Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Šaljite nam slike svojih automobila

  1. #1
    auto-tunnig
    Guest
    U pripremi smo izrade hrvatskih stranica sa tuniranim tj. prerađenim autima, stoga vas molimo ako imate slike vlastitih prerađenih automobila i ako želite da te iste slike budu uvrštene u naše web stranice molim vas da nam ih pošaljete.http://auto-tuning.webizlog.com


    E - pošta: auto-tuning@webizlog.com

  2. #2
    CLIO SPORT
    Guest
    neznam zasto ste stavili slike tuniranih auta iz drugih zemalja, jer da me zanima takav tuning, jednostavno bi otisao na te siteove!! ideja je odlicna ali da su na siteu samo domaci tunirani auti!!!!!!! istina je da ih ima malo, ali se opet nadje tu i tamo dobra pila!

  3. #3
    CLIO SPORT
    Guest
    neznam zasto ste stavili slike tuniranih auta iz drugih zemalja, jer da me zanima takav tuning, jednostavno bi otisao na te strane siteove!! ideja je odlicna ali da su na siteu samo domaci tunirani auti!!!!!!! istina je da ih ima malo, ali se opet nadje tu i tamo dobra pila!

  4. #4
    auto-tunning
    Guest
    evo,ova pila ima hr tablice,zadovoljan????ali prijatelju jako malo auta tunniranih imas nasih,saljite vi svoje pa ce biti jos vise,pozdrav

  5. #5
    Buki
    Guest
    A tko ste vi da vam šaljemo slike svojih autiju? Tunirajte si svoje pa ih vješajte po netu!

  6. #6
    Buki
    Guest
    Ovo iznad je sigurno napisao Jam.
    Svaka čast lopove

  7. #7
    Jam on it
    Guest
    Molim? Ti si bolestan...

  8. #8
    Jam on it
    Guest
    ...iako se slažem s tom tvrdnjom...pa i da je i tvoja, Buki...

  9. #9
    alfa099
    Guest
    A kolko vi to plaćate? Lako je tuđim... po internetu mahat! Dobro su vam rekli! Buki, nek svoje objese! he, he!
    I, da, tko ste vi? Odakle dolazite? Kamo idete? Što vozite?

  10. #10
    Yokosuka/
    Guest
    Pazi ti samo kak je sređeni ovaj gore golf!!, vauuuuuuuu!, a tek ove "mesnate" gume, ludo ha!!!!

  11. #11
    vz
    Guest
    koji ste vi kreteni, konačno da se neko sjetil napraviti neku hr-tuning stranicu, a vi tu kenjate. koji ste seronje svaka čast!!!!

  12. #12
    lybra
    Guest
    yugo izgleda super
    http://auto-tuning.webizlog.com/7/yugo2.jpg

  13. #13
    Lybra
    Guest
    http://auto-tuning.webizlog.com/7/yugo2.jpg

  14. #14
    Fresh
    Guest
    Da vz, mi smo kreteni, dat ćemo dotičnom fotke, on će ih staviti na net, i puknut 10 reklama na istu stranicu i dizat pare.

    A vlasnik auta, šta on dobiva, jedno veliko HVALA, ma napuši mi se ....

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Ja nemam kaj ni poslat. <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  16. #16
    166
    Guest



  17. #17
    166
    Guest


    nema sta ljepsa je nova

  18. #18
    166
    Guest
    oppsss greska

Slične teme

  1. Renault zanijekao opoziv svojih dizelaša
    By nove greske in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-08-2002, 20:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •