Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 68

Tema: KOJE SU ZVAKACE NAJBOLJE???

  1. #26
    joooj
    Guest
    fakat se ponaša ko dijete

  2. #27
    mal@
    Guest
    daj pustite mi evil na miru... ona je stvarno super curka... i nije neka balavica koja nema pojma o nicemu... vi da nju vidite vi pali na tlo... curka je stvarno komad...... razmislite malo.... vi se ponasate ko da ste u pubertetu a ne ona.... pusach evil...

  3. #28
    evil girl(14)
    Guest
    pa neka kazu da sam poludela kad prodem ulicom,nek glavu okrenu...niko mi od njih nije ni do kolena............................................ ......


    OD××××TE SVI

  4. #29
    mal@
    Guest
    to te ja pitam....... )

  5. #30
    evil girl(14)
    Guest
    mozda sam balava,al bar se znam izborit za sebe.......
    a vas "odrasle"....

    MA KO VAS ××××.......

  6. #31
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    847
    Rep Power
    2296
    bazooka )

  7. #32
    frajer
    Guest
    eeh nisu ni cure ko sto su nekad bile...sve neke umisljene sponzoruse

  8. #33
    žvakica
    Guest
    pa svjetlo plavi orbit je naj naj...

  9. #34
    mal@
    Guest
    za frajera: ti kazes da su cure sponzoruse i da su umisljene, a ti si sebi dao nadima "frajer" , zar ti to nis ne govori.... ti si taj koji je umisljen!!!

  10. #35
    frajer
    Guest
    odrasti

  11. #36
    mal@
    Guest
    daj ti odrasti..... ti se ponasas ko da imas 10 godina.... tu po forumu vrijedas cure... uh koji si ti frajer!!!! boli glava...

  12. #37
    frajer
    Guest
    ajd reci koga sam ja to uvrjedio?
    nepricaj gluposti

  13. #38
    mal@
    Guest
    halo decko!!!! reko si da su cure sponzorus!!!!

  14. #39
    frajer
    Guest
    da i?
    to nije bila uvreda,vec realnost

  15. #40
    mal@
    Guest
    budimo realni, ti si idiot!!!! da si pravi frajer nikad to nebi nekom mogao rec..... srami se....

  16. #41
    evil girl(14)
    Guest
    .....ako su cure umisljene sponzoruse,zasto 99,9% muskog spola slini za njima.............aj mi to objasni...jer mi fakat nejde u glavu taj tvoj stav o nama...

  17. #42
    frajer
    Guest
    aaaaaaaa hahahahahahahahah
    sta ja znam sa kakvim se ti deckima druzis,koji samo sline da bi nest pojebali cccc
    aa ok ja sam glup i idijot sto nisam kao drugi i sto neslinim za vama curama ko neki kreten kojem je napameti samo to da vas povalim i od××××× ××××ga

  18. #43
    evil girl(14)
    Guest
    gle sorry,al ja nisam rekla da si ti glup......
    mozda sam pretjerala s onih 99,9%...............btw,toj vecini nije glavni cilj povalit curu i odj ju...bar sto se mog drustva tice......................al jos uvjek nekuzim zkj cure smatras umisljenim sponzorusama...covjek se na forumu vise nesmije ni zajebavat...odma ga proglasavate umisljenom budalom ili balavom pubertetlijom kojoj fali pozornost u javnosti i kojoj roditelj sve dopustaju......

  19. #44
    chick
    Guest
    frajeru, sve sto pises ima smisla, ali vas muski rod je takav da bi pojebali sve sto vidite, i sto god vi rekli to je tak i sve se svodi na ono sto je rekla evil i nije pretjerala s onih 99%...

  20. #45
    mal@
    Guest
    ) ) ) ) )


    ) ) ) ) )

    ajme..... hahahah


    ) )

  21. #46
    frajer
    Guest
    oprosti... ja spadam pod onaj 1%
    ti reci sad sta hoces popljuj me slobodno da sam kao i drugi sam ti daj...al ja jako dobro znam kakav sam tak da...

  22. #47
    chick
    Guest
    ja te nisam dosla popljuvati, samo kazem ono sto je istina... vi ste decki takvi i ja tj mi cure smo se pomirile s tim. a, gle, ja brijem da taj 1% deckiju su oni koji ce ''vjecno'' traziti curu tak da kao oni na RTL-u Ljubav je na selu!hoces reci da si ti u toj skupini,ha?

  23. #48
    frajer
    Guest
    ahahahaha a znaci volis kad ti decki prilaze samo sa jednim razlogom a to je da te potroše i odjebu? takv znaci imaju vise sanse kod cura? a oni koji nisu takvi spadaju pod papke i seljacine koji su nesposobni nac curu
    jako si pametna divim ti se

  24. #49
    chick
    Guest
    hehe, evo jos jedne stvari koju ''volim'' kod vas decki, to je da si stvari protumacite onakvima kako vama odgovara. pa jel sam ja napisala da ja takve volim i da su decki koji ''nisu takvi'' papci i nesposobni? halo, frajeru! ja sam u vezi vec 4 i pol godine, dok nisam imala decka znaci nisam ni htjela vezu nego samo da tu i tamo imam nekoga i sve sto ide uz to, pa tako i ti svi, sta nije tako? dok su mi dopizdila takva natezanja, nasla sam si decka i eto, sada mi nista ne fali. ali nemozes mi curu, bilo koju curu, nazvati sponzorusom ili kurvom kakva god ona bila, poznao je ti ili ne...

  25. #50
    frajer
    Guest
    Nije tako

Slične teme

  1. KAKO JE NAJBOLJE NOGIRAT DEČKA??
    By samouvjerena in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 23-12-2009, 12:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •