati, ali vjeruj mi da jako puno deckiju koji i gledaju svakakve filmove, takve cure kao sto si ti smatraju ×××××ma. Kad jednog dana budes imala kcerku, i da ona, ili pak tvoja mama ili sestra to rade, zasigurno ti ne bi bilo drago, uostalom kao ni vecini ljudi. To sve ti govorim kao prijateljica, pa cak i sestra. Pokusaj me shvatiti, mi ljudi, a narocito zene, smo prije svega duhovna bica, imamo dusu i um, sto nas razlikuje od zivotinja. Zato postuj samu sebe i cijelo svoje bice, i nemoj se ponizavati. Priznaj samoj sebi da ne uzivas dok to radis, nego ti samo godi pomisao da si ugodila svom decku, ali to mozes napraviti i na puno drugaciji i manje gadan nacin, vjeruj mi.

    RESPECT YOURSELF, SISTER!

  3. #53
    yep
    Guest
    Ej, samo jos jedna sitnica-ja nemam lose misljenje o SVIM deckima, ali s obzirom na to da sam cesto bila povrijedjena, samo sam na oprezu. Super si rekla ono da ima i svakakvih cura, ziva istina je to! Moj sadasnji decko je zato ekstra, nasrecu! Ako ti volis tog svog decka, nadam se da ti je uzvraceno jednakom mjerom, ali DOBRO si ga pazi, jer opreza nikad dosta! Pogotovo u danasnje vrijeme. Nemoj si dozvoliti da se neugodno iznenadis, kad te, npr, bude trazio da radis nesto sta ne volis, a ti ne pristanes, pa to potrazi na drugom mjestu! Nisam bas ziher da je oralni nacin svima normalan i da to svi rade, a ovi koji ne da su ludi ili nezz sta. Ipak su ljudi uvijek bili razliciti i neki to vole a neki zaziru od toga. A s obzirom na to da ja NIKAD ne vrijedjam ljude koji imaju drugacije misljenje od mene, smatram da bi bilo ok i fer kad me nebi gledali kao neku cudakinju samo zato sto na neke stvari jednostavno ne mogu pristati jer se kose s mojim nacelima. Odem ja sad. Ti si pazi na decka i raspitaj se katkad svrlja li uokolo, i naravno SRETNO!

  4. #54
    ????
    Guest
    ha ha ha ha ha... )
    sorry ali meni je ovo smiješno!!
    ko prvo:kak ti znaš da cura uopće ne uživa kad dečku pruža oralno zadovoljstvo??si probala ili?objasni kak znaš...na temelju čega to tvrdiš?ja tvrdim da je to super i da mi pruža zadovoljstvo ali zato jer sam to probala.
    ko drugo:zašto smatraš da je to ponižavajuće?jer nemaš samopouzdanja? ja ga imam i dobro znam što činim i zašto to činim!
    treće:koji je po tebi prihvatljiviji način oralnog sexa??ne znam da postoji "prihvatljiviji" način za to!
    četvrto: da mene dečko smatra kurvom onda nebi bio sa mnom...ja sam njegova "×××××" samo u krevetu. )
    peto:nisam pitala mamu jel to radi..al nadam se da radi i vjerujem da radi jer je u najboljim godinama i sad treba iskorisiti sve šta se da-ona sad zna da uživa u sexu-u to sam uvjerena-jer zna šta želi!!

  5. #55
    ????
    Guest
    šesto:da,volim ugoditi svom dečku..jer je to i bit ljubavi,sexa,veze...isto kako i on ugodi meni!
    sedmo:a kakav je tvoj sadašnji dečko?imate spolne odnose? jel se dirate uopće i jel imate predigru? ili samo odmah prelazite na "unutra-van"??
    osmo:ako te dečko voli onda će te shvatiti kad kažeš da nešto ne želiš,jer dijete drago-ni on ne želi sve!!
    deveto:ne moram paziti na njega jer imam povjerenja u njega a i smatram da mu nisam mama da ga moram paziti i za njim hodati.na takav način sam razmišljala sa 16 godina!a sad je on tu dokle god hoće biti...a ako mu ne bude dobro ima pravo otići,jel tako?pa NE MOŽEŠ nekoga natjerati da te voli!!!!
    deseto:nadam se da si sve lijepo shvatila. i nemoj sad molim te izokretati moje riječi...ukratko-ne opravdavam ti se nego ti samo pokušavam dočarati kako to izgleda i zvuči sa one druge strane-koja voli takve stvari!!

  6. #56
    frajer
    Guest
    nemam curu,jer nemam novaca za istu....

  7. #57
    hm...
    Guest
    ja se slazem sa yep, sve sto je rekla ne kosi se sa granicama normale i svaka cura treba postovati i drzati do sebe. ja imam decka jako dugo, volimo se i vec sam rekla da naravno radimo nove stvari kao i svaki drugi par, ali da radim nesto meni ponizavajuce i one fantazije na filmovima, ne dolazi u obzir. ima puno puno drugacijih i normalnijih stvari koje su zanimljivije od toga da imam osjecaj da cu se ispovracati, a ne osjecaj da uzivam...

  8. #58
    yep
    Guest
    bravo ženo! (mislim na hm)

  9. #59
    OPET JA ISPOD SVIH..
    Guest
    za frajera i sve ostale dame, kaj ima poištenje i ponos sa dobrim sexom halo koke ak vi ne uživate u potpunosti u sexu znaći da imate granice kad se ševite sa svojim ljubavima.... ma daaaaj dobra ševa nema granica sve se desi samo od sebe, Frajer je zakon reci ti njima.... ja volim od iza volim da me boli...a volim izbjeljivat zube i gutat to nije sramota, za one koje uživaju nema sex granica....samo deri.... xD

  10. #60
    ????
    Guest
    curice niste probale oralno i analno i zato nemate kaj reći na ovu temu!
    ako ti se povraća onda ti ga dečko prejako tj.preduboko gura..a to znači...da vam nejde u sexu jer ne znate ko kaj voli i kaj može izdržati...
    i jednostavno ne mogu shvatiti kakve vama veze ima ponos sa oralnim sexom!!
    takvim nastupom onda nećete uživati u ničemu jer samo mislite na sebe i na to da vas netko ne "ponizi"!!
    stvarno ne znam kaj reći!!

  11. #61
    =S Mala =S
    Guest
    Ovak,ja znam da ćete se sad smijat iz mene ali kaj...S mamom imam grozan odnos i ništa je ne mogu pitat o tome..Imam 16 godd i stvarno bi htijela to napravit..jaaaako! Evo baš nedavno sam probala,on je bio gol a ja samo u gačama...al nisam mogla jer ne znam ništa.Što trebam raditi?Kak to sve ide? Ja ne znam..ja sam skroz izgubljena...I da? Jer se brijete dolje? Kako dečki reagiraju na obrijanu?Na ne obrijanu? Molim vas za pomoć..ja sam totalno izgubljena..=S

  12. #62
    ????
    Guest
    Ne treba te uvijek mama učiti....šta bi onda rekle one cure koje nemaju mamu?
    Mislim da je dečkima svejedno jel smo obrijane ili nismo..ili imamo malo trbuščić ili jače bokove..oni kad nas vide gole misle samo na jedno i sviđamo im se takve kakve jesmo....mislim da bismo se mi trebale manje s tim opterećivati i prepustiti uživanju...curo-nema nekog recepta za sex....snaći ćete se sami..ni jedan prvi put nije FANTASTIČAN!!Samo budi SIGURNA da to STVARNO želiš!!!

  13. #63
    yxc
    Guest
    Ja sam opet ona udata.....I samo hoču reč da podržavam xxx totalno u svemu!Vidi se da to nije neka balavica pisala! Svaka čast....ja netrebam više ništa reč,jer je sve rečeno!
    Jedino možda za ovu curu ispod xxx Ako si stvarno sigurna u ono što želiš.....naj bolje da dečku kažeš da ti je to prvi put (ako več nisi) i ako je tom dečku stalo do tebe,vijeruj mi da če biti ponosan što je on prvi,i trudit če se oko tebe,i bit če mu sigurno bitno da ti je bilo ugodno!A ako če te ismijavat što si nevina i neiskusna.....onda bolje da produžiš kraj njega,jer takav nije vrijedan tebe! Sretno!

  14. #64
    opet ispod svih
    Guest
    alto ti upitnik slažem se s tobom u pravu si stara.... sex je sam po sebi poseban i svaki put drugaćiji ako to stvarno želiš prepusti se svemu ali fkt.svemu.... i na kraju češ dobit onaj pravi osječaj zadovoljstva, ja volim vidjet kad me dečko trga.... ne doslovno ) ali to je znak da mu paše i da hoće još dsalje i dslje,.....

  15. #65
    xyc ispravljam se..
    Guest
    Podržavam ??? a ne xxx

  16. #66
    ????
    Guest
    tako je cure..treba uživati skroz na skroz u tom činu...jer ipak on stvara život,zar ne??
    to je čudoooo...čudoooo!!!!
    samo pamet u glavu i sve što poželite dajte do znanja partneru,a dalje šta bude!!A bit će sve super...mašta radi čuda...samo je treba izreći na glas i onda avantura počinje!!

  17. #67
    a daj!
    Guest
    Cek cek, samo malo, ako sex stvara život, jel to vrijedi i za oralno i analno?? Phahaha!
    Daj ne zezaj, pa pogledaj si životinje, one se tjeraju jednom godišnje i iz toga uvijek proizađu mladunci, a ne ko ljudi kaj koriste 10 vrsta kontracepcijskih sredstava, prakticiraju oralno/analno, razne kostime, dodatke, dildace, lubrikante, sado-mazo, lisice, kojekakve sexualne igracke itd itd itd... Sve to ti govori i dokazuje da se ljudi seksaju samo zbog vlastitog zadovoljstva i sebičnosti, što je naravno ok, ali opet... Nemozes reci da je to zbog stvaranja zivota, to ti je samo izlika za svoju perverziju, odala/odao si se, hahahahaha!! )

  18. #68
    =S Mala =S
    Guest
    E puuno ste mi pomogLI! Hvala! I samo da kažem ova tema je odlična..=)

  19. #69
    ????
    Guest

    ne..roda ti donese dijete doma i spusti kroz dimnjak!
    izokrećeš riječi kak tebi paše...sexom možeš stvoriti jedan novi život,jel tak?to znaš?
    ok..sad kad to znaš onda znaš i da stvoriš život kad si spreman/na za to...oba partnera....ili kad to ne želite ali eto dogodi se..to nije ni bitno sad-uglavnom stvara se život.Ali kao i u svemu...mora postojati užitak u svemu što radimo da bi nam bilo dobro pa tako i u sexu..jer je dijete plod ljubavi..barem bi to trebalo biti!
    a mislim da nije grijeh uživati u tome!!! dobro..za crkvu je..prije braka...mada mi ni to nije baš jasno...prvo ne radite ništa a onda kad potpišete papir se "mlatite" ko zečevi..i to je onda ok...kao!!
    još nešto...zato i postoji oralno i analno da uživate u tome,a da znate da nebude trudnoće!!

  20. #70
    ispod svih
    Guest
    ????? je potpuno u pravu, nemojte izokretat stvati, čujmoj savjet ne se jevbavat okolo sa svakim ako te strah trudnoće ×××× se s nekim za kog ti nije zao da se to slućajno desi.... xD koji sex bez kondoma mmmmmm kaj će vam to.... u nekim situacijama )

  21. #71
    @@@@
    Guest
    Ej ekipica, vidim po prijašnjim komentarima da je ova ??? žensko!!?! Pa kaj je moguće da ženske tak razmišljaju? I ti stvarno to sve prakticiraš?? Eto, iz dosade pročitah ovu temu, mislim si, ono, da će se ovdje nać nešt pametno. Samo ću reć toj, hm, neznam kojim pridjevom da ju počastim, bolje da šutim, akm, hm. Curo, prejadna si. I to ne tolko zbog privatnog života kolko zbog te svoje nedokučive umišljenosti. Gle samo kako se postavljaš po forumima! Toliko si umišljena, ohola, svojeglava, bahata i arogantna da fkt nemaš mjere! Katastrofa jedna, za jedno žensko! Kako ne shvačaš da ima drugačijih ljudi, ma tko si ti, da tko si ti, pitam ja tebe, da se kurčiš po forumu i na silu ljudima namečeš svoja ××××××sta mišljenja! Hvališ se tu sa svojim nedostacima ko da je to nešto na šta bi trebala bit ponosna! I to javno! Na tvojem mjestu, neko normalan bi se skrio u mišju rupu manji od makovog zrna, a ti se kočeperiš ko neka paunica, kaj si ti umišljaš,da si Boga za bradu ćopila??? Odvratna si, fakat si odurna i nametljiva, misliš da si neka uzvišena i nedodirljiva boginja kojoj nitko ne smije proturiječiti??? Fujfuj fuuujjjj!!!

  22. #72
    ????
    Guest
    hvala ti na svim ovim lijepim komplimentima!! pogotovo na tome da sam boginja!! )
    sad si me raspametila i shvaćam da sam luda šta tako nešto pišem ovdje!!ha ha ha...da možeš si mislit!!
    ja barem nisam nikoga vrijeđala nego samo iznosila svoje mišljenje koje vas jako dira i onda se osjećate ugroženo!!
    Ne kužim kaj se tak čudite kaj žensko kaže šta voli u sexu.Ja barem ne glumatam da to ne volim,a onda u krevetu u tajnosti svoje sobe radim još nešto 100 puta gore.Čemu se toliko čudite?ko da sad prvi put tak nekaj čujete!!Imam dosta godina da mogu reći kaj mislim i da me nije sram....pogotovo tak nekoga ko vas ko mi ništa u životu ne znači!Otvorena sam i gotovo.to ne znači da sam umišljena..ali ako ti tak misliš,samo daj..imaš pravo na to!!
    i još nešto jel znaš kaj znače sve te riječi koje si mi napisala?
    svađaš se sama sa sobom.a tome nije mjesto na ovoj temi.jer kao što je ranije napisano ovdje smo da komentiramo i iznosimo svoja mišljenja,a ne da se svađamo.ako to ne možeš onda nemoj ni komentirati.ja imam svoje mišljenje i iskustvo i znam da ga ne mora svatko voljeti...i to ni ne očekujem..ali stojim iza toga kaj govorim i iza svog mišljenja! ako ne možeš raspravljati o ovoj temi bez da vrijeđaš mene ili nekog drugog onda ni nemoj...jer ja ZNAM da sam normalna(šta god da ta riječ treba značiti)!!
    i još nešto-htjela sam pitati cure na kojim su sve mjestima vodile ljubav...sexale se???

  23. #73
    @@@@
    Guest
    Aha, tu sam te čekala! Točno sam znala, do detalja sam znala kak ćeš se postaviti! Gle, samo se ti nastavi skrivati iza nekih gejevskih smajlića i ceriti se ljudima u facu, jer te neki od postova pogađaju, to je sigurno. Nemoj meni glumiti i prodavati jeftine spike, prek foruma se osjeti da se TI osječaš ugroženo, ti i nitko drugi. Misliš da te niko nije prokužio?? Ma daj, ko voda si prozirna, glumi kome god oćeš ali meni nemožeš, čitam ja tebe ko otvorenu knjigu. Ajde, molim te lijepo, pa unaprijed sam znala sve tvoje jeftine trikove koje ćeš napisati, ali to uopće nema učinka na mene. Koja je tvoja dijagnoza, srećo?? Vrebaš tu po forumu ko neka ofucana lešinarka i samo čekaš da neko napiše review, a onda se brže-bolje požuriš da mu posoliš pamet i milosrdno udijeliš koji "pametan" savjet. Da baš si ko lešinarka, ta riječ te najbolje opisuje. Sigurno imaš jaako bogate starce ili extra posao kad možeš platit tak velike račune za telefon i internet . Pa ti si, ženo Božja, od 0 do 24 na forumu, pa ću iskorist priliku da te pitam- kaj ti nemaš život? Pa di su ti prijatelji? Imaš li ih uopće? Di ti je sad taj tvoj perverznjak, haaa, di je? Ak ti je u toj mjeri s njim dobro, barem tak kak sama tvrdiš, zažto si ne odeš k njemu, nego gubiš sate života uzaludno pokušavajući nekome nametnuti svoje mišljenje.

  24. #74
    @@@@
    Guest
    Ne, pravo pitanje je zašto se ti čudiš?? Stvarno misliš da su sve cure ko i ti? Da se prave da to ne vole, a to rade?? Ako to ne vole-onda to ne rade, po svakoj logici. Imaš puno godina, jel? Dobro da si rekla, time se sama sramotiš, jer ako si spremna otići tako daleko u seksu ili si već u braku, pa šta nemaš nekih drugih obaveza? Radiš, studiraš, neznam, bilo šta?? Odakle ti toliko vremena? Vidim, od kad je ova tema pokrenuta, ti samo dežuraš, baš si ko neko zverinje, ko napasna hijena, di god se netko nije slagao s tobom-BUM! Udri pa mu daj do znanja da si samo ti u pravu, sami i isključivo TI! Oh ne, zaboga, pa kako se netko usuđuje TEBI proturiječiti? Ma kako se samo usuđuju, balavci jedni neotesani? Pa ipak ti imaš 80 godina i znaš sve o životu. Kako netko smije imati svoje mišljenje koje se kosi s tvojim, takvi ljudi nisu normalni, oni ne znaju šta propuštaju, ne uživaju u životu! Tu si, jelda? Haha, znam da jesi. Ne, stvarno, daj si kupi život. Evo, ja bi ti rado dala nešto para da si ga kupiš, ali nažalost nemam niš sitnog. A sad kupi svoje poderane prnje i tornjaj se s foruma. Idemo. Prošeći. Btw., nemoj se meni forsati tu s nekim smajlićima s cviksama, znam da te sve ovo pogađa, ti si samo čovjek. Ništa hahahahah, ništa "kaj ti to znači", ništa , glumi kome oćeš, a sama u sebi jaako dobro znaš da nisi ostala ravnodušna.

  25. #75
    ????
    Guest
    ha ha ha ha...tko se sad uzrujao?
    ajde molim te otiđi sa ove teme jer ne pišeš o njoj!
    Cure daj recite gdje ste sve vodile ljubav?dajte neki prijedlog...sve je dobro došlo....pa da još nešto mogu isprobati...thanx!

Slične teme

  1. BMW 318 E21 trebam pomoc u vezi kupnje
    By djak pjesak in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 11-05-2004, 16:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •