Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Za golubicu

medeni
    Guest
    VOLIM TE,ZENO KOJA SI MI SRCE UZELA I SPOJILA GA SA SVOJIM.
    NAPOKON SAM UZ TEBE PRONASAO SVJETLO NA KRAJU TUNELA,ZIVOT JE LIJEP KAD SE VOLI,A JOS LJEPSI KAD TAJ KOGA TI VOLIS VOLI TEBE,PROBUDILA SI U MENI NAJLJEPSE,NAPOKON MOGU RECI DA IMA SMISLA ZIVJETI A NE SAMO PREZIVLJAVATI,TAKO SE PREDIVNO OSJECAM,AH STO MOGU ZALJUBLJEN SAM I TO U PRAVU.

medeni
    Guest
    JA SAM CUDNA PTICA,PREMALO JE OSTALO NA SVIJETU PRAVIH ROMANTICARA,DANAS SE VECINOM ODNOS IZMEDU MUSKARCA I ZENE ZASNIVA NA SEKSU,NEMAM NISTA PROTIV SEKSA AL ON NIJE DOVOLJAN ZA LJUBAV,PREVISE TOGA TREBA DA BI SE OTKRILA PRAVA LJUBAV,A IZGLEDA DA SAM JU JA DOBIO I ZBOG TOGA UMIREM OD SRECE,NEOBICAN JE TO OSJECAJ,OSJECAS SE NEKAKO SMIRENIM I ZADOVOLJNIM.

medeni
    Guest
    VOLIM TE................................................ ..............................VOLIM TE................................................ ..............................I UVIJEK CU MOJA GOLUBICE

joke
    Guest
    pokusavas nekog zadiviti, il kaj?
    usput... lose lazes!

ZA MEDENOG
    Guest
    TI SI ××××××!

aero
    Guest
    ako je to sve istina kaj si napisao-svaka ti cast stvarno ima malo romanticara i ostani takav!!ako te cura voli kao ti nju,onda uzivajte u ljubavi!
    sretno!!ustvari vi ne trebate srecu vi imate jedno drugo!!

golubica
    Guest
    Mišiću,volim te!
    Fakat sam po prvi put u životu istinski sretna.
    Velika pusa,moj medvjediću!

hm
    Guest
    tko je golubica a tko medeni?
    samo znatiželja

uzzu
    Guest
    zuzzz

a koja
    Guest
    si ti vrsta ptice Medeni? Pa takva ne postoji....

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •