Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: SUZUKI swift 1.3 GTi

  1. #1
    SerbiaGTi
    Guest


    101 ks, a uz malo doteravanja i 180 !
    Mali, startan, mocan, jeftin za kupovinu, jeftin za voznju.
    Suzuki je kod ovog ulicnog trkaca ponudio tada revolucionarna, sada legendarna i samo hvaljena resenja na motoru. Zato mislim da je ovo, ako ne najbolji onda jedan od najboljih automobila.

    Pozdrav iz Beograda !

  2. #2
    F@cker
    Guest
    Swift je jeb.ni shrot

  3. #3
    SCASI
    Guest
    swiftic?
    ulicni trkac jedan od najboljih !
    Imao sam jednoga i bio je fantastican!

  4. #4
    Ja, Alenko
    Guest
    101, ks uz malo doteravanja 180 ?!?!?!
    Čime, čarobnim štapićem ???

  5. #5
    Serbia GTi
    Guest
    Ti,alenko
    covek u Australiji je ISTI taj motor doterao na 380(!)ks .
    Evo, potrudicu se da prikupim neke linkove da vidis da malo koji ljubitelj swiftova ima motor slabiji od 150ks.
    Pocinje se sa skidanjem katalizatora, menjanjem izduva, stavljanjem K&N, onda ide stavljanje nekog dobrog chipa (recimo superchips),......
    Samo ovo je dovoljno za 180ks!
    Ali, ima jos - videces!

  6. #6
    Ja, Alenko
    Guest
    A šta je sa garancijom, potrošnjom i naravno smisao swifta sa 380 ks ??'

  7. #7
    Serbia GTi
    Guest
    Ma, kakva garancija?
    Auto se ne proizvodi od `96.
    A sto se tice smisla? Pa, covek ga je sredjivao da bi ostvario neke svoje ideje, snove, ili sta vec.
    Uostalom, zar ti ne bi bio ponosan da si ga ti nabudzio, doterao, i da si sada vlasnik swifta od 380ks!

  8. #8
    Capri
    Guest
    neki ljudi tu očito ne kuže smisao tuninga, ali ××××ga nije bitno!! ko voli nek izvoli!!!!!

  9. #9
    Ja, Alenko
    Guest
    Srbia Swift Gti, Capri:
    Ok je tuning, ali natjerati mali suzuki na 380 ks ??? PA to je ludost.
    Kako se uopće karoserija nosi sa tolikom konjicom. Uostalom taj auto ni nije za svaki dan, nego za ništa drugo nego drag race i sl.
    Ajde još 180 ks to može proći ali koliko se sjećam opel omega lotus je imao upravo toliko konja.(380)
    Dobro da taj swift nema 780 ks, pa gdje je kraj.


  10. #10
    Serbia GTi
    Guest
    Pa, da, auto je i radjen za drag-race. Spusten je i ojacan maksimalno, jer naravno nema smisla da samo motor nabudzis i onda cekas kad ce sve da popuca.

  11. #11
    Suzuki
    Guest
    Tko je pustio ove srbe na forum ! to je sramota, svi van u vaš lepi Beograd, u 3 pm !!!

  12. #12
    Srbi
    Guest
    Ej, nemoj da nas plašiš

  13. #13
    aaaaaaaa
    Guest
    moze i do 220ks samo da se zna,ako nekoga interesira neka pripremi 10000 eura pa ce viditi kako swift leti po cesti

  14. #14
    Pocket Rocket
    Guest
    GLE, SERBIAGti, nemoj srati o Swiftu ovdje jer očito nemaš pojma o njemu...
    NE SERI...
    Za 160-170ks(što je max. na onom autu - GRUPA A, pripremala ga je belgijska RACESTORM ekipa, je potrbno:4 dupla fergazera, spuštanje glave, direktan usis zraka, drugi borung klipa, veći ventili od titana, uljni hladnjak, špic bregasta, trkaća radilica na specijalu, trkaće svjećice, alternator drugi, 102 oktana gorivo, 4 u 1 ispuh, trostruka lamela, druga getriba....

    NE SERI!!!
    ZNAM SVE O SWIFTU.
    I TOČKA.

  15. #15
    Hondoman
    Guest
    Ma znamo mi da ti patis od GTT sindroma )
    Divimo ti se svi kako mozes da vozis taj kantomobil..
    I BTW, kakve veze ima lamela sa konjima )

  16. #16
    Pocket Rocket
    Guest
    Da imaš nekog pojma o autu, znao bi da se mora staviti trostruka lamela na auto da bi mogla podnijeti takav napor pri prijenosu snage na kotače...
    Ali, pošto ti kurca ništa ne znaš(OČITO) idi gledaj crtiće i pročitaj Auto Klub.



    FIVE ALIVE!!!

  17. #17
    pisonja
    Guest
    Tko kaze da srbin laze ? JA ) hahahahahahahaha swift od 380 KS pa to nema ××××te AUDI RS4 !! LOOOOL majko moja..pa to nemaju auti koji nitro koriste CSS ..pa karoserija bi mu pukla, mah, nebi presao ni 20 km sa tim smecem..e srbine srbine

  18. #18
    swiftalicious
    Guest
    Bez zelje da bilo koga branim (ali svoj auto moram! ), i ja sam naisao na neke fantasticne swiftove na netu.
    Evo par linkova:
    http://redlinegti.com/index.php?p=car&c=bnv10s
    http://members.ozemail.com.au/~crawfy/stormt.html
    A ovaj od 380ks iz Australije, to je ja brijem ovaj: http://members.ozemail.com.au/~crawfy/itsmad.html samo ova stranica nije updateovana godinu dana.

  19. #19
    swiftalicious
    Guest
    Sto je? Nema odgovora?

  20. #20
    tech
    Guest
    sve ste nabrojali, ali ste zaboravili na swifta sa T-4 turbom, NOS i 4WD pogonom (1/4 milje 11 sec).

  21. #21
    Domme
    Guest
    )

  22. #22
    cvita
    Guest
    moze li mi ko rec di ima kupit original prstenove za suzuki swift gti 90g.ima li stete stavit zamjenske

  23. #23
    x X x
    Guest
    Imam swifta GTI. Mogu reć da je to jedan od najboljih malih jurilica..Radio sam na njegovom držanju (opruge i amortizeri) i mogu reć da je auto sad perfektan..Oduševljen sam njegovim startom i ponašanjem u zavojima..Mislim da je u svojoj klasi najači!!!! Pozdrav svim vlasnicima ove bebe!!!!!!

  24. #24
    SWIFT
    Guest
    Najbolji auto u svojoj klasi i tko god kaze da nije sigurno je na cesti vidio samo zadnji kraj swifta

  25. #25
    S16
    Guest
    U klasi su i R5 gtt 1.4 turbo, 205 1.6 i 1.9, citroen ax gt...

Slične teme

  1. SUZUKI IGNIS SPORT
    By Cezy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 02-02-2004, 13:19
  2. SUZUKI swift 1.3 GTi - to je auto !!!
    By SerbiaGTi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 09-07-2002, 18:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •