Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 61

Tema: cajke 4ever

  1. #1
    šanker
    Guest
    idemo pokazati onim tuljanima da nas je više oni znaju koji su to (metalci) ajmo svi malo vas je malo vas je pič... cajke 4EVER

  2. #2
    chick
    Guest
    čobane jedan odi u sovu da se malo pošiptariš!

  3. #3
    mal@
    Guest
    tooooooooo snkeruuu!!!!




    ) )
    )
    ) )


  4. #4
    šanker
    Guest
    mama če ti se pošiptarit tovaru jedan tovarski

  5. #5
    mal@
    Guest
    hahahha..... cccccajke 4ever!!!!!



    ostalo je sve srot.... ) ) )




  6. #6
    šanker
    Guest
    tako je mal@ cajke 4ever malo vas je malo vas je pič...

  7. #7
    evil girl(14)
    Guest
    cacacajke....4ever................................ heheeeee


    ziveo DoMino,phil-t,i ostala ekipaaa........ ) ) ) ) ) ) )

    cajke su....ma nezzz.........to je nest neopisivo zkn i.....CAJKE SU ZAKON..A ZAKON SE POSTUJEE....HEHEHEEE


    ) ) )

  8. #8
    šanker
    Guest
    ajd djevojko nejedi govna

  9. #9
    mal@
    Guest
    caaajjjkkkeee...... e sankeru kaj ti slusas od cajkki???

  10. #10
    evil girl(14)
    Guest
    sankeru...o cem ti to??



    ???

  11. #11
    mal@
    Guest
    e evil jel si ti dala dinku da skine pjesme????

  12. #12
    frajer
    Guest
    cajke

  13. #13
    evil girl(14)
    Guest
    ne...al gledala sam na youtubu onu "mamina lepoto" i totalno je bzwz.........a ti si rekla da je dobra..joj joj ) )

  14. #14
    mal@
    Guest
    meni je bas fora....

  15. #15
    bitch
    Guest
    dajte se civilizarajte vec jednom vi vrbovecki balkanci i cobani! kako ste jadni

  16. #16
    evil girl(14)
    Guest
    meni ne..hehe.......................................... ....bitch,koi je tvoj problem...
    kaj ti mislis da svi mogu uzivat uz metal ko oni bjedni emo-likovi...ajde molim te....pfff

  17. #17
    frajer
    Guest
    evil ××××× si ti sam znas za cajke i metal daj se malo informiraj

  18. #18
    šanker
    Guest
    ono gore nisam ja napiso neko se potpiso u moje ime.a o tome što slušam sve osim stranih i metala

  19. #19
    šanker
    Guest
    mogu da nam pjevat brane da zatvore sve kavane ali jedno to nemogu ubit pjesmu narodnu.sve nas veže ista stvar to je pjesma narodna iskrena i od srca ples veselje do jutra.CAJKE,CAJKE,CAJKE 4EVER

  20. #20
    za šankera
    Guest
    ×××××u jadni necivilizirani daj malo ohladi s tim cajkama dosadan si u tri božje pičke smrdljive materine koga briga kaj ti slušaš taj šrot od pjesama nabij si kolac u usta i daj vec jedanput začepi. odvratan si do bola i neopisivo dosadan mater ti ××××× daj se malo stabiliziraj i civiliziraj daj malo udahni svježeg zraka još nosiš ljubičaste naočale jadan si u pičku materinu da jadnij nemožes bit ×××××u odvratni otrcani gnoj smrade izrode ljudski

  21. #21
    evil girl(14)
    Guest
    ma glup ti da nekazem ko...
    koi vam je svima jbt......nemojte sad tu izmisljat i glumit,jer svi mi jako dobro znamo da nepostoji covjek koji nikad nije presluso bar 5 cajki.....ajde molim vas...

  22. #22
    šanker
    Guest
    slušaj ti neznam jesi li muško ili žensko nego šta ću slušati sigurno metal ti možda slušaš strano ali ja sam uvjeren da pola riječi ne razumiješ i zato ne izazivaj jel neče biti dobro evil to je istina šta si rekla da nema čovjeka koji nije slušo cajke

  23. #23
    frajer
    Guest
    daj evil i ti sanker nema te vi pojma sta je muzika a te vaše cajke slusaju samo srbi i vi kreteni u hrv i to e to,dok ostala muzia se slusa po cjelom svjetu...naravno osim cajki i onih afganistanskih popevaljki al to dođe na isto

  24. #24
    mal@
    Guest
    ma pušite vi svi koji ne slusate cajke...... cajjjjke 4ever

  25. #25
    frajer
    Guest
    to sto si napisala samo govori koliko si balava i nezrela

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •