Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 83

Tema: Ponuda

  1. #1
    Kristina
    Guest
    cure koje zanima srebro javite se na broj ×××6994628

  2. #2
    htjt
    Guest
    aj od×××× s tim glupostima

  3. #3
    Kristina
    Guest
    ako te sto muci tu ti je broj pa se javi mudonja! ime i broj sam ostavila radi onih koje ozbiljno zanima srebro, a ne za balave komentare poput ovih.

  4. #4
    za kristinu
    Guest
    napuši se kurca kurvo ružna debela umisljena kaj dolazis ovdje i nudis te gluposti hello ko da ljudi neznaju di bi mogli kupit srebro nego ostavljas svoj broj OD×××× ODAVDE ××××× TI MRTVU MAJKU

  5. #5
    Kristina
    Guest
    ti imas ozbiljnih problema, ali ozbiljnih, tko god da jesi

  6. #6
    za kretena
    Guest
    mrtvu majku nekome ×××ך,jel si ti malo iz svoje jako problematične obitelji naučio neke osnovne smjernice u životu,ako nisi možda ti moja značka pomogne da naučiš,čekaj pisamce pa se opravdavaj na sudu balonja posrani

  7. #7
    jedna
    Guest
    ovako, ja sam bila kod cure doma, i kupila, i prezadovoljna sam, pravo je srebro. cijena je fakat mala. nije skupi, ima swasta. a vi koi pljujete, ste niko i nista, nemate ni svoi zivot ni nista, zato blatite druge kad ste totalne vrbovecke umisljene seljacine.

  8. #8
    Kristina
    Guest
    http://www.njuskalo.hr/narukvice/srebro-oglas-668365 evo pogledajte i slike.

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    847
    Rep Power
    2289
    pogledajte, bas je lijepo.

  10. #10
    za kristinu
    Guest
    ajd kurvo jadna miči se odavde mater ti ××××× s tim šrotom

  11. #11
    Kristina
    Guest
    mudonja pa daj mi se javi na mob, tu ti je broj pa da se rijesi tvoj problem! ti si poseban slucaj, za promatranje...

  12. #12
    smd
    Guest
    ma pusti ga...to je neki balavac od 14 godina kojem su starci uveli internet i koji mu ga ti isti placaju pa se sad kurci tu na internetu misleci da mu nitko nista nemoze....

  13. #13
    Kristina
    Guest
    pa, ali nemogu vjerovati koji bolesni ljudi zive tu u vrbovcu

  14. #14
    rj mali
    Guest
    ××××× te okotila i iz pizde sterala i živi na rakiji ista ta,jaSNO balonja još od pizde balavi

  15. #15
    nemoj
    Guest
    se opterečivati sa ovim suvislim komentarima,to ti je kopile iz jedne jako problematične familije,tak da se nemoj čudit ni obazirat na komentare,dijete zna jedino tu rečenicu,jer ga pijani roditelji nisu ni mogli nečem drugom naučit

  16. #16
    za nemoj
    Guest
    a tebi ×××× isus raspeti krvavu ružnu mrtvu majku na križu bog ti ×××× mater mutavu isusa ti malog i djevicu mariju krvavu ti ××××× po svim postajama boga ti ×××××

  17. #17
    da
    Guest
    starci su mu alkoholičari i ×××××ju se,nije ni čudo da je takvo kopile ispalo

  18. #18
    za da
    Guest
    a tebi ×××× bog mrtvi isus krvavu ti majku

  19. #19
    eh moja
    Guest
    Kristina, uništili su ti temu iz ljubomore sa čistim glupostima i nebulozama

  20. #20
    Kristina
    Guest
    a sta da im radim...

  21. #21
    A
    Guest
    JEDINO JE ZA TU REČENICU KOPILE ČULO DOMA,TAK MU STARCI ZBORE,NIJE MU ZA ZAMJERITI,BOLEST,JBG.

  22. #22
    Kristina
    Guest
    pa ako je decko malouman nemorate sad biti na njegovoj razini i svadati se s njim...

  23. #23
    čuj
    Guest
    takve treba istri××××ti,jer te u suprotnom može negdje i pričekati,pusti budalu

  24. #24
    hm...
    Guest
    lijepo je!

  25. #25
    za kristinu
    Guest
    nabijem ti glupu majku i tvoje srebro

Slične teme

  1. Ponuda-potražnja
    By Kvrksi in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-09-2004, 10:10
  2. Ponuda???
    By RedDragon_Os in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-06-2004, 22:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •