Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: u banani sam....uf

  1. #1
    girl(14)
    Guest
    iam 68kg,visoka sam 170.......zkj ja nemogu bit ko vecina cura..mrsava......... ......svi kazu da nisam debela,al svejedno...da si pocnem gurat prste u usta ili???

  2. #2
    taman
    Guest
    nemoj se tim opterecivat,budi zadovoljna sobom kakva jesi i ostali ce te takvu prihvatit.. ..a po tim tvojim mjerama ja ne vidim u cem je problem??? ..ako si i malo jača,kaj onda?sigurno ne zelis bit neka vjesalica!!!dečki kazu:bolje da ljulja,nego da zulja!!zato nemoj ni pomisljat na gluposti,jasno??

  3. #3
    girl(14)
    Guest
    jasno.... tnx na ovom........

  4. #4
    taman
    Guest
    ma nema na cemu,heh

  5. #5
    girl(14)
    Guest
    zakon si....
    nemogu vjerovat da na forumu ima normalnih ljudova... ) )

  6. #6
    taman
    Guest
    ma nisam ni ja bas najnormalnija,al sta cu,heh..ma znam da nije lako zivjet sad kad bas i nema normalnih ljudova kraj nas,al treba se trudit pronac ih..pussek veliki,nedaj se )

  7. #7
    girl(14)
    Guest
    ah...recesija utjece na normalu mozga...al eto...nema tu pomoci...aj pozzzz...uzivaj...pusam te.. )

  8. #8
    taman
    Guest
    ma ne mogu uzivat,heh..radim prek praznika,jbg.. a moja ekipa luduje..to je tako tužno.... ahhh

  9. #9
    girl(14)
    Guest
    a jojjj..
    zlocesti sef..
    odi na "bolovanje"..hehehehe.. ) )
    .........zekam se....a jbga,,,,ma doci ces i ti na svoje pa ces uzivat do mile volje...dobri uvijek dobro produ...hehe...
    .....pa ces zato ti proc jos bolje...i uzivat s ekipom bolje nego sto oni uzuvaju sad...dont wory,be happy.

  10. #10
    taman
    Guest
    ma hvala sto me tjesis al kad se ja vratim pocinje skola,a onda mi je kasno za uzivanje ..a s deckom se nisam vidjela vec tri tjedna,kooooma..al zato visim tu po forumu i pomazem nesretnima,hehe..

  11. #11
    girl(14)
    Guest
    uuu jojks...3 tjedna??a jojj...fkt koma...
    ma bit ce vremena za "igranje"...hehe.. ) )

  12. #12
    taman
    Guest
    ma bit ce,al polako padam u krizu,hehe.. ko ce njega cekat???heh..a kolko imas godina?

  13. #13
    girl(14)
    Guest
    jaooo...mrzim odgovarat na to pitanje..just 14...

  14. #14
    girl(14)
    Guest
    ti???

  15. #15
    taman
    Guest
    ja ti imam 17.. zkj mrzis odg na to pitanje? mislim da si dosta zrela za svoje godine,hehe..

  16. #16
    girl(14)
    Guest
    jao,blago tebi.. ...tnx,al nezzzz...nevolim kad me neko to pita,najvise kad sam s deckovom ekipom...onak,njegov frend me pita kolko god. imam,ja njemu kazem kolko iam i onda si on ziher u glavi misli"kaj ovaj radi s tom malom"....zeznuto mi je to totalno jbt..
    a i niko mi nevjeruje da iam 14..i svima je glupo to kaj iam decka s 14....××××ing shit..uf...al ja tebi sad tu bzvz nabrajam svoje probleme,a jako dobro znam da imas i svojih...sorry..
    a i bed mi je malo sto se dugo nisi vidla s deckom...iako neam pojma ko ste i sta ste..al svejedno,simpa si mi skroz..hehe..

Slične teme

  1. Micek u banani...
    By Aero in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 182
    Posljednji post: 01-05-2004, 13:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •