Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 31 od 31

Tema: CRASH TESTOVI

  1. #26
    ajatolah_
    Guest
    Ma ko j...e pjesake. Takve treba gazit
    Sala. Iskreno, mislim da se tip vozio u dozvoljenim granicama, vjerojatno bi pjesak sada bio mrtav jer bi pukao glavom u sajbu. Ovako ga je vjerojatno zakacio i prebacio preko auta bez dodatnih udaraca.

  2. #27
    mytbyte
    Guest
    Ja mislim da ga je zakacio samo desnim prednjim blatobranom, nije letio preko auta. E kad bi svi bili te srece...
    Sto se tice pjesaka, evo danas mi je pao mrak na oci. Ja lijepo stanem ispred pjesackog prijelaza da propustim dvije koke, lijepo im pokazem rukom da mogu prec a sta one rade...vuku se s noge na nogu preko pjesackog i brbljaju, ko da setaju po parku. Meni dopizdilo i stisnem ja gas, zaskripim gumama i prodem im tik do guzice. Majku im bezobraznu, sad ce valjda zapamtiti da s nama vozacima nema sale. Slijedeci put gine Samo zena-nevozac moze biti tako neuvidavna.

  3. #28
    mara
    Guest
    alfa××× gle f40 je napravljen da se s njim ubijes ali osobni auti ne bi trebali.
    ti hoces reci da su svi proizvodjaci ludi sto trose novce na crash testove da bi napravili sto sigurniji auto jedino su talijani pametni sto ne trose novce na to.radi se o tome da talijani nekad rade malo traljavo svidjelo se to vama ili ne.mogli su oni napraviti auto sa 4 zvj ali njima se ne da.

  4. #29
    alfist_zg
    Guest
    mytbyte,
    pa one su htjele da ih malo bolje pogledas, malo su ti mahale s guzama, a ti se odmah raspizdis...cccccc

  5. #30
    ajatolah_I
    Guest
    Ma skroz ga kuzim - danas svaka baba misli da moze pokazat dupe. Jos da se nesto vidi ispod naslaga celulita nebi covjek nis rekao. Al takve koje pokazuju "adute" po cesti obicno to rade jer im nitko ziv nebi trubio iz auta ak se ne stanu nasred ceste i ometaju promet )

  6. #31
    mytbyte
    Guest
    ma nisu one nis drugo stele neg brbljati...

Slične teme

  1. CRASH - boom, tras - HELP
    By Max5 in forum Hardware
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 27-04-2005, 17:41
  2. BERLINGO CRASH!!
    By Cezy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 15-06-2004, 20:55
  3. STARIJI OD 5 GODINA!TESTOVI,PROSPEKTO,SHEME...
    By DRAGO-ZG in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 18-07-2003, 19:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •