Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: HRVATICE I HRVATI, RECIMO NE!!! ×××××IZACIJI HRVATSKE

Antigay parade
    Guest
    HRVATICE I HRVATI, RECIMO NE!!! ×××××IZACIJI HRVATSKE

Dana 29. lipnja 2002 godine, ×××××i, lezbijke, bisexualci, transsexualci ali i njihovi pokrovitelji iz europskog ×××××skog i lezbijskog lobbija – organiziraju tvz. "Gay pride paradu" u našem glavnom gradu – Zagrebu. Ne onima koji žele živjeti u ×××××skom (i lezbijskom) tvz. "braku" a po zakonima koje su njihovi financijeri izmislili – otimati djecu normalnim heterosexualnim brakovima, da bi ih odgajali u okruženju "dvojice tata" ili "dvije mame"!?!Ta djeca æe biti mentalno muèena i duševno obogaljena.

Dok je 425. 000 Hrvata bez posla euro×××××acija od nas traži organiziranje ×××××skih i lezb. parada.

Vršite pritisak na svoje politièke predstavnike da se ZABRANIovaj antiobiteljski pohod nasilnika i èudovišta.
    Pridruži se antigay kampanji za normalnu zdravu i kršæansku Hrvatsku!
    Reci NE!!! ×××××ima i lezbijkama.

e-mail: antigaykamp@yahoo.com
    antigaykamp@iskon.hr

odgovor 7
    Guest
    PROTIV HOMOSEXUALIZMA U HRVATSKOJ!!!!

Živjela Lijepa Naša normalna i zdrava!

Marakos Supak
    Guest
    JA BAS VOLIM ×××××E!!!!!!

ZIVJELA MOJA ×××××SKA HRVATSKA BRACA!!!!!

odgovor 7
    Guest
    Ladi jaja u lavoru
    a mi ćemo na moru!!

Stevo II
    Guest
    Ma hebem ti ×××××e.. )

xi
    Guest
    Bolje ti govori NE! lopovima, kriminalcima i divljacimna (HDZ i Peteroclana Ekipa) koji su nam pokrali drzavu i odveli nas na rub propasti.

(Hrvatice i Hrvati...????)
    Tipicno Tudjmanovski...
    A sto ako je netko recimo Slovenac rodjen u HR i zivi u HR i po domovnici je HR??? na njega se ne odnosi ta poruka????

AJME BOZE PRIMITIVIZMA!

HRVAT
    Guest
    A vidi zatucana ovog hrvatiča koji se pita zašto ××××× a ne kriminalci. A jesi jadan čovječe ) ) ) ) ) ) ) ) )

Marakos Supak
    Guest
    U mojoj je Svedskoj dozvoljeno da ×××××i i lezbijke mogu usvojiti djecu!

Ja sam usvojio dva muska iz Afganistana!!!!

JEDVA CEKAM DA PORASTU...........!!!!!!!

MELIT@
    Guest
    Recimo ne ×××××IZACIJIIIIIIIIII

ONI SU STVARNO SVINJE BEZ POKRIĆA.....

xi
    Guest
    Hrvatu, zbog takvih kao sto si ti Hrvatska i je drzava koja vise slici Srbiji, Bosni i Albaniji nego li susjednoj Sloveniji ili Italiji.
    Umjesto da razmisljas o svojim problemima i o tome kako da drzava konacno krene naprijed ti razmisljas tko i zasto vise voli muske li zenske.
    Vjerujem da je to slobodni spolni odabir. Neka svatko voli sto ga je volja (dok je sve u granicama normale, naravno), a homoseksualnost, koliko god ti to prihvacao ili ne, itekako jest normala. Ili si spreman poubijati, lincovati ili tko zna sto 1/4 svjetske populacije zbog toga sto vise vole guzice nego cice?????

Toliko o zatucanosti.

P.S.
    Odmah se vidi da si jedan od onih ljigavih HSP-ovaca, HDZ-ovaca, Budisinih kretenoida ili jos pokoje nastrane politike.

Slavonac
    Guest
    Markos, nije istina da ×××××i smiju usvajati djecu u Svedskoj, o tome se tek razmatra...

Marakos Supak
    Guest
    Ne Slavonac u KRIVU si!!!! U Svedskoj je usvojeno (SUPER!!! ), a u Norveskoj se razmatra!!!!! Nadam se da ce i Norvezani to usvojiti,jer za jedno djete je najbolje da ima dvije TATE!!!!!!

xi tovare...
    Guest
    pa zar sada trebamo gledati parade egzibicionista, sadista i ostalih "pomaknutih"????

Imaju i oni pravo na parade, ako imaju i ×××××čine i ako je demokracija.

Spolnost je privatna i intimna stvar svakoga, a vi ×××××i ste jedina skupina koja od toga pravi galamu.
    Eeee, gdje je Hićo, možda će doći opet dan...

Slavonac
    Guest
    Markos, nije istina, jos uvjek se razmatra.Odluka ce biti donesena poslje izborana tj. na jesen...U Svedskoj se za sada mogu vjencati, a jos ne usvajati djecu
    Nazalost, ako to usvoje, jos malo i zivotinje ce moci usvojiti po koje dijete.
    ×××××e treba ljeciti, a ne im davati djecu!!!

HRVAT
    Guest
    Xi Balkan je ŽIVOT, a zapad je smeće i govno.

ŽIVIO ISTOK!!!

xternal
    Guest
    Kaj je antygay...frka, panika...
    Ja bash nemam nist protiv gay parade ili homoseksualizma...ako je nesto od ljubavi...neka je.No , ne svidaju mi se takvi ispadi zaostalih Hrvata poput svih vas u toj anti-kampanji. Sramota kako je nase drustvo na niskim granama, kako smo zatucani i primitivni... Kaj se bojite da se nebi po×××××cili vi tamo ili kaj svi Hrvati nebi postali ×××××i pa bi se jos vise smanjila populacija hrvatske... manite tavih ispada i trosite energiju na nesto korisno. Npr. na poboljsanje sebe samih i gusenja vaseg licemjerja...

Slavonac
    Guest
    Hm, mozda bi onda trebali i pedofilima dozvoliti da legalno sexualno zlostavljaju djecu. Zasto ne, i to je neka vrsta ljubavi...

ha-ha
    Guest
    Zna se ko je i zsto HOMOFOBAN, ha -ha...

Zere
    Guest
    Pa di ste ×××××i? Bojite se sami sebe pa ××××te, a?

Ustasa
    Guest
    xternal,to sto si ti ovdje napisao, ×××××i na taj nacin stite sami sebe....

DORINO MANZIN
    Guest
    Ja se furam na zgodne momke.
    Ak želite vidjeti pogledajte ovu stranicu.

Super je.Majke mi.
    Bog zlatni dečki.:URL=http://www.nudemuscledmen.com/main.htm:ZGODNI FRAJERI:/URL:

DORINO
    Guest
    mmmmmmmmm.....

DORINO2
    Guest
    njam-njam

DORMAN
    Guest
    MMMMMMMMMMMMMMM
    MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

DORMAN
    Guest

Slične teme

1. NE SODOMIZACIJI HRVATSKE !!!
    By Karlo in forum Politika
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 13-01-2004, 11:36
  2. ZIMA I HRVATSKE CESTE
    By Hondo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 12-01-2004, 09:39
  3. HRVATICE I HRVATI - HVALA
    By HDZ in forum Politika
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 26-11-2003, 15:46
  4. Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-11-2003, 16:31

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke