Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 64

Tema: Megane II

  1. #1
    xXx
    Guest
    FENOMENALNO.

  2. #2
    RENAULT FAN
    Guest
    Iako mu prednji dio nalikuje na staru ibizu, mislim da je stvarno super, a posebno mi se sviđa zadnji kraj. :URL=null:null:/URL:

  3. #3
    gost
    Guest
    Iako se može reći da su neki dijelovi već viđeni ipak je Renault napravio fantastičnu kombinaciju i time fantastičan auto. Svaka čast Renaultu.

  4. #4
    Yokosuka/
    Guest
    ...dizajn mi je super, bit će prepoznatljiv u ovom mnoštvu automobila. Moj bi izbor bio neki dci...(staviti puno cola ALU i malo ga "prizemljiti")

  5. #5
    Cico
    Guest
    Dizajn je očita kombinacija vel satisa,clia,avantimea,pa čak i lagune.Iskreno se nadam da će sa vozačke strane biti znatno zanimljiviji od "kartonske" jedinice.

  6. #6
    zonta
    Guest
    Od naprijed ok, od odostraga katastrofa.
    Auto totalno nepraktičan za parking unatrag. Izgleda da o tome nitko nije vodio računa.

  7. #7
    Jam on it
    Guest
    Kata Strofa.

  8. #8
    594krešoah
    Guest
    opet jedan automobil koji svi mrze ili ga svi vole.zadnji kraj je originalan, e sad jel to po nečijem ukusu ili nije neka sam odluči.mene više zanima cijena, oprema i drugo a zadnji kraj je stvarno za raspravu.

  9. #9
    Cico
    Guest
    Ma, nije problem u izgledu,već kako napisah,u voznim karakteristikama,osobito doživljaju vožnje koji je u prethodniku bio jadan.

  10. #10
    Jam on it
    Guest
    Slažem se Cico. Upravo zato, mislim da Megane treba korjenito promjeniti da bi dobili dobar auto! Prethodnik je bio koma...

  11. #11
    okac
    Guest
    pa stražnji mu je kraj pomalo kopiran od onog starog citroena kojem je staklo imalo kontra nagib (Ami 8??) Poseban auto

  12. #12
    LagunasII
    Guest
    Ja kad sam ga prvi put vidio rekao sam " u××××te sto je ovo ruzno", ali sto ga duzem gledam i nije to tako strasno. Samo da se oci malo priviknu

  13. #13
    Calibra Zender
    Guest
    Kažeš Lagunas, isto iskustvo kao i sa prvim susretom s ogledalom! )

  14. #14
    Calibra Killa
    Guest
    Calibra turčine, napuši se kurčine!!!

  15. #15
    vz
    Guest
    calibra , sad vidiš kakav si kreten. ljudi razgovaraju o autu , a ti opet vrijeđaš, pa daj se malo opusti. čitam tvoje izjave, pa ti čovječe nisi normalan ,kaj se pjeniš?! pa ti pojima nemaš, da mi te upoznati da vidim kaj si ti za robu!!

  16. #16
    Dr. Strangelove
    Guest
    daleko bolje izgleda nego na skicama... zanima me kako će izgledat coupe... sve u svemu još jedan Golf killer! )

  17. #17
    TRANS AM
    Guest
    Meni se ne sviđa. Malo previše avangardno za moj ukus. Dojam je kao da je dizajnerima ponestalo ideja. Neuspjela kompozicija Clia i Avantimea. Stari Megan je bio ljepši.

  18. #18
    mytbyte
    Guest
    Ak se ovdje razgovara o slikama Meganea koje klaju po raznim casopisima, onda su to sve predvidanja kako bi novi Megie mogao izgledati. Mozda je netko usnimio maskirani prototip na testiranjima pa iz toga izvlace casopisi razne kompjuterske simulacije! Ja bih volio vidjeti FOTKU doticnog vozila jer ovak je sve rekla-kazala! Sto se tice zakosenog straznjeg stakla, to Citroen kontemplira napravit na novom C4! Ne zaboravimo da si Renault moze dopustiti avangardnost s Vel Satisom u segmentu u kojem je dosad samo pusio kurcinu od nijemaca pa im nista drugo nije preostalo nego fakat rasturit sve i nadat se da ce ljudi koji kupujo visoku klasu (a takvi su zeljni ekskluzivnosti) to popusit!
    Ali, ljudi, nemojte ocekivati avangardizam u najprodavanijem i najzajebanijem segmentu na kojem proizvodaci uspijevaju ili propadaju - kompaktnoj klasi! Tu ne smije biti eksperimenta! Cak niti Peugeot sa 307 se nije usudio ici do kraja, a kamoli da ce to uciniti Renault!
    Ali, neka me STVARNE SLIKE demantiraju i ja cu priznati da sam bio u krivu!!!

  19. #19
    600
    Guest
    Pa ljudi zar ne vidite da je Renault uz pomoć najnovije tajne tehnologije oživio Picassa i zaposlio ga kao glavnog dizajnera svojih automobila!

    Kubizam rulez ili možda sucks? )

  20. #20
    Dr. Strangelove
    Guest
    mytbyte... pa pričamo o slikama, pardon o fotkama koje su na glavnoj stranici Vidiauta...

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Meni se taj autić jako sviđa i donosi pravo osvježenje na već pomalo dosadno tržište (izuzev Alfe 147). Ali ima jedan problem. FIAT je tek nedavno shvatio da masovnost i avangarda (ili bolje pristaje nekonzervativizam) ne idu ruku pod ruku. To je vidljivo kroz Stilo.
    Jednostavno, auto te klase mora biti prosječan iliti bliži ukusima većine kako bi se prodavao. Malo pomaknuti dizajn mogu si dozvoliti samo tvrtke koje ne pucaju na toliko masovnu proizvodnju (tipa BMW Compact). Ostali moraju biti blizu sredine ili pak raditi prekrasne aute (npr. Alfa 147) kako bi se što bolje prodavali.

    Zaključak: odličan auto, ali u krivoj klasi.

  22. #22
    mytbyte
    Guest
    Ispricavam se, nisam u zadnje vrijeme isao na glavnu stranicu vidiauta, pa nisam vidio ove slike.
    Ali ipak stoji ono sto sam napisao: ja bih ga mozda i kupio jer volim neobican dizajn ali bojim se da ga 99% ljudi nece! I kak da covjek smjesti nesto krupno i kabasto u taj gepek? Ak slicno sjebu i twinga...Majko isusova...

  23. #23
    sasyu
    Guest
    Ovo stvarno izgleda interesantno. Koliko je praktično to je drugo pitanje.
    Nadam se da će se uskoro dovesti do nas da ga vidim uživo.

  24. #24
    Calibra Zender
    Guest
    vz
    Gdi si ti tu pročitao uvredu? Više se ne može niti našaliti na tuđi račun, a da ti netko ne skače za vrat. Pa ovo nije normalno...

    Inače, ovaj novi Megane mi je apsolutno odvratan auto i predviđam mu crnu sudbinu. Crniju od sudbine Bravo/Brava. Od naprijed još donekle izgleda, ali pogled na bok i zadnji dio... Ubi bože! I dalje su vladari klase 307 i 147 i tu bi pala teška odluka.

  25. #25
    CLIO SPORT
    Guest
    novi Megane je pre××××n tutach! definitivno najbolji dizajn nakon CLIA SPORT II i Avantime!!! (i alfe....bilo koje alfe)! navodno da ce biti u ponudi i 3.0 V6 motor.....ljudi moji....pa renault(tu ne govorim o ostalim francuzima jer osobno mislim da su peugeot i citroen daleko iza VW i Renaulta) je vec zasjenio svabe(Forda,opela i VW)!

Slične teme

  1. Megane 1,5 dci
    By tvarat in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 19-05-2004, 10:27
  2. Megane II
    By Tompa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 55
    Posljednji post: 27-10-2002, 23:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •