Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 92

Tema: streetrace 402- Zmajeva pista

  1. #1
    C 220
    Guest
    Znam sve o tome,jedino ne znam kad počinje, u koliko sati??

  2. #2
    Bipe
    Guest
    pocinje ti u 8, a utrke u 12
    kad smo vec kod te teme, slobodno pisite misljenja

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    NEEEEEE, čitam forum, gledam topice i naletim na ovaj. Pa danas je 29., a ja sam upravo došao s tehničkog i registracije... Više ne stignem do Velike Gorice na trke. Katastrofa...

    Dajte barem impresije vi koji ste bili...odnosno sad kad ja ovo tipkam još jeste tamo.

  4. #4
    M_7
    Guest
    e calibra nisi jedini ja sam trebao ic pa je nes frend sjebao, a onda mi stari uzme auto, stara ×××× za ucenje (a malo bi i morao), tak da nisam isao ali nadam se i nekim slikama sa trke... blago vama

  5. #5
    Cupra
    Guest
    Evo ja sam baš bio tamo. Nije bilo loše. U finalu R5 turbak oprao S2000. Pa ti živi.

  6. #6
    sepra
    Guest
    I ja bio. Katastrofa ekipa koja stoji na pisti tako da između svake trke čekaš da se rasčisti, i tu se gubi puno vremena i tebe koji stojiš na suncu i niš ne vidiš dodatno raspizdi. Novi M3 protiv Mitsubishija Evo 7 a drugi M3 isto novi protiv Honde Civic Type R, pa gdje je tu logika. Zakaj prvo ne M3 protiv M3 pa onda dalje? Uglavnom ako ne riješe bolje tu organizaciju ne idem opet. He he dobar mi je bio bijeli jugo s Fiatovom mašinom 2.0 Turbo. Naravno RI tablice.

  7. #7
    Frenki
    Guest
    Ljudi moji da jedan renault 5 gt turbo opere hondu s2000, pa toga nema nigde. A i onaj opel kadett se ××××no dobro drzao. A onaj yugo sa kilerom vani jer mu nije stal pod haubu??? Pa covek vozi yuga i nemre mu pobec jedan M3 coupe sa 343 KS!!! A fićo. Svašta sam vidio u zivotu al takvih pila, toga nema nigde.

    Jel zna ko koje su bile mašine u onom opel kadettu narančastom, fićeku, yugiću sa kilerom vani, renaultu 5, golfu 1 sivom i onoj kockici crnoj?
    Ti su dečki stvarno bili brzi, nema kaj...

  8. #8
    bullit
    Guest
    Renult 5 GT Turbo je serijski,osim sto turbo druka 1.2 bara umjesto serijskih 0.7, Kadett C ima motor od GSi-ja 2.0 16V, sa otprilike 170 ks, ali zbog male tezine ide tako dobro, Yugo ima motor od Integralke 2.0 8V ak se ne varam. Pa sad recite jel se isplati kupiti auto kao M3 za 200000 Dem (kao sto ×××× biseri na chip tuning postovima)ili sloziti takvog krampa za par somova i prati mamine i tatine sineke u sminkerskim tutacima, koji nemaju blage dume kaj im se gdje uopce nalazi ispod haube, a kamoli da nesto zasarafe na njega sto nije serijsko. Papcine.

  9. #9
    bullit
    Guest
    A crveni ficek je Abarth 1000 TC.Ne znam za Golfa i kockicu.

  10. #10
    Jam on it
    Guest
    Tu ste se svi nekaj busali, a na kraju nitko nije došao....mene su regrutirali da održavam red i mir uz stazu...nije bilo loše, a ono kaj bullit veli je točno...tatini sineki iskeširaju za stroj na kojem neznaju ni ulje kontrolirat...i onda ih napere Yugo! Svaka čast Rijeka za najbolje pile!

  11. #11
    gun
    Guest
    Onoj crnoj kocki je blok busen sa 1.6 na 2.3, ima klipove od M3 E30, Piper bregastu, dva dvostruka solexa 40, skinuta blokada ..., a u Yugu je blok motora od Fiata 132 2.0, glava od Lancie 2.0 8v Turbo, turbina od Lancie 16v, karburator od Masseratia biturbo, getriba od ritma 130tc sa kracim prijenosom

  12. #12
    Buki
    Guest
    Stvarno si održavao red. Ljudi su se bacali pod aute, a vozači nisu mogli ni vozit kak spada. ××××n red, rulja trči sa jedne na drugu stranu pola sata, organizacija katastrofa. Ona dva vipera su jedva prošla po stazi.

  13. #13
    Jam on it
    Guest
    Ej, Buki, Majmune s velikim M! Ja sam došao tek u 14:00, a do tada su krelci poput tebe skakali po stazi jer u životu nisu vidli takve pile...i škicali kroz šajbu kolko jure...

  14. #14
    Buki
    Guest
    Ja sam došao tek u 14:00, to si doma mami pričaj konjino. Rulja je cijelo vrijeme skakala na stazu. Bio sam tamo do 4 i isti ×××××. Ali to smo mi balkanci tako da me ništa to nije čudilo. A ti si valjda bio onaj ×××××ko u plavoj majici: Molim vas pomaknite se, samo malo molim vas!!

  15. #15
    Jam on it
    Guest
    Da u plavoj KOŠULJI! Imaš kaj protiv, krele?

  16. #16
    Buki
    Guest
    Naravno da imam! Mogli su malo više ljudi "regrutirati" da rulja ne skače po stazi, da vozači mogu normalno voziti a ne po nogama onih koji su skakali pred aute.

  17. #17
    Buki
    Guest
    Vidim da se netko zajebava na drugom forumu. Pa ako mu je to zabava neka se zajebava i dalje. Oba dva posta ja nisam napisao.

  18. #18
    Jam on it
    Guest
    Ej, Buki, ja sad ne znam koje su tvoje misli 21.stoljeća, pa ne znam niti kaj da ti odgovorim...a jake snage sigurnosti su morale osiguravati ×××××e na Zrinjevcu...

  19. #19
    Jam on it
    Guest
    Takvi se događaji inače osiguravaju betnoskim blokovima koji nisu bili na raspolaganju. Naime, održavao se dugoselski reli i tetkice su se šetale po gradu...zato je prvi dio događaja bio tako u stilu "događanja naroda"... pritužbe uputi autoklubu GT! Mi smo radili svoj posao najbolje kaj smo mogli! A i pivo je učinilo svoje...malo su se smirili nakon kaj je jedan BMWjač završio na krovu...nadam se da si vidio

  20. #20
    Buki
    Guest
    Pa ako su mogli tebe regrutirati mogli su još par ljudi. Nadam se da će drugi puta biti bolje.

  21. #21
    Jam on it
    Guest
    Ja sam došao vidjet neke drage ljude koje poznajem godinama a koje nisam dugo vidio, pa su me odmah ubacili da malo i odradim!
    Slijedeća trka bit će, prema najavama organizatora, u Osijeku! U Rujnu... Pa ko živ, ko mrtav do tada!

  22. #22
    ferri
    Guest
    pa kolko su ti nabrijani renaulti i yugići imali do 100?
    M3 ima 5,2 do 100, jel se stvarno s yugićem može brže?
    kakav auto je imao ukupni pobjednik?
    čujem da su i viperi bili?

  23. #23
    Jam on it
    Guest
    Ma to ti je bez veze...kaj će ti to... Renault 5 GT Turbo, gotovo u raspadu, cca 5 somova maraka, pere Hondu S2000... to ti je sve bez veze... i tu se ne mjeri do 100 nego Qmile!
    Detalje pitaj bullita...onog kaj su svi vređali a u VG su ga svi oblijetali i žicali za savjet... on ionako pojma nema, po pisanju tu na forumu...

  24. #24
    Bipe
    Guest
    Kaj se organizacije tice, sve su zaje... oni, doslovno, ×××××i u zagrebu zbog kojih smo ostali bez ograde koju je murja obecala....... toliko o ljudskim pravima

  25. #25
    sepra
    Guest
    Ej narode jal itko vidio Citroen CX beogradskih rega koji je bio na db dragu i frajera koji ga vozi? Legendaran prizor.

Slične teme

  1. streetrace 31.5.2003
    By panda in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 103
    Posljednji post: 03-06-2003, 19:14
  2. streetrace - SLIKE
    By doc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 02-06-2003, 04:21
  3. slike-streetrace
    By neven in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-07-2002, 18:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •