Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: bezvezni kafici u vrbocu

  1. #1
    kali
    Guest
    kaj mislite

  2. #2
    BZvz
    Guest
    Bezveze je Teo.puuui

  3. #3
    aba
    Guest
    a di je onda najbolje?

  4. #4
    xy
    Guest
    najbolje je ujutro nedjelja otić u titanic na kavu a kaj se tiče lumpovanja po vrbovcu vikendom za to treba potražit malo bolje mjesto npr.zg,izlazim već 3godine tamo i relativno sam zadovoljna.

  5. #5
    hok
    Guest
    mirni kutić

  6. #6
    billy tallent
    Guest
    ma za kavu uviek u komediju. muzika. i osoblje super. =)

  7. #7
    ines
    Guest
    ma kakav mirni kutic,tamo su samo kurvice koje se vuko po svime i svacime

  8. #8
    PIO
    Guest
    DOLCE VITA-TAMO RADE VRHUNSKE ××××× ZAJEDNO SA GAZDARICOM KOJE SE PETLJAJU U TUĐE BRAKOVE IM ZAUVIJEK OSTAVE SVOJU VLASTITU DJECU I ODLAZE PRIGLUPIM DJEČACIMA

  9. #9
    231343131
    Guest
    a koji je ono redar subotom u kaliju?kaj tam smiriva ajmo reć?

  10. #10
    za pio
    Guest
    to mislis na danijelu? a gazdarica je dobra pa ona je stalno sa svojom djecom

  11. #11
    kom
    Guest
    komedija je odvratan kafič

  12. #12
    komedija zakon
    Guest
    Komedija je super kafić. Tamo idu normalni ljudi. A ne rupa kao Teo, A1...

  13. #13
    s
    Guest
    Pitanje za xy:

    Hajde mi molim te reci na koja mjesta u Zagrebu izlazis da ti je tako super i to vec 3 godine. Posjetio sam skoro sva mjesta na koja se moze izaci u Zagrebu i mislim da mi ne mozes reci za neko da ga neznam, pa cu onda ja dati svoj sud o tome. Meni osobno nije dobar izlazak u Zagreb, vise volim u manja mjesta ali kad situacija zahtjeva drukcije. Zagreb je cudan i tvoj komentar mi je veoma cudan zato sam malo iznenadjen.

    Da se nadovezem na sve ovo. Mislim na mjesta gdje se pusta narodna ili techno glazba, ne na rock, metall ili nesto slicno...


  14. #14
    za xy
    Guest
    ti misliš da si sad faca,a?jer izlaziš u zg kao! ajd reci na koja to super mjesta ideš,da možemo i mi!!

  15. #15
    xy
    Guest
    saloon,izlazim tamo sa ekipom i odlično mi je!!!!!!a kaj se tiče mene imam para pa si mogu priuštit kaj oću i di hoću!

  16. #16
    .........
    Guest
    V teu su u petak tamburaši...

  17. #17
    china boii
    Guest
    meni je svejedno kakav je kafić, glavno da je ekipa dobra i da se možemo zabaviti, nemogu nijedan izdvojiti kao bezvezan

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •