Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Clenbuterol,naposim-probao neko?

  1. #1
    inkspot
    Guest
    E pitanje je za Clenbuterol naposim, da li ga je netko uzimao,stackao sa necim, imao problema?I koliko ga je tesko nabaviti?

  2. #2
    freak
    Guest
    naposim je zakon stvar,clenbuterol ne preporucam

  3. #3
    Miha01
    Guest
    Naposim je uredu ako misliš dobit na masi, a da si jako ne oštetiš jetru samo ga za dobivanje više kila treba uzet najmanje 200 kom. A ako hoćeš masu uzmi bianabol ili metan šta osobno ne preporučam jer ti bianabol, a pogotovo metan šteti jetri pa ona počne lučiti jednu substancu zvanu "bilirubin" koja ti jako remeti koncentraciju pa ako si u školi ili na faksu, a spremaju se ispiti nemožeš se skoncetrirati na učenje! Ali zato postoji jedan med koji pomaže u obnavljanju jetre i znatno smanjuje količinu bilirubina u krvi i vjerovao ili ne taj med koriste profi bodybuilderi i dok uzimaju, a i dok neuzimaju steroide...!!!Za daljnje informacije ×××5458182

  4. #4
    Ivica
    Guest
    A di se moze nabavit naspusim i deca?Ja sam iz karlovac a to tamo nitko ne prodaje,aj mi javi ak znas da ima negdje u okolici zagreba za kupti,hvala
    2000@vip.hr )

  5. #5
    djevojka
    Guest
    ovako,interesira me koliko je preporucena dnevna kolicina uzimanja clanbuterola od 0.02,potrbno za poprilicno brzo gubljenje masnih naslaga,no da ne stvara negativan ucinak ili posljedice?

  6. #6
    the myth
    Guest
    clenbuterol se uzima ovisno o tjelesnoj tezini,npr. osoba od 70kg treba uzimati najvise 5 tableta dnevno. treba krenuti ovako:1,2,3,4,5,5,5,5,5,5,itd. period traje min. 5 tjedana. ko smatra da se masti tope same od sebe je u zabludi.mora se ozbiljno vjezbati

  7. #7
    Arni
    Guest
    naravno da su svi bilderi provali naposim pa i ja. Od njega sam dobio 10 kg. u 240 tableta.

  8. #8
    nino8x68LR
    Guest
    e ljudi pa vi pojma nemate,, bolje šutite o onim stvarima u koje se nerazumijete

  9. #9
    jao vama!
    Guest
    osim sta si amater, ti si miha totalni i.d.i.o.t. daješ savjete ljudima o stvarima o kojima veze nemaš!
    1. nije bianabol nego dianabol
    2. naposim je isto šta i dianabol samo pod drugim imenom
    3. metan je kratica od Methandienonum što je glavna aktivna supstanca oba navedena lijeka, naposima i dianabola!
    dakle balonjo ti pričaš o jednoj te istoj stvari! i molim te da prekineš dijeliti svoje "znanje" prije nego što od njega neko nastrada!

  10. #10
    rosi
    Guest
    koje gluposti piše taj lik )

  11. #11
    wxy
    Guest
    NAPOSIM je generička verzija rumunjske kompanije Terapia. Dianabol je ista stvar, u slengu zvan i Metan.Ista stvar samo drugo ime.Jetra će vam biti kao čvarak.

  12. #12
    skip
    Guest
    a ××××××...trenirajte, jedite kvalitetno i polako. Nema ničeg preko noći.
    Ako se netko želi napucat nabrzinu radi cura...ne voli ni cure ogromne mišiće baš, a sjebat ćete si zdravlje.
    Aj bok

  13. #13
    zver
    Guest
    svi ste ××××××tine...ostavite se i naposima i tih ×××××rija i kupite si od BSN-a NITRIX, N.O.EXPLODE, SYNTHA 6. Nekakve multivitamine, aminokiseline. Možda ćete potrošit preko 2000kn, ali si nećete sjebati zdravlje, a i rezultati će ostat vidljivi i nakon presa uzimanja preparata... Naravno treba pripaziti i na prehranu!!!

  14. #14
    rosi
    Guest
    i ja sam svašta uzima a sada vidim da je sve to ×××××× samo triba dobra prehrana i jak trening metan je obično ×××××׸¸

  15. #15
    jkmmkk
    Guest
    metan je zakon ¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ ¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ ¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸

  16. #16
    GOSTTT
    Guest
    LJUDI MOLIM VAS NE UZIMAJTE U OBZIR OVU RASPRAVU KAD VIDIM STO JE TU NAPISANO SLABO MI DOĐE. OSOBNO KORISTIM PUNO TOGA A CLEAN SE UZIMA MAX 10-14 DANA I RAPIDNO SE SVAKA 3 DANA POVECAVA KOLICINA TABLETA A NAKON TIH 2 TJEDNA TO VISE NEMA NIKAKVOG UCINKA!!! A JAKO JE NAPORAN ZA JETRU. DJELUJE ZA OTAPANJE OKORIJELIH MASNOCA KOJE PRETVARA U ENERGIJU I MALO JE ANABOLICAN!

  17. #17
    jenky
    Guest
    ak trebas steroid javi se mailom na hrenmarijan.hren@gmail.com

  18. #18
    jenky
    Guest
    ak trebas steroid javi se mailom na hrenmarijan.hren@gmail.com

  19. #19
    garon
    Guest
    ko zna di mogu kupiti naposim ili dianabol

  20. #20
    llll
    Guest
    metan je odličan

  21. #21
    kia
    Guest
    uzimanje sintestskih proteina nije dokazano štetno no sasvim je nepotrebno jer ih se može dovoljno uzimati i kroz pravilnu prehranu ako želite pak ići na neka tobože natjecanja gdje prikazujete napumpane mišiće onda se kljukajte tim smećem ali to što još nije dokazana štetnost ne znači da zaista i nisu štetni..primjer upotrebe teflona kroz 50 godina i tek su sad kao otkrili da je visokokancerogen...

  22. #22
    knežija
    Guest
    Kod koga se može nabaviti naposim 5mg?Nek mi javi na knezija11@net.hr Hvala P.s.Svi pišete čuda,ali nitko gdje se može nabaviti..

  23. #23
    knežija
    Guest
    I ne ostavljajte mailove ak se ni ne javite za nabavljanje steroida i slično...

  24. #24
    osijek
    Guest

    naposim

    Ko zna gdje u osijeku ima za kupit naposim!?!??!?

Slične teme

  1. Jel neko možda zna...
    By stari in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-03-2003, 18:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •