Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 117

Tema: cureee. trebam pomoc.. xD

  1. #26
    hm...
    Guest
    eto vidite da mi cure mozemo to rijesiti na miran nacin bez vrijedjanja i prijetnji

  2. #27
    aaaaa
    Guest
    sta se svađate oko gluposti? svaka od vas voli ××××× vise od icega tak da....

  3. #28
    ????
    Guest
    ma nitko nikoga ne vrijeđa i nikome na prijeti!
    a šta se tiče ovog zadnjeg komentara mogu samo reći da je istina! )
    jer ipak-da ga ne volimo bi bile lezbijke-a tad opet nebismo bile dobre!! )
    tako da..bolje da se držimo toga kaj vi muškarci imate da nebi bilo problema,jelda momče od komentara ranije??

  4. #29
    ja ispod svih
    Guest
    je be no kog zanima nek isproba nema strha od drapanja odiza, to je baš cool, osjetit malo bol... ali strast je jaća,ne boj se znatiželjna nego odma probaj )

  5. #30
    ????
    Guest
    daj stavljajte neke nickove da se zna tko šta piše...bumo se pogubili...

  6. #31
    hahaha
    Guest
    Ovo pišem ja koja ne voli 69-ku, ali se sad primirila jer ne želi nikoga vrijeđati i poštuje tuđa mišljenja. Samo sam htjela s vama podijeliti jedan smiješni citat koji sam upravo čula od frendice: "dečki su pali s Marsa na Zemlju samo zato jer vibratori ne mogu častiti cure s pićem!" Hahaha, dobra, dobra! )

  7. #32
    jaaaoo..:(
    Guest
    ovak.. vidim da je tema koju sam otvorila zanimljiva.. i drago mi je da je to tema gdje se nikoga ne blati i ne ismijava.. i mislim da bi takvih tema trebalo biti jos... evo ja vam ozbiljno kazem da ja nisam decko.. nego sa ja cura.. e sada.. vjerujte ako zelite ako ne oke onda.. ali mi je neopisivo drago kao sto sam vec navela da je ovo jedna od mirnijih tema.. bas sam ponosna

  8. #33
    ja sam yxc
    Guest
    i pisala sam ono .....,za onu iznad'....di sam rekla da sam udata......Počeli su mi se sviđat komentari i razmišljanja......samo tako cure.....vama je stvarno puno bolje,nego dok smo mi bile u vašim godinama....nije bilo foruma ....da možeš pitat o takvim stvarima nekog anonimno! Ako nismo negdi pročitale,ili ako nije nekoj od nas mama rekla ponešto o sexu....nismo ništa ni znale!!!Zato cure....ne sramite se pitat......od hrpetine glupih komentara(ali več smo naučeni na to u forumu).....nači če se i koji pametan!

  9. #34
    hm...
    Guest
    meni se komentar od ''aaaaaa'' ne svida jer mislim da je to napisao netko iz muskog roda i izrazio se kao tipicno musko kojemu je samo seks na pameti, postoje i druge stvari osim seksa i vi i vas k... nije prva i najvaznija stvar na svijetu!

  10. #35
    hm...
    Guest
    i da, meni to seksanje u guzicu nema smisla jer zena svrsiti tako nemoze, samo osjeca bol dok musko uziva... nije da nisam probala, probala jesam i ok je dok je cura opustena, ali malo sutra... vise ne

  11. #36
    frajer
    Guest
    ja sam napisao onaj komentar (aaaaa)...

    a za onu iznad koja kaze da su decki pali sa marsa i da nemogu curu pocastit pićem,e ××××ga pa nemaju svi decki novaca za curu tak da....
    vi cure si kupite vibrator sa bankomatom i bit ce te sretne i zadovolj(e)ne....

  12. #37
    hm...
    Guest
    a mozda je i dobro da nam se javio jedan decko...

  13. #38
    jaaaoo..:(
    Guest
    hah.. da... stvarno.. jedan decko u zenskom razgovoru.. hehe.. zanimljivoo... )

  14. #39
    nene
    Guest
    Nisam napisala da dečki ne mogu častiti, nego vibratori. Neka se nitko ne nađe uvrijeđen, to je samo šala.

  15. #40
    ????
    Guest
    cura treba biti opuštena i onda bude sve ok..i fino treba biti dosta lubrikanta i lijepa i ugodna atmosfera i UŽIVANCIJA!!!A šta se tiče njenog zadovoljstva-to će joj on kasnije pružiti ili ti ranije....pa ne mora uvijek sve biti u isto vrijeme. Mada se to i rijetko događa da oboje svrše u isto vrijeme. bitno je da oboje uživaju i da imaju užitak u tome,jer je i bit svega da se doživi i proživi užitak!!

  16. #41
    frajer
    Guest
    cura koja da u guzu i koja guta moze imat bilo kojeg decka....

  17. #42
    ????
    Guest
    frajeru-imaš ti curu koja to radi šta ti želiš? ako imaš...svaka čast! ne puštaj je!! a ako nemaš...onda je pred tobom težak zadatak!

  18. #43
    ????
    Guest
    jedan prigodni:
    Isle dvije ruze pustinjom.
    Posto su strasno ozednile pridjose izvoru:
    - Mogu li se napiti vode?- upita jedna.
    - Mozes, ako mi das jednu laticu.
    Ruza dade laticu izvoru i napije se vode.
    - Ja ne dam moju laticu! - rece druga ruza.
    I one nastavise zajedno kroz pustinju.
    Kada dodjose do drugog izvora prva upita:
    - Mogu li se napiti vode? >
    - Mozes, ako mi das jednu laticu.
    Ruza dade laticu i napije se vode.
    - Ja ne dam moju laticu! - rece druga ruza.
    I one nastavise zajedno kroz pustinju...
    Dodose do treceg izvora...
    Pa do cetvrtog...
    I na zadnjem izvoru ona ruza koja je davala uvene zato
    sto nije imala vise latica a ona druga uvene jer nije imala vode.

    Pouka: DAVALA, NE DAVALA, UVENUCES!
    ) )

  19. #44
    hm...
    Guest
    evo, a vidim da frajer gleda ocito previse filmova za odrasle kad ima takve ideje... to sto si reko ja odvratno i to rade samo zene koje vidis na tim filmovima i cure kojima fali nest u glavi jer je to ispod svih granica za jednu curu koja prvo postuje sebe!

  20. #45
    yep
    Guest
    Bravissimo! Prije su dečki bili sretni ako im cura da, a danas, hmmm...

  21. #46
    ????
    Guest
    pa da..fali nam nešto u glavi zato i volimo oralno da nam popuni prezninu u glavi!!ha ha ha ha

    kojeg li primitivnog razmišljanja!

  22. #47
    yep
    Guest
    Oho, vidim da na forumu ima jos nekih cura kojima se gade takve stvari, ipak ima postenih ljudi jos uvijek, svaka cast!! Moram vam reci da ste me ugodno iznenadile!
    A ako smo zbog toga primitivne, bolje i to nego da smo jeftine droljice koje se ponizavaju na takav nacin. Nezz jel ti imas decka al ocito imas ak to radis. On te ne postuje ni malo. Takav lik koji trazi slicne stvari ce ubrzo pomislit da si dosadna i potrazit ce si bolju zamjenu, jer se vidi da je avanturist. Oni to nemogu povezat s ljubavi.. Nazalost je to tako, decki vole iskoristit curu a poslje ju napucaju, i nitko ne zeli bit s njom jer je potrosna roba i ne postuje samu sebe. Upravo to se dogodilo mojoj naj frendici, cijeli grad ju prezire jer joj se decko hvalio okolo sta je sve radio s njom, ispala je glavna ×××××× u gradu
    Zato vi cure koje pametno razmisljate i cijenite svoje tijelo reci cu vam samo da tako nastavite i ne obazirete se na nikakve komentare, jer dns je prava premija naci takvu curu, ne dozvolite si da zavrsite ko moja prijateljica koju blati citav forum, grad i svaki birc. Ja sam takva ko i vi pa vas podrzavam, znajte da nas ipak jos ima! Pozz

  23. #48
    yep
    Guest
    Da, samo jos da kazem, kaze se kako ×××××× uce na svojim greskama a pametni na tudjim. Ni ja se nisam dala nagovoriti kad su me silili, jer ne zelim zavrsit kao ona. Ipak, imala je srece jer je sad nasla pravog covjeka. On ne zna nista o njenoj proslosti jer studira u drugom gradu, ali postuje ju i ne sili ju na nista. I kad sazna, vjerujem da ce je razmjeti, ali moramo same sebi priznati da su takvi ljudi prava rijetkost. Kad pogledas tipicni profil decka, shvatis da oni nisu za zrele veze i lazu svojim curama da ih vole, samo zele da one ispunjavaju njihove prohtjeve u sexu, a sve to pod maskom "ljubavi". Takodjer, ne postoji nikakva privatnost u vezi, jer njihov je glavni cilj ispasti vazan pred frendovima koji su upuceni u njihov spolni zivot do najmanjih detalja. Medjutim, ako ti frendovi vide da cura voli dati analno i oralno, to ce im u pocetku biti super te se se i sami potruditi da i njih "obradi". Kad cura vidi kako je popularna medju deckima, naravno to ce joj goditi, biti ce si vazna i osjetiti se pozeljnom, sto je u biti sasvim normalno. I sve je to divno i krasno sve dok se ne sazna da se ponasa zavodnicki i koketno prema svakom frajeru koji joj namigne, a onda ce je drustvo zigosati kao "×××××tinu, ××××××tinu" i nezz sta sve ne. A onda je najcesce pre kasno za ispravak. Ako je cura jos k tome iz male sredine, gdje svatko svakog poznaje, svoje se titule nece nikad moci rijesiti. Zato curke moje, pamet u glavu i samo hrabro! Naci cete i vi normalnog i postenog decka!

  24. #49
    ????
    Guest
    yep ne kužim jednu stvar-kolko je ona godina bila sa tim dečkom?jel bila u vezi s njim ili kaj?
    slušaj-ima svakakvih dečkiju..koji žive samo za sex i da onda fino mogu frendovima prepričati kaj su radili( i naravno tu uvijek nadodaju nešto čega nije bilo),i žao mi je kaj je tvoja frendica imala loše iskustvo! Ali to ne možemo gledati generalno i reći svi su takvi-jer ja imam iskustvo da sam sa dečkom dugo i da smo svašta isprobali i na početku tog "isprobavanja"(ako to mogu tak nazvati) njega je frend ispitivo i kaj ima..jel radimo to i to..jel bilo oralnog sexa..itd....i naravno on ko dečko je reko da je bilo i ZNAM da mu je to podiglo ego..jer njima to puno znači...ali on je meni reko da ga je to frend pito i da mu je reko i sve šta ide uz to...i to je bit svega-poštovanje,povjerenje i ISKRENOST!!! I kako ću ja njemu nešto zamjerit? pa to je normalna stvar koju većina ljudi radi.Znamo kakve su žene,a isto tako znamo i kakvi su muškarci.Bit je u tome da moramo poznavati onoga s kim smo da bi radili neke INTIMNIJE sexualne stvari!

  25. #50
    ????
    Guest
    I da me ostavio tada i pričao šta smo radili,govori sve o njemu,a ne o meni!! Jer ipak kad ideš pričati takve stvari onda samo ×××××ča može biti s tobom!A i zašto bi mene trebalo biti briga šta drugi misle? To je sindrom male sredine da je ljude sram zbog svega i da se svi skrivaju i srame samih sebe! Svatko odgovara za svoje postupke.Al to ne znači da sam ja ××××× ako npr.oralno zadovoljim dečka,a onda on nezreli dječarac okolo priča sve i svašta!I smatram da tvoja frendica ne mora novom dečku priznavat ništa šta je bilo prije...osim ako to ona sama 100% ne želi! A da ide nešto priznavati samo zato da bi dečko imao tzv.bolje mišljenje o njoj onda to ne štima..jer ako ju voli,voljet će ju bez obzira na sve!!ko da on nije radio svašta!!ma daj..molim te...sve je to dio sazrijevanja.kad dođe do točke da je takve ×××××ךtine ne diraju onda će znat da je odrasla psihički!!

Slične teme

  1. BMW 318 E21 trebam pomoc u vezi kupnje
    By djak pjesak in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 11-05-2004, 16:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •