Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 61 od 61

Tema: cajke 4ever

  1. #51
    mal@
    Guest
    ma daj ga pusti na miru... vidis da nema pametnijeg posla nego da vrijeda druge.... nemoj se uopce obazirat na njega.....

  2. #52
    evil girl(14)
    Guest
    a tnx mal@....
    dobijes cokoladu danas...hehe )

  3. #53
    mal@
    Guest
    jeeeeeeeeeeeee..... cekaj me pred skolom sa cokoladom!!!! hehhe
    ) ) ) )

  4. #54
    ja,ja i nitko više
    Guest
    CAJKE SU ZZZZZZZZZZZZAAAAAAKKKKKKKOOOOOOOOONNNNN BEZ KOJEG SE NE MOŽE ŽŽŽŽŽŽŽŽIIIIIIIIIIIVVVVVVVVVVVVJJJJJJJJJJJEEEEEEEE EEEEEETTTTTTTTTIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) ) ) )

  5. #55
    metastaze
    Guest
    cajke su metastaze ovog društva i svi koji slušaju cajke nisu patrioti..barem ne hrvatski!

  6. #56
    BJELOVAR
    Guest
    KO SLUŠA CAJKU ×××××O MU MAJKU.SRBE NA VRBE!

  7. #57
    EXPERT
    Guest
    "mogu da nam pjevat brane da zatvore sve kavane ali jedno to nemogu ubit pjesmu narodnu"

    nauči razlikovati narodnu pjesmu i narodnjake aka cajke primitivcu. narodnjaci nisu ni do koljena narodnoj glazbi. btw, naravno da volite cajke jer je to tolko šuplja muzika koliko i vaš šuplji mozak.

  8. #58
    bitch
    Guest
    sta mi koji ne slusamo cajke slusamo metal? issss, kako ste jadni... na svijetu postoji smao 2 vrste muzike po vama, čobani?! NE, mi koji ne slusamo cajke, slusamo normalnu stranu muziku!

  9. #59
    skoczimish666
    Guest
    ne mogu vjerovat kakvi ste vi tuljani.

    svi do jednog.

    ahahahahahaaaaaaaaaaa

  10. #60
    sanker
    Guest
    ma nabijem ja sve metalce na ××××× cajke su zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #61
    joooj
    Guest
    hehe ma šankeru legendo najjača,cajke forever

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •