Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: CRASH TESTOVI

  1. #1
    307
    Guest
    Sad sam išao pogledati crash testove kompakta jer me zanimalo pošto sam kupio P307 sa čvrste četiri zvijezdice i mogu reči da sam sa time zadovoljan ) . Ali me jako iznenedilo da je 147-ica dobila jedva tri zvijezdice. A tako nju svi hvale. Eto vidiš da talijani ipak ne rade baš tako dobre automoblie kako svi ovi ovdje alifisti vole tvrditi. Baš me zanim koliku će Stilo dobiti ocjenu za sigurnost ?!?

  2. #2
    ajatolah_
    Guest
    Ovo sa 147-icom je fakat lose. Al ne mozes po Alfi mjerit Stila. Novi Punto (iz 1999) ti vec ima 4 zvjezdice. Za ocekivati je da ce Stilo proci slicno - cini se da je Fiat nesto naucio po tom pitanju u zadnje vrijeme. Doduse Multipla nije bas nesto prosla ali to je ipak specifican auto na svoj nacin.

  3. #3
    Uf
    Guest
    1. ja samo čujem kako svi govore da svi alfisti govore da su alfe najbolje.

    2. ×××× vas crash, radi toga sigurno neću kupiti auto
    BOLI ME ××××× DA NOVA ALFA 157 BUDE I POL ZVJEZDICE JA BIH HTIO IMATI.

  4. #4
    ajatolah_
    Guest
    Uf, ma nije samo stvar u zvijezdicama. Stvar je u tome da vecina novih auti dobije 4 zvijezdice i da je glupo da Alfa to ignorira. Jednostavno su danas standardi takvi.

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Radije ću poginuti u Alfi, nego ostati bogalj u Golfu! HE HE ) ) )

    Ma istina je da su zajebali, danas auto mora biti što kompletniji (performanse, dizajn, sigurnost, kvaliteta...) da bi se prodavao. Alfa ne može opstati od prodaje modela nekolicini okorjelih Alfista kao što smo mi, koji pristaju na kompromise samo zbog tog posebnog osjećaja koji pruža Alfa.

  6. #6
    alfist_zg
    Guest
    ma za×××× te testove prijatelju...nebi se ja puno u to pouzdao...kao sto sam to vec davno napisao , to je sve marketing.
    Ne kazem da su testovi i ono sto pokazuju skroz irilevantni, ali treba vidjeti i na kojem principu dodjeljuju te zvjezdice. Da se ustvrdi da je neki auto nesiguran totalno (ko sto je bi oslucaj prije par godina sa onim opelom sintra mislim , a i voyagerom), pa da se idu raditi poboljsane verzije u tom smislu ili povlacenje iz prodaje, onda ok.
    Ali, zvjezdica vise ili zvjezdica manje, to je cista politika.
    Meni osobno za kupnju to nema ama bas nikakav utjecaj.

  7. #7
    ww vento
    Guest

  8. #8
    mara
    Guest
    ja mislim da to ima itekakve veze!sumnjivo je jer alfa nema 4 zvjezdice a da ima onda ne bi bilo sumnjivo.svi skoro auti imaju 4 zvj. pa bi trebala i alfa.
    kuzis SVI AUTI IMAJU 4 ZVJ. JEDINO ALFA NEMA?to nema veze sa neispravnosti crash testova vec sa lose napravljenim autom.meni nije svejedno da li cu u autu polomiti noge ili ne

  9. #9
    alfist_zg
    Guest
    pusti demagogiju mara

  10. #10
    Cico
    Guest
    Nisam alfist,ali svakako bih želio imati 147-icu!Mislim da je nevažno imali auto 3 ili 4 zvjezdice na crash-testu ako se spičiš npr.sa 180 km/h.Ionako se testovi rade na 64 km/h...

  11. #11
    ajatolah_
    Guest
    Cico, pa valjda ces kocit kad vidis da ides u zid!

  12. #12
    Cico
    Guest
    Ayatolah,idu dva auta jedan prema drugom brzinom od 90 km/h i direktno se sudare.Kolika je razlika u sudaru između ta dva auta ili kada direktno(bez kočenja)udariš u zid?

  13. #13
    alfa099
    Guest
    Ej, a koliko zvjezdica ima F40? A 33.2 Stradale? To su auti u kojima bi ja u zid! Pa da vidim te zvjezdice!

  14. #14
    Type R
    Guest
    Crash testovi sa tim zvjezdicama su farsa. Pogotovu Mercedesovih 5 radi onog smiješnog dodatka.

  15. #15
    ajatolah_
    Guest
    Pa valjda ces ipak kociti Cico. A i razlika je jel se zabijes sa 180 u alfi kojoj se po crash testovima s×××× karoserija totalka vec pri 64 km/h ili u necem sto ne izgubi ni milimetra prostora pri tih istih 64 km/h.
    Kako god okrenes, itekako je vazan integritet kabine pri sudaru. A i vecina sudara se i ne dogadja pri razlici brzina od 180 km/h.

  16. #16
    Cico
    Guest
    Kočit ću,ali i dalje smatram da je razlika pri 180 km/h nebitna,sigurno se ne preživljava niti pri jednoj niti pri pet zvjezdica.

  17. #17
    Cico
    Guest
    Usput,ne radi se o razlici brzina nego o njihovom aritmetičkom zbrajanju(90 90=180).

  18. #18
    ajatolah_
    Guest
    U prevodu 90 - (-90) = 180 ak ti je tesko poloviti ovo sa razlikama.

  19. #19
    ajatolah_
    Guest
    Ah, da - jos uvijek se vecina sudara ne dogadja pri "zbroju" brzina od 180.

  20. #20
    Cico
    Guest
    O.K.neka bude i 120 km/h,ostajem pri rečenom,ne bih više polemizirao,postaje zamorno.

  21. #21
    mytbyte
    Guest
    Kad smo vec kod toga...citam danas u novinama: izravno se sudarili suzuki swift i volvo. Novinar koji se nasao na licu mjesta je prema izgledu swiftove karoserije odmah zakljucio da nitko nije mogao prezivit sudar, dok je volvo bio dosta manje ostecen. No tada je saznao da su obje osobe u swiftu prosle samo s laksim ozljedama! Pa ti reci...valja ne smeta ak se karoserija fest spiga jer to mozda znaci da je dobro ublazila udarac, tj. u najvecem ga dijelu preuzela na sebe!

  22. #22
    ajatolah_
    Guest
    E, bas - za diskusiju su potrebni argumenti. U vecini nesreca i nema poginulih. Da se vecina nesreca dogadja pri 120 (bilo razlici ili zvroju) malo bi ljudi prezivjelo nesrecu (makar znam par slucajeva).
    Problem 3 ili 4 zvijezdice je u tome sto se alfa nije potrudila napraviti sigurniji auto, ne u tome sto ce se ti zabiti u zid sa 120 ili 180 km/h.
    Inace 147-mica je meni prekrasan auto i da imam tu lovu bio bih u teskom iskusenju da ga kupim. Samo su me malo razocarali s tim.

  23. #23
    ajatolah_
    Guest
    ups, ovo gore je bio odgovor na Cicin post.

    Sto se tebe tice mytbyte, to oces li poginuti u sudaru ili ne ovisi o nizu faktora - sasvim sigurno nije samo stvar zvijezdica dobivenih u crash testu.
    Ali ipak ostaje cinjenica da ako proizvodjac pazi na sigurnost i takve stvari, da ti je veca sansa da sacuvas glavu.
    Ovo sa ublazavanjem udarca - danas i rade aute tako da vanjski dio "upije" udarac. Fora je u tome da kabina zadrzi oblik i prostor inace odose noge ili ti masina zavrsi u plucima.

  24. #24
    ajatolah_
    Guest
    ups, ovo gore je bio odgovor na Cicin post.

    Sto se tebe tice mytbyte, to oces li poginuti u sudaru ili ne ovisi o nizu faktora - sasvim sigurno nije samo stvar zvijezdica dobivenih u crash testu.
    Ali ipak ostaje cinjenica da ako proizvodjac pazi na sigurnost i takve stvari, da ti je veca sansa da sacuvas glavu.
    Ovo sa ublazavanjem udarca - danas i rade aute tako da vanjski dio "upije" udarac. Fora je u tome da kabina zadrzi oblik i prostor inace odose noge ili ti masina zavrsi u plucima.

  25. #25
    mytbyte
    Guest
    ajatolah

    ok, nije navedeno u vijesti pri kojoj je brzini doslo do sudara etc. Al procitao sam ja i jednu drugu vijest: da je tip pokupio pjesaka na autocesti vozeci nedozvoljenih 150 km/h! Pjesak je ostao polomljen ali ziv, no komentar je biser: da je tip vozio u granicama dopustene brzine, pjesak bi prosao s mnogo manjim ozljedama pa bi odsteta bila manja???????? Da li ovo zvuci vjerojatno?

Slične teme

  1. CRASH - boom, tras - HELP
    By Max5 in forum Hardware
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 27-04-2005, 17:41
  2. BERLINGO CRASH!!
    By Cezy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 15-06-2004, 20:55
  3. STARIJI OD 5 GODINA!TESTOVI,PROSPEKTO,SHEME...
    By DRAGO-ZG in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 18-07-2003, 19:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •