Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 121

Tema: sto mislite o agrokoru?

  1. #26
    i još nekaj
    Guest
    pošto se glasanja vrše na ambasadama a većina hrvata je van gradova tj. na perferijama i po stotinjak km daleko i ne mogu dobiti slobodno kak ti misliš da idu na glasanje i dužina puta je trošak... velik postotak uopće ne glasa... Lijepa vaša i naša, uštimava si glasove za hrvate vani kak hoče, a to je stvar vaših vladajućih u zemlji a ne običnih šljakera, tak da buš na čisto. Riješite se doma šljama pa vas niko nebu zajebaval i onda bute vidli tko vas "navodno" iz dijaspore pere. No penezi vas nisu prali kad je trebalo stradale pomagati... ma kaj si vi mislite da bu neko plakal sa Hrvatskom? ma to je vaša uobrazilja jedna napuhana... zato vas nigdo neće nikam med normalni civilizirani svijet...

  2. #27
    žaljenje
    Guest
    otkud ti jesi? kaj se pjeniš?šta me odmah napadaš? s kim se svađaš?
    kaj živiš u Hrv ali nisi zadovoljan??
    ne razumijem stvarno!Mislim da nisi sad gledao zadnje izbore koji su bili,dok su se ovi dolje kurčili kak oni idu glasati,kak imaju pravo glasati,da su oni Hrvati itd....ajde molim te!!!o čemu ti pričaš??
    ja baš pričam o tim prepotentnim ljudima koji se diče Hrvatstvom i kao traže velika prava!!
    ajde nemoj me za jezik vući!!vrtiš non stop jedno te isto!!
    reci šta te boli pa si olakšaj dušu!!!
    i još nešto-zašto misliš da je Sanader otišo??
    zato kaj mu je netko dobro zaprijetili i to ne u ovoj državi nego netko malo niže nas!!pa ti sad reci kaj hoćeš!!!kažem ja-mafija kolo vodi,ali ne toliko naša koliko ova ispod naše "velike" državice hrvatske!!! )

  3. #28
    zaaa za žaljenje
    Guest
    od×××× ××××× ti mater

  4. #29
    žaljenje
    Guest
    fino....baš kulturno! sad si sve reko! )
    bitno da si mene odmah napao!

  5. #30
    sestra poginulog
    Guest
    u jednu ruku oboje ste u pravu!hdz obilazi u bosni ljude samo za izbore a oni najivni pa glasaju i ovi vise ne pitaju kako su!ja sam protiv ovih sto glasaju a zive vani i dobrojim je!dodu na ljetovanje ili kupiti vile!posiljali vojsku dolje ratovati i ginuti i opet ostavili srednju bosnu u jadu i bjedi!bila tamo srce ti puca od jada!

  6. #31
    žaljenje
    Guest
    potpuno se slažem sa tobom sestra poginulog!!!
    i žao mi je svih ljudi koji su dali živote za ovu bijedu sada-i tu u Hrv i u Bosni i svugdje općenito!Poginuli su nevini ljudi dok su drugi samo kupili lovu i zarađivali na temelju rata!Žalosno!!

  7. #32
    BRAVO ZA TEMU
    Guest
    VEČ DUGO NIJE BILO DOBRE TEME NA FORUMU!KONAČNO SE LJUDI MOGU POJADATI BEZ DA NEKOG VRJEDAJU NADAM SE DA ČE NEKO VIDJETI OD POLITIČARA DA VIDE KOLKO SMO NEZADOVOLJNI SA NJIMA!POZDRAV SVIMA I NEDAJMO DA NAS SLOME!

  8. #33
    ovak
    Guest
    Sanader je ošel jer je sam usral stvar i dost se love nakral... na trošak države i kćer mu se školovala vu americi... No da ja tebe pitam, jel ti moreš od svoje plaće svoju kćer školovati u Americi ak nekog vu Hrvatskoj ne pokradeš. Tak da ti bu jasno. A to kaj pripovedaš da se neki busaju vani sa Hrvatskom i pozivaju na prava, to pravi hrvati ne delaju... to su poturice. Pravi hrvati čkome i delaju, i mole boga da imaju kruha i krova nad glavom. Tak ti situacija stoji. Ak ne vjeruješ, put pod noge i malo obijdi van ljude. I ne moraš se brinuti da se i ukine pravo glasanja, malo ih bu plakalo za tim. I ja sam da se ukine to pravo, jer ga zlorabe najviše oni koji iskorištavaju te šljakere vani za svoje igrice iza paravana. Borme naš šljaker vani ti meni ne moraš vjerovati gledi sam da ostane kod jednog šefa kaj duže more, jer teško je i sad na ovu krizu najti dobar posel. Kad si stranec, nigdo te ne želi i moraš se prihvatiti kaj ti daju, i nemaš vremna za poitiziranje, tak da tu ne uplečeš sa auslenderima Sanadera, jer Kanadera nisu skinuli šljakeri, već njegov šljam koji ga je okružival. Nisi ti još vušel vu neke igrice da bi to kontal. I još nekaj, lako je bacati krivicu na nekog gdo je po par hiljadi kilometri daleko. Ali svojeg susjeda nečeš gledati kak ti kokoš guti i čerupa da bi si napravil juhu i dobro je požrl dok se buš ti baktal sa HDZ-om praznog želuca.
    Tvoj susjed je lukaviji od tebe. Kad buš to skontal, e mali onda tek moremo pripovedati. Mučni tom svojom glavom kaj imaš na ramenima, naj sam mučakti sa onom med nogami. Od te donje sam delaš sirotinju gladnu kruha, koja bu i dalje popijevala tvoje popevke bez da bu znala kaj koji stih poprav znači.

  9. #34
    ma
    Guest
    maknut bosance,šiptare i sl u svoju zemlju

  10. #35
    žaljenje
    Guest
    za ovak: nemam pojma kaj ti briješ i kome se ovraćaš!!!
    a ti kaj bi sve protjeral odi na drugu temu jer ova nije za tebe!i nije za sijanje mržnje!!!
    jer nitko nije loš zbog svoje nacionalnosti nego zbog toga kakav zapravo je!!!

  11. #36
    ti žaljenje ti si za
    Guest
    žaliti. Stvarno si za žaliti jer si bedast. Ovaj "ovak" je točno rekao istinu.

  12. #37
    ks
    Guest
    malo ste skrenuli sa teme!nemojte se svadati ko je ko nego mozda KAKAV SAVJET DA STISNEMO TE TAJKUNE KOME SMO ROBLJE I KO PO VAMA NAJVISE KRIV ZASTO JE TAKO!

  13. #38
    žaljenje
    Guest
    pa ne želim se svađati ali kad svi idu sa napadima na moje komentare i kao oni meni nešto utuvljuju u glavu!!ko da se osjećaju ugroženi!!
    u svemu ima iznimaka-ali kao što je već pisalo sa moje strane-niste gledali kad su bili izbori i kad su ovi dolje vikali kak oni hoće glasti i bla bla....
    takvi ljudi me živciraju! kao "ne mogu" živjeti u Hrv pa otišli van zaraditi za kruh...sve kužim ali nemoj se onda bahatiti i kao sad želiš glasati svim silama!!
    i kužim da u tom glasanju ima varanja i namještanja! pa sve je varka danas!!svi natječaji,sve šta se gradi..u svemu se obrće velikaaaa lova,a mali ljudi i dalje ostaju gladni kruha!!
    j**e mi se za Sanadera,kukavica najobičnija i lopov...ko da bi netko bio bolji..ma nebi..jer i da netko od nas dođe na vlast garant bi iskoristio priliku da nagrne novaca ako se da...a kad si na vlasti imaš prilike za to itekakve!!
    tak da mislim da nema pomoći nikakve sve dok ne dođe netko kome nije bitan novac,nego ljudi....a sad..da li takva osoba postoji??

  14. #39
    ivana marić
    Guest
    sada bi kao trebali biti ponosni jer imamo svoju Hrvatsku,imamo državu i svi se diče s time ,a kako u toj državi živimo to nije briga nikoga pa no ove koji ovu "državu" vode.
    pročitala sam gore da je srednja bosan jad i ja sam prošla onuda to je da ti se srce smrzne što su tim ljudima i selima "gradovima" napravili i također nikog nije briga.
    kada slušam starije dok pričaju o prošlim vremenima tada me nije ni bilo al jasno mi je da je bilo lakše i bolje,sada su ljudi za pare u stanju jedan drugoga prodati,sve je to napravila ova vlast od nas.
    ja radim za 3 ooo kn mjesečno i svetak i petak i jedva preživljavam radim u konzumu a oni se svi drže ko da mi plaču poklanjaju i još nam prijete smanjivanjem plača pa pitam se šta da radim ili raditi za to ili na burzu pa ne imati za kuh djetetu??? to ti je naša država.

  15. #40
    žaljenje
    Guest
    nemamo mi,nemaju bosanci..nema nitko...
    imaju samo oni koji su započeli s ratom i koji su profitrali od toga! Tuđman sve skuho i umro!!fuj!

  16. #41
    a kakvu tek
    Guest
    lovu crkva zgrče, a nikaj ne dela, to niko ne vidii...

  17. #42
    sestra poginulog
    Guest
    tako je jer sve zrtve bile su uzalud su ginuli i mnogi ostali invalidi!a ljudi koji su bili doma radili za bjednih 200 maraka!nadali se boljoj budučnosti a dobili smo lopove koji uzivaju a srednje klase vise nema!nasa drzava je svome narodu mačeha!

  18. #43
    žaljenje
    Guest
    oooo..o crkvi bi mogli na dugo i na široko...utišali su se jako jer ne žele dati novce!!!!
    btw-kad smo kod agrokora-kaj mislite otkud todoriću krediti silni i ovakav način poslovanja,da ima monopol???
    pa sve mu država omogućila....nije on ništa pametniji i "šparniji" nego ima dobru pozadinu!!!

  19. #44
    mn
    Guest
    tako je ni za njega nitko prije znao ni za rajiča i mnoge druge koji su za vrijeme rata bogatili i kuppvali sve zivo!prije su bili vozači i radnici ko i miisključivo im vlast omogučila to!a sto se tiče crkve ni malo ne zagovara narod nego drze stranu poličarima i oni bi odlučivali ko smije imati djecu a tko ne!a ne stisnu političare da se bore protiv lopovluka otkaza i da imamo djeci za kruh i barem za srednju skolu a pitanje di če raditi i kako?

  20. #45
    crkva nije
    Guest
    sada sta je bila nekada u prošlom rezimu je bilo istinskih vjernika i ja sam voljela iči u crkvu a sada je to ko politička stranka a nekad je svečenik bio čovjek sada gledaju svoje interese!"

  21. #46
    žaljenje
    Guest
    vjerujem u Boga i samo u njega..ne u crkvu jer mi crkva ništa ne predstavlja,a još manje svećenici!!!Žalosno ali istinito!
    jer stalno guraju noseve u politiku i kroje neke svoje zakone!!!
    čast iznimkama!
    crkva je vodila križarske ratove...pitam se zbog čega...
    zapitajte se i vi!!
    od davnina oni pokušavaju biti vladari svega i da im se svi pokoravaju!!

  22. #47
    nadam
    Guest
    se da tuđmana žderu crvi polako đubre prokleto crknuto

  23. #48
    ako gledamo
    Guest
    objektivno Crkva je iz proračuna po glavi svećenika imala veći prosjek plače nego što je prosjećna plaća radnika. Dok se po svećeniku dobivalo 6,300 kn plus 20 posto dodatka, sve netto, dotle je radniku bilo manje 1500 kn, pa ti sad vidi kome je državi bio draži; radnik ili crkva

  24. #49
    žaljenje
    Guest
    jeste pročitali knjigu Anđeli i demoni ili barem pogledali film??
    pogledajte ako niste i bit će vam dosta toga jasno!! šta se tiče crkve! i koliko oni zapravo taje neke stvari i koliko mi zapravo ne znamo!!

  25. #50
    Koje?
    Guest
    Koje stvari taji Crkva?

Slične teme

  1. Šta mislite???
    By Kolos sa Rodosa in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-01-2004, 23:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •