Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: kvarovi na novom puntu ?

  1. #1
    graduate
    Guest
    ..ima li ih i kakvi su ? Nešto ozbiljno ili sitne gluposti ?
    Da li smetaju kod vožnje ili se mogu i ignorirati ?
    Malo su me obeshrabrila neka iskustva i mišljenja ljudi oko Fiata, pa trebam savjet vlasnika.
    Uglavnom me zanima- kupiti ili ne ???

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Pa to je već nekoliko puta apsolvirana tema. Preporučuju svi koji ga voze, a priznaju da se non stop nešto kvari. Ali riješavaju probleme u garantnom roku ili sami i ne smeta ih niti jedna mana. Čak se dobije dojam da im je simpatično više ležati pod autom nego sjediti u njemu.

    A ako mene pitaš onda bolje pukni tih desetak tisućica krvavo zarađenih Eura (mada nije loše niti ako ti tata kupuje auto ) na POŠTENI AUTO. Polovan, ali barem je auto od 4 i pola metra. Velik, udoban, siguran... samo ti ostavljam da sam odabereš marku!

  3. #3
    Puntolino_
    Guest
    Kaj se tiće kvarova ima ih, ali nije da više ležim pod autom nego kaj ga vozim, da volim svoj auto i volim osjetiti toplo ulje odma nakon kaj ga ispustim iz kartera. Već ima forum - iskustva s malim fiatima - tamo ćes čuti razne probleme, no ni jedan nije tak strašan. Auto se kupuje prema potrebama i mogučnostima, a ne na metre. Ako nekome treba mali gradski auto onda će to i kupiti, a neće kupiti terenac ako prirodu gleda samo na slikama

  4. #4
    graduate
    Guest
    Nemojte zamjeriti što što ponavljam teme, nije mi se dalo kopati po raznim forumima. U biti
    me samo zanimalo da li je auto sklon krupnijim kvarovima mehanike ili samo odlaze neke sitnice, što me i ne bi toliko smetalo, budući ne očekujem od auta za tu cijenu neku ekstra kvalitetu. Ako su vlasnici zadovoljni znači da ipak ima nekih vrlina.

  5. #5
    alfist_zg
    Guest
    kupi slobodno punto. to je odlican auto. moja sestra ima vec drugog i nema nikakvog problema...eventualno se mogu ocekivati neke sitnice , ali to je manje vise kod svih auta te klase.

  6. #6
    Giullietta
    Guest
    potpisujem.

  7. #7
    branci
    Guest
    Imam novog puntića i zadovoljan sam. Za te pare to je odličan izbor. U dva mjeseca imam oko 5000 km bez ikakvih problema. E sad teba imati i sreće kod kupovine. Ipak postoji 2 godine garancije

  8. #8
    mentor odlog.
    Guest
    Moj JTD je star 10mj i ima već 20 hiljadarki i nemam prigovora, ne kvari se. Ak te zanima ta klasa auta onda ti ga preporučujem.

  9. #9
    alien5
    Guest
    Dodaj mrvicu para i kupi japanca pa zaboravi kvarove - najjednostavnije i najpraktičnije!

  10. #10
    mentor odlog.
    Guest
    Ma kakvi japanci kakvi bakrači.

  11. #11
    Dr. Strangelove
    Guest
    mentore pozdravi mi Dejana R.! Reko mi je da radi s tobom...

  12. #12
    Žac
    Guest
    Moj Punto ima 50000 km i do sada nikakvih problema osim nekoliko izgorjelih žarulja kratkih svjetala. Vozim ga već četvrtu godinu i nikakvih većih problema nema. Za te novce izvrstan auto, bar zasada.

  13. #13
    mentor odlog.
    Guest
    Da, da, old dog Dejo. Prenijet ću mu pozdrave. Već je on meni ranije spominjao da se znate. )

  14. #14
    Donny
    Guest
    graduate, bolje kupi Yaris i miran si )
    poznato je da Punto moze izdrzat 50.000km bez kvarova, ali sta ces kad predje tu kilometrazu ) , valja do 100.000km dogurat )

Slične teme

  1. fiato-znalci recite mi o fiat puntu
    By bravar in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-01-2003, 21:18
  2. 195/50/15 na 1.2 8V na puntu II???
    By miro_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 23-10-2002, 22:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •