Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 117 od 117

Tema: cureee. trebam pomoc.. xD

  1. #101
    xyc
    Guest
    Da istina je to što kažeš ????
    Ali kod mene nije taj slučaj......moj muž se na sluša isto svačeg...šta ga zanima i šta ga ne zanima.....ali mi smo stvarno takvi....uvijek smo tu jedan za drugog,i to je nama sasvim normalno!i što nam se ne sviđa slušat u tom trenu......bez ustručavanja to kažemo....i sa slušamo to drugi puta! Sve je stvar dogovora!!! I ako to klapa....u braku nebi trebalo bit nekih večih trzavica!Ali svatko radi onako kako misli da je za njega naj bolje.....Mi smo se na početku našli na istoj valnoj dužini....tako da mislim da je i to jedan veliki plus!U kranjem slučaju....zato smo se i odlučili na zajednički život.....jer si pašemo u svemu!!!!

  2. #102
    yxc
    Guest
    Nisam odgovorila na pitanje...
    Da, ???? Ugađa i on meni,i sluša me koliko i ja njega.......
    Primjetim puno puta....kad vidi da me sa nečim razveselio ili da sam sretna....vidim po njemu da je ponosan i da mu je drago što je tako! Zato se stalno i stalno trudi da se osiječam zaštičeno i sretno zbog njega!!!

  3. #103
    ????
    Guest
    Ovo je stvarno lijepo čuti!!Baš mi je drago!!Iskreno-baš je!! Malo je takvih parova!!Sve je istina kaj si napisala!!Baš tak treba biti...pogotovo ovo kaj si napisala da ako vam se ne sluša da kažete i da onda to prebacite na drugi dan...kad vam se bude slušalo-super način i pali i tak je najbolje za oboje!Vidim da ima puno razumijevanja kod vas i da se volite a i iz priloženog napisanog s tvoje strane i sex je dobar.... ...samo tako...svaka čast!!!
    Da je barem više toga,a ne sve više razvoda!!
    Mada je i razvod nekad najbolja solucija!!Bolje biti sam nego u lošem braku!i onda maltretirati i sebe i partnera...i djecu ako ih imamo!!Nadajmo se da toga bude sve manje,a ne više...

  4. #104
    seksualno
    Guest
    oralno je zdravo
    i za muškog i za žensku
    dokazano

  5. #105
    :D
    Guest
    Ha, napokon punokrvna rasprava (sa tu i tamo pokojom upadicom napaljenih 13 godišnjaka)
    Pohvale za raspravu, pa da i ja kažem koju:
    Oženio sam se mlad, s nekih 19 godina, žena je tad imala 18. Prije toga smo bili u vezi 2 godine... Oženili smo se zbog neplanirane trudnoće :$.
    Sad smo 5 godina u braku i imamo curicu (s početka teksta) , u sexu smo isprobali gotovo sve... I našli ono što nam oboma čini zadovoljstvo...
    Neumjesan je komentar od forumašice sa početka teme o tome da je oralno 'fuj' ,i pretpostavljam da joj je FUJ samo kad ona treba oralno zadovoljit nekog, a kad nju netko oralno zadovoljava je druga priča

  6. #106
    ????
    Guest
    to sam ja davno htjela napisati...da je njoj fuj kad ona dečka oralno zadovoljava,a kad on nju onda nije bed!!!
    isto ko i tzv.međusobno samozadovoljavanje...to je nekima isto nepojmljivo ali ja ne vidim kak može sve biti ok bez toga!!

  7. #107
    to me
    Guest
    69 rulzzzz

  8. #108
    ????
    Guest
    yea baby!!!! only 69!!

  9. #109
    za xyc
    Guest
    Oo, pa ti nemaš straha, vaš brak se samo poželjeti može!

  10. #110
    yxc
    Guest
    Stara izreka...kako si složiš ili ti popraviš,tako i spavaš!!!

    A ne kužim samo...od čega bi ili koga trebala imat strah???

    Meni je trenutno u braku onako kako sam ja to uvijek priželjkivala ko,recimo cura! To nemogu garantirat da če mi tako i ostat.....Ali eto,za sad i do sad je stvarno...usudim se reči, čak i bajno!!!!

    E pa sad,tko ne vijeruje...njegov problem! A meni ni u đep ni iz đepa!!!

  11. #111
    ????
    Guest
    trebala bi imati strah od toga kaj budu rekli ovi preko foruma ovdje!!ha ha ha ha...
    samo ti uživaj dok ide i neka ti ide ZAUVIJEK!!
    Ti znaš da uživaš!!!
    I tak treba!!bilo bi dobro da je više takvih parova...danas svi samo sebe gledaju i puno očekuju da dobe a da što manje daju,a to ne može tak funkcionirati!!

  12. #112
    za xyc
    Guest
    Ma neee, nisam ja ništa loše mislila, to se samo tako kaže, nego, samo sam pročitala kakav je tvoj odnos sa suprugom i mislim da je to prava idila! To se traži, a ne brak u kojem postoji alkoholizam i zlostavljanje žene (a i muža, ima i toga, hehe)!

  13. #113
    xyc
    Guest
    Ma nema frke cure! Ja samo kažem kako je meni.....a drugi neka kažu kako je njima. Pa ako nekome i nije baš bajno....neka kaže slobodno svoj problem.....uvijek se nađe netko,tko če imat riješenje i odgovor za njegovo/njezino pitanje ili problem!

  14. #114
    ????
    Guest
    za yxc-kad prakticirate sex? ujutro? navečer? bilo kad??
    tj.kad vam je najbolji užitak? jel ima neko posebno vrijeme kad vam je super ili sve ovisi o danu,volji,želji itd...?

  15. #115
    xyc
    Guest
    Ti nemožeš prakticirat sex striktno tad i tad....
    To je stvar(prije svega) mogučnosti! jer imamo dijecu......a onda dolaze volja i želja. hahahaah
    Večinom to bude na večer ili u jutro jer preko dana radimo....a vikendom....nađemo više puta vremena za sebe!!!
    Kod nas je tako,da nekako imamo strašno puno volje u jutro....onda smo na spavani,odmorni i spremni na svakakve akcije!

  16. #116
    ????
    Guest
    ma znam da ne može biti striktno..ali me eto zanima kak je to kod vas i kak se snalazite!!pogotovo kad imate dijete....al vidim da vam dobro ide!
    iskreno-meni je uvijek draže ujutro!kak ti kažeš-fino naspavani i onda spremni na svašta, a i još nam u glavi nisu brige pa je zakon!!
    opuštajuće

  17. #117
    boy.
    Guest
    UU AL STE SE RASPISALI JA SE NE VOLIM SEKSAT JA VOLIM VODIT LJUBAV HEHE

Slične teme

  1. BMW 318 E21 trebam pomoc u vezi kupnje
    By djak pjesak in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 11-05-2004, 16:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •