Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: vidio sam anđela!

  1. #1
    nino
    Guest
    Nadam se da mi netko od vas može pomoći da saznam broj od najsavršenije cure na svijetu, znam samo da se zove Barbara i da je s Trešnjevke, ima smeđu kosu do ramena i najljepše plave oči kojesam ikad vidio.tražio sam je na facebooku al ju nisam našao,javite mi ak ju znate

  2. #2
    uky
    Guest
    frendu mislim da tebi niko ne može pomoći

  3. #3
    nino
    Guest
    Vozila se na jarunu na rolama, dosta je visoka,zgodna,ma preslatka!Podsjeća me na Xenu,malo.Molim vas ako itko zna o kome pričam, javite mi se!!!

  4. #4
    khm..
    Guest
    anđeo na rolama...?E, to se ne vidi često!

  5. #5
    tamica
    Guest
    ti si fakat debil!!!!!još ako si onaj na kojeg mislim............................................ ............

  6. #6
    ČIČI
    Guest
    pa gle ja bi isto njen broj, ali na žalost u životu ne dobiješ uvijek ono što hoćeš,znaš????

  7. #7
    nino
    Guest
    Ne tražim nikakve probleme, samo njen broj, pa bi molio bez suvišnih komentara osim ak nemate broj

  8. #8
    nino
    Guest
    Dođi, samo ovu noć kraj mene budi, dođi i progledaj samo kad se budim, neka sve zaboravim dok tebe ljubim, pristaću na sve, samo da te ne izgubim...

  9. #9
    l
    Guest
    ovo je preeeeeeeeeeeeejadno...................

  10. #10
    nikkkyyyy
    Guest
    i meni se cini

  11. #11
    ovo
    Guest
    je tako slatkoooooooooo............. baš mi je drago da još uvijek ima tako romantičnih dečkiju.............jesi li dobio njen broj na kraju?

  12. #12
    slatko
    Guest
    jako slatko............................................ .................................................. ........................................NOT!!!!!!! !!

  13. #13
    jlkj
    Guest
    ti gledaš xenu

Slične teme

  1. zastao mi je dah kada sam je vidio
    By EasyRide in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 03-11-2003, 21:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •