Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 57

Tema: cure jel vam se sviđa ovo?

  1. #26
    frajer
    Guest
    niste vi normalne..jos ce te se pocupat

  2. #27
    e frajeru
    Guest
    daj da se nađemo



    ....... jedna........ druga

  3. #28
    e frajeru
    Guest
    fakat si super ak stvarno tak misliš, samo si nemoj naći neku koja te bude iskorištavala...... koliko imaš god ????? šaljem ti pusu

  4. #29
    girl(14)
    Guest
    ne,necemo se pocupat...nije ona tog vrjedna................
    cura nekej blefira i misli da je fora...a jbga...nema takvima pomoci.....

  5. #30
    girl(14)
    Guest
    mala16 ostala bez komentara...hahahaaaaaaaaaaa..................kad se nezna suprotstavit boljima od sebe....jojjjj.....

  6. #31
    e frajeru
    Guest
    sad si i ti pobegel

  7. #32
    mala16
    Guest
    ajd mala lijepo od××××.....

  8. #33
    frajer
    Guest
    hahahahaha cureeeeeeeeeeee nisteeeeeeee normalneeeeeeeeeeeee

  9. #34
    frajer
    Guest
    nisam ja nikud pobjego zna se ko bježi......

  10. #35
    girl(14)
    Guest
    mala16..kaj je to najbolje kaj znas....isseeee..........
    fkt si neobrazovana u pm....
    frajeru??moze pitanje??ko bjezi??

  11. #36
    how you remind me
    Guest
    moj decko se ovak ponasa prema meni kak tu pise awww

  12. #37
    frajer
    Guest
    oooo strasno

  13. #38
    how you remind me
    Guest
    pa je to je strasno jer je takvog dns tesko nac a ja ga imam!!!!!! ) ) ) ) ) ) sad ga cjenim jos vise kad vidim da se tesko nalazi takav

  14. #39
    any
    Guest
    ovo je fkt super...svaka čast ko god da je to napiso...predobro...

  15. #40
    frajer
    Guest
    hvala any

  16. #41
    -.-.
    Guest

    OVO NIJE NIKAKAV SOVINISTICKO PROPAGANDISTICKI STAV- OVO JE PROSTO ISTINA

    MI MUSKARCI SMO JEDNOSTAVNI

    Napokon sve stoji crno na bijelo; dani, kojima su zene govorile da nas ne razumiju, su odbrojani. Ovime dobivate jedno mocno oruzje koje cete dati vasim zenama u ruke i koje ce pomoci da vas vase zene konacno pocinju razumijevati!
    MANIFEST MUSKARACA (jednom zauvijek!)

    Gospodjama, gospodicnama, damama, suprugama, djevojkama, zarucnicama i svima drugim zenama:
    1. Ako mislis da si predebela, tada vjerojatno i jesi! Ne pitaj me nista o tome, ne zelim odgovoriti na to pitanje.
    2. Kada zelis nesto, dovoljno je da to i zatrazis. Da pojasnimo jednu stvar: Mi smo JEDNOSTAVNI! Mi ne razumijemo nikakva suptilna i indirektna pitanja! Ona jednostavno ne funkcioniraju kod nas! Cak ni ona suptilna i indirektna pitanja, koja bi svakoj zeni trebala biti jasna!
    3. Kada postavis neko pitanje, na koje u biti i ne ocekujes odgovor, nemoj se cuditi kada dodje odgovor koji nisi htjela cuti!
    4. Mi smo JEDNOSTAVNI! Kada te zamolim da mi dodas kruh, mislim upravo to - da mi dodas kruh! Time ti ne predbacujem sto kruh nije na stolu. Kod nas nema nekih skrivenih poruka niti predbacivanja. Mi smo stvarno JEDNOSTAVNI!
    5. Mi smo JEDNOSTAVNI! Nema nikakvog smisla da me pitas na sta upravo mislim! 96,5 posto vremena muskarci misle na sex! Ne, mi nismo opsjednuti, to je jednostavno jedna stvar, koja nam pricinjava najvecu radost!
    6. Mi smo JEDNOSTAVNI! Ponekad ne mislim samo na tebe. To nije nista strasno. Molim te da se naviknes na to. Zato te molim da me ne pitas na sto mislim, ako nisi spremna razgovarati o politici, ekonomiji, filozofiji, nogometu, alkoholu, sisama, guzicama ili autima.
    7. Petak/subota/nedjelja = puno zderati = prijatelji = nogomet na televiziji = pivo = losi maniri. To ti je kao puni mjesec ili plima i oseka - jednostavno neizbjezno!
    8. Kupovina mi ne pricinjava nikakvo zadovoljstvo i nikad, bas nikad nece!
    9. Kad idemo negdje van, sto god da imas na sebi super ti stoji. Kunem se!
    10. Imas dovoljno odjece i obuce. Plac je ucjena! Da sam sebe dovedem do financijske propasti nije nikakav dokaz moje ljubavi prema tebi!
    11. Vecina muskaraca ima 3 para cipela. Ponavljam: mi smo JEDNOSTAVNI! Ne znam odakle ti ideja da ja mogu znati koji ti od tvojih 30 pari cipela najbolje stoji.
    12. Jednostavno odgovori poput da ili ne su potpuno dovoljni kod svakog pitanja!
    13. Kada imas problem, zamoli me samo da ti pomognem rijesiti ga. Ne ocekuj isto sazaljenje koje inace dobivas od svojih prijateljica.
    14. Glavobolja koja traje 8 tjedana nije glavobolja! Idi doktoru!
    15. Kada kazem nesto sto se moze dvojako tumaciti i jedno od tumacenja te uznemirava, budi sigurna da mislim ono drugo!
    16. Svi muskarci vide samo 16 boja! Trula visnja je voce, a ne boja!
    17. Mi volimo pivo kao sto vi volite rucne torbice. Vi nas ne razumijete; ne razumijemo ni mi vas!
    18. Kada te pitam sto ti je, a ti kazes da nije nista, vjerovat cu ti i ponasati se kao da nista nije bilo!
    19. Nemoj me pitati da li mi se svidjas! Kada ne bi bilo tako, ja ne bih vise bio tu gdje jesam!
    20. I na kraju osnovno pravilo: U slucaju najmanje nedoumice, dileme ili sumnje, o cemu god se radilo, uzmi uvijek ono najjeftinije ili najjednostavnije!!!

    MI SMO STVARNO JEDNOSTAVNI!!!

    Ovaj manifest posaljite na sto je god moguce vise zena, da napokon i jednom zauvijek uspiju razumjeti muskarce! Posaljite i na sto je god moguce vise muskaraca, da znaju da nisu sami u njihovoj borbi!

  17. #42
    frajer
    Guest
    to je prastaro....

  18. #43
    ma daj se gubi
    Guest
    kaj je to neki prolupali zgubidan? Idi u crkvi recitiraj takve litanije.... tamo češ naći po tvom uskusu publiku.

    vidi se da si zaostao, zato si sam...

  19. #44
    frajer
    Guest
    ti to meni ili?

  20. #45
    frajer
    Guest
    ja bjezim? hahahahahaha frajeru jedan

  21. #46
    e frajeru
    Guest
    da ti nisi možda gay ???

    ma neee, ti si obična ×××××čina !!!!

  22. #47
    te extrano...
    Guest
    ajde dosta svađanja i vrijeđanja. konacno netko otvori temu kak treba i sve super i onda dođe ×××××× koja sve upropasti svojim ispadima i frajer se pretvara u divljaka. kaj je ovo trebalo? ovaj forum je stvarno u k.... svi se samo znaju svađat, srat i vrijeđat. iako je i frajer ko i ostali lako pukne i vrijeđa i on sviđa mi se otvorena tema i sto je napisano! ostavljam pozz svima

  23. #48
    frajer
    Guest
    ne svađam se ja sa nikime

  24. #49
    frajer
    Guest
    hahahahahahahaha no comment

  25. #50
    te extrano...
    Guest
    eo vdidis mogo si ostat frajer do kraja ali nisi se suzdrzo!!! ) ) zato odsad pokusavaj nemoj unistit ono da ima jos uvjek dobrih decki <3

Slične teme

  1. za cure
    By mala plava zg in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 06-11-2009, 17:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •