Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 68 od 68

Tema: KOJE SU ZVAKACE NAJBOLJE???

  1. #51
    evil girl(14)
    Guest
    frajeru tako je...chick je u pravu..........daj mi objasni zasto imas tak negativno misljenje o nama(curama).......nekuzim........pa nisu sve cure sponzoruse koje se natezu po coskovima........ces ti u popove???
    meni si rako da sam balava,za druge kazes da su sponzoruse.......decko dragi,do kad ti mislis trazit onu koja ne postoji....

  2. #52
    frajer
    Guest
    hehe, evo jos jedne stvari koju ''volim'' kod vas decki, to je da si stvari protumacite onakvima kako vama odgovara. pa jel sam ja napisala da ja takve volim i da su decki koji ''nisu takvi'' papci i nesposobni? halo, frajeru! ja sam u vezi vec 4 i pol godine, dok nisam imala decka znaci nisam ni htjela vezu nego samo da tu i tamo imam nekoga i sve sto ide uz to, pa tako i ti svi, sta nije tako?
    E PA NIJE TAKO
    niste sve sponzoruse samo vas 99 %

  3. #53
    chick
    Guest
    ahaha, ovo je sad fakat ispalo smjesno, dobro si usporedio tih 99%, moram priznati da si se snasao iako si ovdje u manjini ali ne, ti nemas pravo tako govoriti o curama...

  4. #54
    mal@
    Guest
    ma pusti budalu nek prica sta hoce..... zaboli nas za njegovo misljenje.......

  5. #55
    frajer
    Guest
    hahaha tak je....

  6. #56
    mal@
    Guest

  7. #57
    chick
    Guest
    ako si takav frajer i tako dobar decko kakavim se predstavljas, zasto ti onda cure nazivas takvim rijecima? ocito nemas srece s curama pa se ''osvecujes'' ovako pa si i zato 1%, ha?

  8. #58
    chick
    Guest
    e, da, mene sad nece biti par dana, pa onda, evil i mala, posto smo se udruzile protiv frajera i branimo svoje 'JA', ne dajte mu da nam rusi prijestolje i'll be back!

  9. #59
    frajer
    Guest
    sta vas zaboli ona stvar kakvo cu ja imat misljenje prema curama to se vas ne tice....

  10. #60
    frajer
    Guest
    udružile ste se protiv mene???
    pa sta vi hocete od mene da imam sve najbolje misljenje o vama curama?
    pfff

  11. #61
    mal@
    Guest
    daaa.... i kaj na mozes..... zajedno smo jece....... ZABBOOOOLIII NASSS ZAAAA TVVVOJEE MIIISLJENJE!!!



  12. #62
    evil girl(14)
    Guest
    hmmm...zkj se mi uopce zamaramo njegovim misljenjem......... ) ) )

    on je samo jedan od onih bisera koji misli da nitko osim njega ne vrijedi........................................... ......onak,decka je vjerojatno puno cura napucalo pa sad cjeli zenski rod smatra ×××××ma....SICK ) ) )

  13. #63
    frajer
    Guest
    sasvim suprotno

  14. #64
    evil girl(14)
    Guest
    kai suprotno??
    ahaaa,ti si njih napuco.........
    ...kad su se natezale na cosku s nekim drugim...a jbg............................................... ............................................. c(:

  15. #65
    frajer
    Guest
    ne

  16. #66
    evil girl(14)
    Guest
    okkkkk.........

  17. #67
    lelelelele
    Guest
    crni arweiws

  18. #68
    ........
    Guest
    ona zvakaca među nogama je najbolja..lol...

Slične teme

  1. KAKO JE NAJBOLJE NOGIRAT DEČKA??
    By samouvjerena in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 23-12-2009, 12:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •