Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 53

Tema: ko se to sudaril u gradecu??????????

  1. #26
    xy
    Guest
    nemogu vjerovat da se o mrtvima vodi takva diskusija,šta je bilo,nažalost bilo je,ostavite ljude nek se barem ohlade,tko je kriv sad je zaista manje bitno jer su mrtvi,nažalost prokleta sudbina,a policiji ostavimo detalje,nek i oni rade umjesto šta nas jebu za gluposti...

  2. #27
    rrr
    Guest
    samo kažem mk da si je on sam kriv što je i istina, on je imo alkohola u krvi nije bio sposoban vozit prešo je na suprotnu traku i udario u tipa koji je ni kriv ni dužan poginuo, taj gospodin je bio otac kao što je reko ovaj 24 sata a ova pijana ×××××× ga je ubila, pa daj malo pogledaj situaciju koja se dogodila, ma nek ti je on bio prijatelj ma da ti je i tata bio on je kriv za nesreću i on je kriv za smrt gospodina, jedino ga možeš žalit što nije bio malo pametniji i odgovorniji.

  3. #28
    jj
    Guest
    kako uopce netko moze nestp pricati, a nema pojma o nicemu...mislim svi smo mi pametni kad treba drugima soliti pamet, a sebe ne gledamo...svakom se moze dogoditi...svima nam je zivot negdje zapisan i treba biti tako kako je zapisano!!!!

  4. #29
    mk
    Guest
    e rr i on je bio otac i djete mu ostalo bez oca i sigurno nije to htjeo nit planirao!!!! bas me zanima dali si ti takav andeo.... kakvim se pravis!!zalosno je sto se dogodilo,ja onog drugog nisam poznala ali naravno zao mi je,ali miku sam poznala jako dobro i bio je dobar covjek i nemas pravo ga vrijedati onak jadno!!!

  5. #30
    nikka
    Guest
    ja vas stvarno ne razumijem
    ljudi pa vi neznate šta vam nosi sutra kako možete tako po nekomu srat
    ipak se stavite u situaciju da ti ljudi imaju i familiju i kako je njima
    kako bi vama bilo da vaš netko bližnji pogine i da čujete kako neki tu balavci ×××× po njeu ma zapravo vi samo pričate ono šta čujete kod sebe u kuće
    ajde bolje pometite pred svojim pragom i pustite mrtve na miru
    jel baš ste zanimljivi o svakome sve znate ma nema šta zakon ste

  6. #31
    prijatelj
    Guest
    e dragi moj mika nazalost vise se necemo druziti pocivaj u miru bozjem

  7. #32
    rrr
    Guest
    Znam da je bio vidio sam osmrtnicu. gle mk ja nemam ništa protiv njega i istina ono gore sam malo previše srao, ali shvati da je on kriv i da je trebo misliti na ženu i dijete, pa mislim da je s tolko godina dosta zreo da bude odgovoran i pametan. jer to što je pijan vozio i ubio drugu osobu bez obzira na njega i njegovu obitelj nema opravdanja.

  8. #33
    mk
    Guest
    ok sli nije to bilo planirano ni u snu.

  9. #34
    za rrr
    Guest
    e daj prestani srati i dokazivat nečiju krivnju,boli te ××××× ko je kriv,kome ti šta dokazivaš,srami se,možda već sutra nešto takvo ti doživiš,budalo,ako šta hočeš dokazat odi k njegovima reci šta misliš,××××××,o mrtvima raspravljat?

  10. #35
    xy
    Guest
    a sad je jako bitno ko je kriv,kad ih nema,nevažno,to je na drugima da se o tome brinu zato...

  11. #36
    mk
    Guest
    sutra je sprovod u 3 sata,do sad sam bila u mrtvacnici,ocajno i tuzno.

  12. #37
    091
    Guest
    Jer postoji na ovom forumu administrator?
    Ova tema se mora izbrisati.Nema smisla da pišete gluposti unedogled.


  13. #38
    pa
    Guest
    logično da postoji administrator,pošalješ mu mail sa zahtjevom i riješeno

  14. #39
    mk
    Guest
    ne pisu svi gluposti!!

  15. #40
    znači
    Guest
    sutra je sprovod

  16. #41
    mk
    Guest
    nije sutra vec danas u 3.

  17. #42
    znam
    Guest

  18. #43
    uzfgeufhs
    Guest
    joj zamisli

  19. #44
    M.I
    Guest
    Takve teme ne pisite jer se ljudi svadjaju,ostavite ljude da pocivaju u miru bozjem!Alen je preminuo na putu do bolnice a prijatelj moje obitelji je bio na mjestu mrtav!Alen je bio pijan i popio je 7 vrsti tableta protiv depresije,nemojte pisati lazi i ostavite se ovakvih tema.

  20. #45
    ja i ja
    Guest
    kao prvo,alen uopče nije preminuo na putu do bolnice!!

  21. #46
    mk
    Guest
    da tocno,umro je u bolnici!!!! i nije popio 7 vrsta tableta!

  22. #47
    ja i ja
    Guest
    da,baš...umro je u bolnici nažalost iss kakve se tu gluposti i ×××××× pišu,ja ne vjerujem....daj shvatite, NEMA IH VIŠE!!! a vi i dalje pišete gluposti!!!!!

  23. #48
    M.K.
    Guest
    Lijepo sam poslao mail i zamolio da se ova tema izbriše ali ništa. Pošto se ne mogu registrirati na ovaj bijedni forum ovim putem bih zamolio nekoga tko je registriran da zamoli administratora da ovo izbriše

  24. #49
    za mk
    Guest
    sad si već i muško,pa svi jako dobro znamo tko si,daj se ne blamiraj tu po forumu,to ti baš netreba takva sramota

  25. #50
    rrr
    Guest
    zar još žalite budalu pa daj se opametite

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •