Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: CRASH TESTOVI

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    307
    Guest
    Sad sam išao pogledati crash testove kompakta jer me zanimalo pošto sam kupio P307 sa čvrste četiri zvijezdice i mogu reči da sam sa time zadovoljan ) . Ali me jako iznenedilo da je 147-ica dobila jedva tri zvijezdice. A tako nju svi hvale. Eto vidiš da talijani ipak ne rade baš tako dobre automoblie kako svi ovi ovdje alifisti vole tvrditi. Baš me zanim koliku će Stilo dobiti ocjenu za sigurnost ?!?

  2. #2
    ajatolah_
    Guest
    Ovo sa 147-icom je fakat lose. Al ne mozes po Alfi mjerit Stila. Novi Punto (iz 1999) ti vec ima 4 zvjezdice. Za ocekivati je da ce Stilo proci slicno - cini se da je Fiat nesto naucio po tom pitanju u zadnje vrijeme. Doduse Multipla nije bas nesto prosla ali to je ipak specifican auto na svoj nacin.

  3. #3
    Uf
    Guest
    1. ja samo čujem kako svi govore da svi alfisti govore da su alfe najbolje.

    2. ×××× vas crash, radi toga sigurno neću kupiti auto
    BOLI ME ××××× DA NOVA ALFA 157 BUDE I POL ZVJEZDICE JA BIH HTIO IMATI.

  4. #4
    ajatolah_
    Guest
    Uf, ma nije samo stvar u zvijezdicama. Stvar je u tome da vecina novih auti dobije 4 zvijezdice i da je glupo da Alfa to ignorira. Jednostavno su danas standardi takvi.

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Radije ću poginuti u Alfi, nego ostati bogalj u Golfu! HE HE ) ) )

    Ma istina je da su zajebali, danas auto mora biti što kompletniji (performanse, dizajn, sigurnost, kvaliteta...) da bi se prodavao. Alfa ne može opstati od prodaje modela nekolicini okorjelih Alfista kao što smo mi, koji pristaju na kompromise samo zbog tog posebnog osjećaja koji pruža Alfa.

  6. #6
    alfist_zg
    Guest
    ma za×××× te testove prijatelju...nebi se ja puno u to pouzdao...kao sto sam to vec davno napisao , to je sve marketing.
    Ne kazem da su testovi i ono sto pokazuju skroz irilevantni, ali treba vidjeti i na kojem principu dodjeljuju te zvjezdice. Da se ustvrdi da je neki auto nesiguran totalno (ko sto je bi oslucaj prije par godina sa onim opelom sintra mislim , a i voyagerom), pa da se idu raditi poboljsane verzije u tom smislu ili povlacenje iz prodaje, onda ok.
    Ali, zvjezdica vise ili zvjezdica manje, to je cista politika.
    Meni osobno za kupnju to nema ama bas nikakav utjecaj.

Slične teme

  1. CRASH - boom, tras - HELP
    By Max5 in forum Hardware
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 27-04-2005, 17:41
  2. BERLINGO CRASH!!
    By Cezy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 15-06-2004, 20:55
  3. STARIJI OD 5 GODINA!TESTOVI,PROSPEKTO,SHEME...
    By DRAGO-ZG in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 18-07-2003, 19:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •