Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 64 od 64

Tema: Megane II

  1. #51
    daliborče !
    Guest
    MA IMA DA JE SVAKI AUTO ××××NI RENO, ONAJ TKO KUPI DOSADNU ALFU ILI FIATA ILI PEUGEOTA JE DOSADAN I BIT ČE PROGLAŠEN IZDAJNIKOM FRANCUSKE.
    IMA DA SE GLEDAJU FRANCUSKI FILMOVI SVUGDJE PA I U ZATVORIMa, U ŠKOLAMA OBAVEZNI PREDMET NAKON HRVATSKOG BITI ĆE FRANCUSKI, A RENOu 4 cijena skače od 10.000 dem nadalje.
    ×××× te tvoj kurčevi megane, bezlično ×××××× za babe.

  2. #52
    mali
    Guest
    daliborče,laku noć!!!

  3. #53
    Dalibor
    Guest
    Ljepota je stvar ukusa, a o ukusima se ne raspravlja. Jesen je blizu a ona ce potvrditi moje riječi...
    Megane will rule!!!

    Jesen stize dunjo moja, jesen rana....

  4. #54
    mytbyte
    Guest
    Evo gledam fothe Megane 2 u novom Auto klubu i zakljucujem slijedece:

    1) Ma mogli su malo taj straznji prozor zakositi, pogotovo prelomiti pri vrhu da ne izgeda ko stage coach, ostalo je u okvirima dizajna klase, nista previse extravagantno, nazalost, ali skladno i oku ugodno

    2) CC izveda je definitivno odlicna (nema kvadratno straznje staklo), Renault odaje pocast Opel Astri Coupe

    3)unutrasnjost je JEDNOSTAVNO i odlicno dizajnirana (hi tec look), samo se bojim da ce metalizirana sredsinja konzola dolaziti samo u najjacim izvdbama

    4) mjenjac ima malo predugu rucicu (smrc)

    Zakljucak: mozda ce se desiti da straznji kraj odbije klasicare a prednji dio one zeljne avangardnosti.
    No pricekajmo ga vidjeti u zivo, ovako na slikama ne moze se sa sigurnoscu zakljuciti...

  5. #55
    Girrari
    Guest
    A u tom Auto klubu vele i da bi novi model trebao biti dosta skuplji od sadašnjeg; dakle u rangu sa ostatkom te klase (Stilo, 307...).

  6. #56
    Dalibor
    Guest
    U pravu ste, dok ga nevidite uživo nemože se donjeti konačan sud!
    Nevjerujem da će biti puno skuplji-šta uopće znači puno skuplji:
    1000 E?
    2000 E?
    Bit će jeftiniji od golfa garant a imat će puno više opreme! )

  7. #57
    Calibra Zender
    Guest
    Pročitah Đurićev osvrt u Auto klubu i na ovim slikama mi djeluje nešto ljepše iako mi i dalje nije lijep. (svejedno je ljepši od Golfa!!!) A i dobro kažete, treba pričekati "bliski susret" na cesti pa onda kometirati. Razočarao me podatak da će sjesti na vrh razreda cijenom bez obzira na najveće gabarite i pregršt opreme. Mada i u taj podatak o opremljenosti sumnjam jer za naša lijeva tržišta uvijek osvane osiromašena verzija s slabim motorom. Pa bude vjerojatno i cijena tada pristupačnija.
    Posebno mi se dopalo riješenje za ručnu. Unutrašnjost je (osim volana) dosta solidna.

    p.s.Gjuro, ona slika kod teksta o klimi je za umrijet od smijeha! )

  8. #58
    mytbyte
    Guest
    Calibra,

    da, ručna je mraaaak, ko da je došla iz onog vozila iz Aliensa ili Final Fantasy! Osim toga, puno je praktičnije nego rotirati šaku kao što je to slučaj kod većine današnjih automobila. I ne može uskluznuti lkako iz ruke prilikom povlačenja! Ergonomija 10!!!

    P.S: Ma da su samo to stražnje staklo naprasvili ko kod Cc verzije!

  9. #59
    Francuz
    Guest
    Nemoj,Clio Sport,rode rođeni protiv Peugeota!Pa provozaj staru 306-icu i Megane I,razlika je u doživljaju vožnje nebo i zemlja.Još treba proteći dosta vode da Renault stigne Peugeot (naravno mislim na vozački užitak)!

  10. #60
    alfist_zg
    Guest
    ja sam isto sad citao novi autoklub, i ovo o meganeu.
    meni se jako svidja iznutra, i to me je moram priznati ugodno iznenadilo.istina je , treba vidjeti uzivo i onda zakljuciti.
    meni su sva futuristicka rjesenja odbojna, ali ovaj auto mi se svidja.

  11. #61
    Dalibor
    Guest
    Auto je futuristički ali nije prenatrpan nekavim nepotrebnim stvarima kao BMW7. BMW7 zahtjeva obuku za pilota da se vozi-ako ikad SW poprave. U meganea je sve jednostavno, tehnika u službi čovjeka!
    A ni izgled nije drastičan! Sjetite se Focusa. Ovo je na taj štos ali na francusku način!
    Uglavnom, jesen će da pokaže! )

  12. #62
    Serbia GTi
    Guest
    Fantasicno !
    Medjutim, cini mi se da neko vec rece, pola je avangardan - pola nije.
    U svakom slucaju, trebalo je ici do kraja, tj. uraditi i prednji deo u avangardnom fazonu.
    To bi bio pun pogodak !
    Ali i ovako, bice to udar na percepciju prosecnog svabofila i pomerice im "granice dozvoljenog".
    A pomerice i auto-design, uopste.


  13. #63
    tak da znate
    Guest
    auto je fakat odličan!

  14. #64
    Dalibor
    Guest
    Auto je stvarno super:neznam je li bolji naprijed, odozada ili pak unutra!
    Živio novi Megane!

Slične teme

  1. Megane 1,5 dci
    By tvarat in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 19-05-2004, 10:27
  2. Megane II
    By Tompa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 55
    Posljednji post: 27-10-2002, 23:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •