Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 121

Tema: sto mislite o agrokoru?

  1. #1
    ks
    Guest
    zasto ljudi trpe ovu vlast da radi sta hoče?u jednom konzumu otpustaju a za novi u vrbovcu uzimaju po vezama!

  2. #2
    blagajnica
    Guest
    slazem se sa kk!ja sam radila ko konj svaku nedelju bez slobodnog dana i bolovanja nakon 9 mjeseci van!a tu se prima po politiki!tako je u konzumu malo trebas malo ne!to je kriva vlada i sindikati a i mi sta nejdemo na cestu!

  3. #3
    pikovac
    Guest
    pa mi i sluzimo todoriču ko roblje!sve to zahvaljujuči vlasti a sindikati ne rade nista!

  4. #4
    viki
    Guest
    tu je največa korupcija i leglo nepoštivanje zakona

  5. #5
    žaljenje
    Guest
    ne kužim čemu se sad žaliti a kad su bili prosvjedi nedavno došla je nekolicina ljudi i to većinom penzići!!!
    šta onda niste išli i pokušali poduzeti nešto?
    svatko gleda svoju guzicu i zato nam tak je.
    kao nije mene briga jer mi je SADA(trenutno) dobro...a nemamo pojma da bi i nas mogla zadesiti ista situacija ne imanja posla za nekoliko mjeseci!!
    krivu svijest imaju ljudi!

  6. #6
    čp
    Guest
    ljudi ni su izašli na prosvjede jer im tak i tak nebi pomogli niti mogu kaj promijeniti

  7. #7
    ks
    Guest
    kad da idu strajkati kad je bio radni dan?svako se boji za posao kad su na ugovor da im ne produlje!to poslodavci koriste!u bivsoj drzavi sindikat je radio kako treba a sad rade za sebei desna ruka političarima!

  8. #8
    Da ali
    Guest
    naši ljudi su toliko apatični da im se više ni ne ide na nikakve prosvjede ma da su i u nedjelju. Jer lakše je sjediti u bircu i kukati.
    Takav narod ima i vlast kakvu zaslužuje. Sve dok ne ogladne e onda možda nešto bude. Možda.

  9. #9
    pa
    Guest
    svi su dizali ruke za tuđmana,sad čemo svi skupa lizat govna radi takvih smradova

  10. #10
    žaljenje
    Guest
    koliko ljudi ima na burzi???dakle,dosta njih je moglo doć na prosvjede,ali ne..zašto bi..kako kaže jedan komenatar,lakše je sjediti u bircu i kukati!!
    tu je naš najveći problem-šta se razmišlja na način da MI NE MOŽEMO ništa promijeniti...a MOŽEMO samo treba tu svijest razviti!!
    svatko bi samo sebi pod guzicu stavljal i ne brinuo brigu za drugoga!!
    a to je loš stav!!
    a i kaj je da je-oni koji su na vlasti su tam jer su ih ljudi birali...pa eto..neka sada ti koji su birali malo razmisle za sljedeći put..ali mislim da ne bude bolje..jer kad je Sanader otišo njegovi birači su samo rekli-IMA PRAVO....bla bla...ZAŠTO NEBI OTIŠO....NIJE NIŠTA LOŠE NAPRAVIO...i bla bla bla....i takvi zatucani budu opet glasali za njih!!Žao mi je,ali to je istina!!

  11. #11
    zbog
    Guest
    onih koji su dali glas koaliciji i onih koji kazu da drugi dodu isto bi bilo i ostanu doma kad je glasovanje tako nam je!radije kukumo nego da nesto mjenjamo!

  12. #12
    žaljenje
    Guest
    točno tak..
    fino ću sjedit doma i svađat se sa telvizijom i sa debilnim zakonima koje donosi država...i očekivati da će mi novac pasti s neba!!
    i kad je glasanje da mi netko dođe doma i da papir da glasujem jer kad je glasovanje onda se je teško dići i otić ostavit svoj glas za bolje sutra!
    mada.nitko od njih nije idealan-svi će krasti jer se to kod nas može.ali vjerujem da ima onih "malo boljih"!!i pametnijih!!
    pogledajte samo tko nam je ministar zdravstva i kakve zakone i odluke donosi!!stvarno je to da se zapitamo jel nam negdje vani nebi bilo bolje!!

  13. #13
    kille
    Guest
    ×××× vas agrokor, todorić i ostala bagra !!!!!!! ) )

  14. #14
    za ovog ispred
    Guest
    ako ti se tema ne svida nemoj čitati!mozda bi ti pljuvao po nečem drugom i vrijedao ljude toga tu dosta ima!ili si ko ta bagra pa ti dobro ili nemas pojima sta je zivot?

  15. #15
    zanima me
    Guest
    samo postoji li kraj ovom kriminalu, krađi, lažima... Već smo oguglali na situacije zbog kojih bi ljudi trebali ići u zatvor a upravo ti su najbogatiji i kroje pravdu u ovoj državi. Na žalost ne vidim stranku niti osobu koja bi imala volje napraviti bilo šta dobro za ovu zemlju osim kad se dokopa vlasti pokrasti što više i zaposliti svu svoju obitelj.

  16. #16
    pamet
    Guest
    u ovoj drzavi je dobro samo onima koji su glasali za hdz. jer lopov lopova brani

  17. #17
    xy
    Guest
    ni na jednim izborima nisam glasala za hdz i opet moram lizat govna,sva sreča pa imam nekretnine koje mogu rješavat tokom života,ali se pitam kako će živjet ostala raja koja ide od nule?!
    A tuđman nek crkava đubre prokleto tam gde je

  18. #18
    sestra poginulog
    Guest
    da ste danas bili na polaganju vjenaca i misi sve vam bi bilo jasno!političari ispred crkve a kasni8je na kavi i to je to!

  19. #19
    za sestru
    Guest
    sve jasno ko dan

  20. #20
    tgsd
    Guest
    ma dobri su to ljudi......
    ali lopovi u pičku materinu i kaj ocete od njih nek kradu vama je krivo kaj vi nemrete jer ste nesposobni

  21. #21
    žaljenje
    Guest
    kradu i oni ali krade i crkva.nemojte to zaboraviti!kome su oni dali kaj novaca??nikome!!!sad su se ušutili ko pi**e!!sramota!!
    a i ono kad se glasa-pa kao ovi "hrvati"u dijaspori ŽELE i OMOGUĆUJE im se da glasaju-to je još veći lopovluk-jer već tada počinje krađa-to HDZ omogućuje jer se svi ti u dijaspori diče sa velikim "domoljubljem" i jedino znaju glasati za HDZ i zato je uvijek HDZ odabran..moguće je i da im HDZ plati.nebi me čudilo!!i onda ti ljudi koji NE ŽIVE u Hrv.kroje nama sudbinu,a mi sljedećih 4 i više godina živimo ko ×××××× i ovce koje pasu travu koju sije HDZ i lopovi!!
    sramota!!

  22. #22
    sljaker
    Guest
    ljudi hitno mjenjati vlast a sa njima i sve u sindikatu!a hadezeu poruka dok smo bili na frontu vi ste prodavali tajkunima a vasa djeca vani se skolovala!narod varali sada vasa djeca imaju sve i hodaju sa srpskim manekenkama a nasa prezivljavaju!

  23. #23
    za žaljenje
    Guest
    kad vam treba novaca onda vam je dijaspora dobra, inače da vam dijaspora dirigira u životu imali bi čiste kuće kak ogledalo. Ovak imate ××××××. Nemojte izigravati mariontete jer niste lutke koje bi skakale i plesale po nalogu dijaspore već po nalogu i taktu domaćih vladajućih tajkuna. Pa dajte se zmislite kak bi tajkunčići dopustili da ima netko drugi prek grane vlada? Gdo vam je ispral mozak sa takvom bajkom o dijaspori kad se zna da ste prvi za bilo kojeg čovjeka iz dijaspore spremni viknuti ; Marš van iz Hrvatske.

  24. #24
    žaljenje
    Guest
    ti si malo zabrijal na krivu stranu!razmisli malo pa ćeš vidjeti da je glasanje u dijaspori poteklo iz HDZ-a.Dijaspora im je važna samo kad su izbori! malo si krivo skužil moj komentar!!
    nemam protiv nikoga ništa...ni Hrvata izvan naše zemlje,a niti protiv svih ostalih nacionalnosti u Hrv i izvan nje,samo smatram da je totalna glupost da Hrvati glasaju i kroje nam subinu,a ne žive ovdje !!!Mislim da sam u pravu!
    dođu na par sati-daju glas HDZ-u jer jedino to smiju i smatraju ispravnim-i odu u svoju zemljicu,a mi neka si mislimo!!
    sve je to mafija i nije je moguće iskorijeniti!!!

  25. #25
    ma tko tebi
    Guest
    budalo u tvojoj kući kroji sudbinu? pa ti nemaš pojma kak hrvati vani žive...ni prdnuti nemreju kak si ti misliš a kaj bi krojili... ×××ך kavake i prodaješ mržnju na taj način za ljude koji nisu imali mogućnosti kruha u Hrvatskoj zaraditi zbog tebi sličnih koji tak glume sad zemlju lutaka... Jadnici... Hrvatska se više ne more zvati Hrvatska već kazalište lutaka.

Slične teme

  1. Šta mislite???
    By Kolos sa Rodosa in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-01-2004, 23:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •