Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 121 od 121

Tema: sto mislite o agrokoru?

  1. #101
    Mara
    Guest
    http://img130.imageshack.us/img130/6×××/narancasti800pix1.jpg

  2. #102
    $&$
    Guest
    ma Pusićka je ok,ali ti nisi!!

  3. #103
    j.k.
    Guest
    Djubre HNS-ovsko,nemogu vjerovat kako se hvali.

  4. #104
    ljudi!
    Guest
    šta se svadate bez veze dok nam drzava i ljudi idu u propast!

  5. #105
    LČKH
    Guest
    pa ide u propast kad ljudi ništa ne žele učiniti nego samo cvile i žale se a kad treba nešto poduzeti onda nikoga nema!!puj to sve!! dignite guzice iz naslonjača i potrudite se za nešto..pa makar to bio prosvjed..jer jedino time se to može!!

  6. #106
    najgore
    Guest
    sta se moglo dogoditi!otkud imaju pravo u našem novom konzumu prije bonova podignuti cjene!nisu iste u svim trgovinama!

  7. #107
    znam
    Guest
    u super konzumu su drugačije cijene,kao i u maxi konzumu itd..

  8. #108
    zanimljivo
    Guest
    do nedugo vam je sve to odgovaralo i busali ste se u prsa, mi hrvatine imamo lijepu našu demkratsku i poštenu, a vidi danas kad je stisnula zima i da ne velim kriza za sve one čije ste javašluke svojim odobravajućim ponašenjem tolerirali i podupirali, kad je vama račun u minusu osobno i ti isti za koje ste dizali ruku i glas ne daju vam iz svog tanjura vi ste se našli povrijeđeni.

    Tako vam i treba, bolje ne zaslužujete.

  9. #109
    juko
    Guest
    Ajde ne serite....

  10. #110
    $&$
    Guest
    tako je...sami ste si napravili ovo kaj imamo-ali mislim da dosta onih glasača za hdz sada ne bude glasalo za mutavog hebranga jer ipak-i slijepac bi vidio da su oni samo propast!!

  11. #111
    juko
    Guest
    $"$ i ti ne seri.....

  12. #112
    $&$
    Guest
    juko ti si za hebranga,ha?
    kad ne voliš da se o njemu i hdz-u loše priča!!al to su činjenice!!LOPOVI!!

  13. #113
    heeeeeeee
    Guest
    taj hebrang samo neka se pokrije po usima. Koliko je samo eutanazija kao ministar zdravstva sakrio i za vrbovecki kraj koje su morale dozivjeti sudski progon.........i sad da se nadje neko djubre pa da glasam za hebranga........

  14. #114
    $&$
    Guest
    bravo heeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

  15. #115
    zipp
    Guest
    Neka sa javi osoba koja ima placu 1400 kn i cijeli mj. radi noćnu smjenu

  16. #116
    kolega
    Guest
    ....ponajprije treba 10kg C4 eksploziva i dici sabor u zrak ali kad su sva ta gamad na broju....a sta se tice agrokora i pika neki ljudi i neznaju kakve se tamo mucke odigravaju,od kuda dolazi meso i kakve sve crketine idu u proizvodnju i prodaju....a sta se tice pikovih placa i posla,jednom rijeciju-KATASTROFA...da cijeli mijesec radis sa zidarom vise bi zaradio nego u piku,al jbg ljudi i dalje rade tamo jer se svatko boji za svoje dupe-sta se tice radnika-placa od2200 do 4500 max...e a sta se tice direktora i menađera tu je vec druga prica jer oni imaju placu od 9000 pa do 20000kn i jos se zale kako im nije dobro a ××××ju ×××××e i cohaju picke dok obican radnik radi za njih...i oni se ne boje za svoje dupe jer umaju strica ujka i tetka(dobra spaga,to jest sajla)...i jos jedna stvar-onaj tko misli ici u pik radit bolje da si kupi metak i pukne si u celo,jeftinije ga dođe...a sta se tice samoga todorica,protiv njega se nemoze jer iza njega stoji drzava to jest mafija...

  17. #117
    san
    Guest
    kolega je četnik...

  18. #118
    kozumovac
    Guest
    gledajte šta imate protiv konzuma tj.agrokora budite sretni da imate posao i nemojte srat da otpušta ljude samo tako nebi te otpusti da si dobar radnik ja npr. radim u konzumu godinu i pol i ne žalim se na ništa jest da mi je mala plača a šta ču doma nemam ništa a ovako barem staž!!a šta se tiče veza to je istina ako imaš dobru vezu ideš gdje hočeš tak da ljudi ne serite o agrokoru i Todoriću!!!!

  19. #119
    i ja ti prijavim
    Guest
    staz pa dodji kod mene za sitnis raditi cjeli tjedan od 8 do 20 h, mislim kad se ne zalis, nema smisla da se i kod mene zalis.

  20. #120
    karmal
    Guest
    da ti ista radis nebi imao vremena na forumu visit....

  21. #121
    kozumovac
    Guest
    moja je briga koliko ču biti na forumu a ne tvoja ja posao koji imam čuvat ču dok ne nađem "nešto bolje" a do tada imam sve kaj mi treba rad!!!!!!! i šta je najbolje radim 8 sati i odoh doma a ti si nađi budalu koja će ti raditi 8-20 ali takvih nema!!!!

Slične teme

  1. Šta mislite???
    By Kolos sa Rodosa in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-01-2004, 23:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •