Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Što je bolje Fiat Stilo ili Ford Focus?

  1. #1
    eddy
    Guest
    Šta je kvalitetnije za kupit?

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Focusa. Nemoj Stila...razocarat ces se kak su ga slozili, a focus je mnogo vozniji, ima puuuuuno precizniji upravljač i bolje podvozje. A nije nista manji iznutra!

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    Šta je s tim Stilom? Pa jel se uopće nalazi u prodaji, jel prodano uopće šta? Pa to nitko ne kupuje. U Osijeku sam vidio na cesti jedan, eventualno dva. U Varaždinu isto.
    Zašto nitko ne kupuje Stilo?

  4. #4
    ajatolah_
    Guest
    Po Zagrebu ih ima cak i vise nego bi covjek ocekivao - zadnjih dana sam ga vidjao cesce od Corolle npr.

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    ima ih sve više i mislim da je autić mrak... dapače ne vjerujem onome što Mara kaže da su mu se frendici otopile kvake na suncu?... ko joj je kriv kad je naručila opremu dr.Oetker..hahahahaha )

  6. #6
    joško
    Guest
    slažem se s myzbyte!

  7. #7
    srceeeeeeeee
    Guest

  8. #8
    zmijaaaaaaaa
    Guest

  9. #9
    mytbyte
    Guest
    skocite na http://www.tuev-sued.de/auto/aktuell/lgkgnfejrbrt.html
    da vidite tko kolo vodi!!! Focusi i Toyote!

  10. #10
    CLIO SPORT
    Guest
    definitivno Stila....pogotovo JTD!!! Stilo kao prvo ima 2 godine garanciju, Focus 1!!! a da ne spomenem prakticnost stila i opremu!!! najbolje ti je da odes na test voznju sa stilom i focusom pa ces vidjet, je da Focus ima 'najbolje' podvozje...ali to je bilo tako kada je izasao....danas su tu Alfa 147, Stilo i jos par novih auta koji leze puno bolje! o novoj corolli ne bi trosio rijeci...taj auto ko da su sastavili slijepci...krenuvsi od dizajna pa sve do unutrasnjosti! ) )

  11. #11
    mytbyte
    Guest
    Clio sport,

    taj tvoj stilo corolli nije ni do koljena sto se tice SVEGA, pogotovo dizajna ,a najpogotovije dizajna unutrasnjosti. Corolla Stila sjebava podvozjem, upravljacem, motorima, prostornoscu i dizajnerskim UKUSOM!!!
    Da ne govorimo o kvaliteti i trajnosti!

  12. #12
    CLIO SPORT
    Guest
    gle, gore sam napisao da je moje misljenje da je dizajn Corolle uzas, a o ukusima se ne raspravlja! drugo, imao sam priliku tjedan dana uvjerit se da je Stilo stvarno najprakticniji u svojoj klasi a to su potvrdili svi zastupnici u hr drugih vozila! trece,Corolla ima 3 godine garanciju sto je veliki plus! cetvrto,corolla ima 'mozda' bolju ponudu slabijih motora 1.4 i 1.6(premda bi se i o tome dalo diskutirat) dok je Stilo bolji u jacim motorima ukljucujuci i JTD! (sad ces reci da je toyotin motor 1.8 sa 190 konja dobio nagradu za najbolji motor, istina ali performanse i oprema i cijena su drugo a i siguran sam da je Abarth bolji od TS u svim pogledima)!Serijska oprema i cijena i cijena dodatne opreme su na strani Stila!!


  13. #13
    Jam on it
    Guest
    Vozio sam sve varijante Focusa i ne sviđa mi se! Izvana je još kako tako ali iznutra je užas. Kao da se sve otopilo na suncu...he,he! Ali o ukusima se ne raspravlja! Motori su koma, pa i najjači 2.0 nikak ne ide... Stilo ide jako dobro u usporedbi! I to ti govorim iz iskustva! Vozio sam 1.6, JTD i Abartha i svi su OK! Za lovu koju koštaju!
    Focus je dobar, al za 10-12 tisuća eura! Sve preko toga je grijeh za platit!
    Toyotu nisam vozio pa se neću uplitat u raspravu o njoj! Zgodna je vizualno...

  14. #14
    sepra
    Guest
    Čekaj Clio Sport tvoj izbor je JTD a imaš Clio Sport pretpostavljam po nicku, pa kaj je kod tebe glavna karta u autu? Suludo je uopće raspravljati kad ne znamo o koliko novaca govorimo i kakvoj opremi, motoru itd itd

  15. #15
    CLIO SPORT
    Guest
    Sepra, Clio Sport je u dolasku...trebao je doci 25.6 pa 2.7 pa su mi prije par dana javili da ce doci 18.7!!!

    nije moj izbor JTD (inace preferiram benzince), vec kazem da je JTD bolji od toyotinog D4D motora! a to da je JTD jedan od najboljih common rail dizel motora je 'opce poznata stvar'! to je bio prvi common rail dizel motor i do danas je dotjeran i usavrsen da mu je malo tko ravan!

  16. #16
    Delta
    Guest
    Definitivno Stilo.
    Nema daljeg razgovora .
    Provozaj se u bilo kojem fokusu pa onda u stilu.

  17. #17
    sepra
    Guest
    Aha, kužim, sretno s isporukom, znam kak ti je.

  18. #18
    mytbyte
    Guest
    Delta,

    ja sam se provozao u Stilu i nisam primijetio nista posebno...mozda da je bio Abarth )

  19. #19
    dreyfus
    Guest
    Temeljem iznesenih zapazanja mogu zakljuiti da se po pitanju Stila radi o izvanrednom automobilu, pače i najboljem u klasi. Ipak, ne smijem prešutjeti jednu sitnicu koja me strasno kopka. Kako to da je u Italiji u prvoh sest mjeseci 2002. prodano ukupno 41.856 primjeraka (u lipnju 4.786), dok se u drugim zemljama gotovo i ne prodaje. Naglasiti cu, radi se o najnovijem automibilu u klasi.

  20. #20
    alfist_zg
    Guest
    mozda zato jer ga na RAIUNO reklamiraju Totti, a i schumi prije )

  21. #21
    Delta
    Guest
    I meni se fokus svidio kad je izašao,sve dok ga nije kupio frend i dok se nisam češće počeo vozikati u njemu.Mislim auto je ok! Ali ne hvala.
    I sam reklamni slogan kaže jednom ford,opet ford zauvjek ford. Jer ga poslije nemožeš prodati.
    Sto se tiče posebnosti u tome i je kvaka nisi primjetio niakvo posebno skripanje ili posebne nedostatke.Ne znam sta to stilo treba jos posebno imati, mozda aparat za kavu ili ??

  22. #22
    VR6
    Guest
    Focus je davno izasao, a Stilo je novi model, prema tome Stilo bi trebao biti bolji.

    Ali sada, zavisno koji model uzimas, 3 ili 5 vrata. Kad bi uzimao verziju s 5 vrata onda bi uzeo vjerovatno Focusa, ljespi je, plus Focus je trenutno najprodavaniji automobil u svojoj klasi.

    Ne znam zasto si se ogranicio samo na ove modele, koliko sam upoznat Stilo je medju najskupljima u klasi, dok Focus nije.

    Fiat Stilo


    Ford Focus

  23. #23
    Big Saint
    Guest
    Pošto ja posjedujem jednoga fiata bilo bi logično da na veliko pričam o stilu ali neću.Pokušati ću biti realan.Mislim da su oba auta dobro dizajnirana,ali zadnji dio stila mi paše i gotovo.kod focusa mi se gadi što je sve tako oblo.Pogotovo u unutrašnjosti.Dok je stilo u unutrašnjosti baš ono pravi.Također mislim da je podvozje u stilu bolje jer je noviji,te bih po pitanju motora dao prednost stilu jer talijani oduvjek prave navijene motore(samo benzin,nikako traktorski).no najveći problem stila je cijena preskup je,od fiata smo uvijek očekivali aute jeftinije od konkurencije pogotovo u kompaktnom segmentu.Kada bih morao odlučiti ipak bi uze stilo!tko nije vozio talijanera to nemože razumijeti!

  24. #24
    mytbyte
    Guest
    To kaj je Stilo noviji ne znaci da je i bolji, najslabiji motori kod obojice su jednako bijedni, ali jaci su bolji kod fokusa. Upravljac kod Stila upropastava voznost, a niti podvozje nije bog zna sto. Kaj se tice kokpita, totalno je shizofrenicno dizajniran i uz upotrebu u najmanju ruku cudnih materijala koji nimalo ne pridonose utisku kvalitete. Sorry, ja tako misli, ma sve bi to bilo ok kad Stilo ne bi bio cak i skuplji od fokusa.

  25. #25
    ?????
    Guest
    ..........................
    ..........................
    mytbyite, šta toliko pljuješ po tom stilu ? Jesi ti normalan čovjeće, daj se malo skockaj i sjaši s tog fiata, ima ljudi koji če ga kupovat i vozit jer im je lijep i kvaliteten, pa zar če svi biti šizofreničari jer ne voze pouzdane japance ??? Daj sjaši ×××××u.
    Japance voze ×××××i. I to ×××××i šizofreničari, dizajn japanaca je ogledalo njihove duše, BEZLIČNOST !


Slične teme

  1. Ford Focus RS
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 98
    Posljednji post: 15-08-2003, 10:55
  2. Ford Focus RS
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 62
    Posljednji post: 17-09-2002, 14:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •