Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 121

Tema: sto mislite o agrokoru?

  1. #51
    žaljenje
    Guest
    pa raspitaj se malo-tj.potraži ako te zanima!na internetu imaš sve,a i pročitaj koju knjigu pa ćeš saznati!
    nemoj se odmah mrštiti!

  2. #52
    mn
    Guest
    mislim da taji dosta toga!svi znaju da negdje skrivaju bogadstvo sto u doba iz ndh oduzeto logorasima i ljudi koji su kupovali zivot i prekrstavali da ih ne ubiju!a i čulasam da postoji knjiga da je zena bila svečenik ali to negiraju!a zna se da svečenici imaju djecu neki i zene!a nas bi učili kako moramo živjeti!

  3. #53
    to nije istina
    Guest
    o crkvi, ja sam čuo od svoje bake da to što pričate nije ništa istinito.

  4. #54
    istina?
    Guest
    je da crkva nije sta je bila nekada!oni su danas bogati dobivaju dobru plaču a mi sve moramo njima plačati čak imaju uredovno vrijeme a ne kad nama zatrebaju!oni gledaju sebe a ne nas!

  5. #55
    žaljenje
    Guest
    tvoja baka je živjela u drugom vremenu.
    daj se ti malo raspitaj o nečemu.živiš svoj život ili život bake?
    raspitaj se i pokušaj nešto saznati i naučiti! nije danas šta je nekad bilo.u tome i je problem-ljudi malo znaju jer NE ŽELE znati,a Crkvi to paše! Šta mislite zašto brane sve druge opcije posa svijeta?jer njima ovako odgovara.tko bi išao u crkvu i davao njima novce da počne vjerovati u nešto drugo!!?!!

  6. #56
    to nije istina
    Guest
    Ali moja baka je uspjela prijeći 90 godina, i još se dobro drži.

  7. #57
    žaljenje
    Guest
    neozbiljan si...ako nemaš kaj reći na temu osim bedastoća onda ni nemoj pisati!!

  8. #58
    to nije istina
    Guest
    ja sam samo rekao što je baka rekla. Ona još uvijek ide u crkvu na mise i ispovjed. Kod kojeg župnika ti ideš? Možda i ti dočekaš godine moje bake.

  9. #59
    žaljenje
    Guest
    )
    nejdem kod ni jednog jer mi se neda slušati njihove gluposti!!
    a i nemam vremena za njih! )
    oni su mi sporedna stvar u životu!
    kod koga ti ideš?
    kod bakinog ili imaš svog privatnog??

  10. #60
    to nije istina
    Guest
    A što te to zanima? Tebe ionako ne zanima da preživiš 90 godina. A možda i 100.

  11. #61
    žaljenje
    Guest
    šta će mi 90 godina? to jedino ako ću moć trčat maraton u tim godinama-onda može do 90-e godine,ali inače mislim da je 70 taman!! )
    ali garant ću poživit više pošto nejdem u crkvu! ) i ne slušam kenjavce! )
    tak da..ako ti se živi do 100-te onda ni ti nejdi i crkvu i ne slušaj baku!

  12. #62
    to nije istina
    Guest
    Put moje bake je provjeren, dok tvoj nije. Ti bi do 70 živio, a pitanje je hoćeš li uspjeti i do 50.

  13. #63
    žaljenje
    Guest
    čekaj,a kolko ti želiš živjeti? ako želiš!
    jel uopće znaš zašto živiš?
    imaš kakav smisao ili ne?
    meni se čini da.ispravi me ako griješim!
    i kladim se da imaš oko 20-21 godinu!! )

  14. #64
    žaljenje
    Guest
    meni se čini da nemaš smisao života!

  15. #65
    to nije istina
    Guest
    čekaj malo, dat ću ja tebi moju baku da ona tebi odgovori, čim se vrati iz crkve...

  16. #66
    žaljenje
    Guest
    )
    odi nešto raditi pa će nam u državi biti bolje,a ne da si na teret..jer očito jesi!!
    i pozdravi baku..i reci neka ostavi par stotina kuna za "obnovu" crkve!!

  17. #67
    za to nije istina
    Guest
    pisem umjesto mame nek ti baka jos dugo pozivi!svako ima praqvo na svoje misljenje ali bi promjenila misljenje da su joj sina poslali da pogine u bosi dok istovremeno nasa država naoruzavala muslimane!i crkva to zna a onaj jezerinac sirio mržnju medu ima!

  18. #68
    žaljenje
    Guest
    žalosno je to kaj mi puno toga ne znamo!!!
    svatko vjeruje u neku "svoju" istinu!!
    a mislim da ono šta mi znamo je daleko od istine!!

  19. #69
    baka
    Guest
    ako misliš da ono sve što znaš je daleko od istine, tada ti to sve lijepo baci u koš za smeće.

  20. #70
    ks
    Guest
    opet je tema otišla u krivom smjeru!pitanje je o agrokoru i sadašnjoj politiki ovo sve o crkvi bi trebalo otvoriti novi forum bilo bi dosta za pisati!

  21. #71
    žaljenje
    Guest
    ma crkva je usko povezana s ovim svim!!!!
    i sa politikom i sa stanjem u državi ma sa svime!!!sve to ide skupa!!ne zna se tko pije a tko plaća i tko koga potplaćuje i tko kome kredite basnoslovne daje!!ma užas sve u svemu!!

  22. #72
    znate li vi
    Guest
    da Todorić plaća mesom kak bi mu se grijesi oprostili...Pa pogledajte kako su se crkvenjaci ugojili.

  23. #73
    veseli zagorec
    Guest
    dala je baka par stotina kuna, i više takvih baka, zato je župnik obnovio garderobu. )

  24. #74
    snježana
    Guest
    sta se tu ima misliti Hrvatskom vladaju tajkuni i lopovi a narod ispasta!Ni nasi unuci neče vratiti dugove koje su Hdeze napravio!

  25. #75
    za snježana
    Guest
    puno grešaka

Slične teme

  1. Šta mislite???
    By Kolos sa Rodosa in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-01-2004, 23:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •