Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Clenbuterol,naposim-probao neko?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    inkspot
    Guest
    E pitanje je za Clenbuterol naposim, da li ga je netko uzimao,stackao sa necim, imao problema?I koliko ga je tesko nabaviti?

  2. #2
    freak
    Guest
    naposim je zakon stvar,clenbuterol ne preporucam

  3. #3
    Miha01
    Guest
    Naposim je uredu ako misliš dobit na masi, a da si jako ne oštetiš jetru samo ga za dobivanje više kila treba uzet najmanje 200 kom. A ako hoćeš masu uzmi bianabol ili metan šta osobno ne preporučam jer ti bianabol, a pogotovo metan šteti jetri pa ona počne lučiti jednu substancu zvanu "bilirubin" koja ti jako remeti koncentraciju pa ako si u školi ili na faksu, a spremaju se ispiti nemožeš se skoncetrirati na učenje! Ali zato postoji jedan med koji pomaže u obnavljanju jetre i znatno smanjuje količinu bilirubina u krvi i vjerovao ili ne taj med koriste profi bodybuilderi i dok uzimaju, a i dok neuzimaju steroide...!!!Za daljnje informacije ×××5458182

  4. #4
    Ivica
    Guest
    A di se moze nabavit naspusim i deca?Ja sam iz karlovac a to tamo nitko ne prodaje,aj mi javi ak znas da ima negdje u okolici zagreba za kupti,hvala
    2000@vip.hr )

  5. #5
    djevojka
    Guest
    ovako,interesira me koliko je preporucena dnevna kolicina uzimanja clanbuterola od 0.02,potrbno za poprilicno brzo gubljenje masnih naslaga,no da ne stvara negativan ucinak ili posljedice?

  6. #6
    the myth
    Guest
    clenbuterol se uzima ovisno o tjelesnoj tezini,npr. osoba od 70kg treba uzimati najvise 5 tableta dnevno. treba krenuti ovako:1,2,3,4,5,5,5,5,5,5,itd. period traje min. 5 tjedana. ko smatra da se masti tope same od sebe je u zabludi.mora se ozbiljno vjezbati

Slične teme

  1. Jel neko možda zna...
    By stari in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-03-2003, 18:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •