Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: NJEMAČKI LOVNI TERIJER

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    LOVAC LUKA
    Guest
    ŠTO MISLITE O NJIMA

  2. #2
    Majazg
    Guest
    O njemačkim lovnim terijerima sve najbolje, govorim iz osobnog iskustva imam mužjaka starog 5,5 godina, to su žilavi, zdravi i zaigrani psi, mogu doživiti duboku starost i to preko 15 godina. Ali se ne slažem za njihovo korištenje u lovu, i držanjem u boksovima što lovci nažalost rade!!

  3. #3
    vuk
    Guest
    Imao sam kujicu Lolu i zivjela je 16.5 godina.Imala je jednu manu a to je da se volila tci sa drugim psima.Osnovne komande sam je brzo naucio.bila je 1.5mjeseca stara kad je prestala vrsiti nuzdu u stanu.Trazila je van mada smo zivili na 8 katu.Bila je jako pametna i odana do zadnjeg daha.Umrla mi na rukama. Proslo je vec 5 godina od tada ali je jos nisam prezalio.Proslu noc sam je sanjaoi igrao se sa njom.Lola pocivala u miru.

  4. #4
    ufihk
    Guest
    imam kuju terijerku i stvarno je dobar, pametan i razigran pas. nekada zna biti stvarno tvrdoglava, ali oni su takvi...

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 1972
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Imao sam kojekakvih pasa, ali štoje ovo čudo, tvrdoglavo, napasno, samovoljno i neposlušnoj još nisam imao. Star je sedam mjeseci i pokušavam ga nešto naučiti ali naprosto me ne zarezuje ni jedan posto. Pokušavam sa pohvalama, nagradama i batinama, ali slabo, jako slabo, neznam što da radim, nek netko pomogne ako ima kakvu ideju.

  6. #6
    Siniša
    Guest
    aa

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2016
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Prema ljudima i djeci je bila super,ali pese i macke bas i nije voljela.Imala je par psecih prijatelja s kojima se podn osila(vecinom muskih)a prema drugima je bila agresivna.Vlasnici vecih pasa su se znali prevariti jer su mislili da taj pinklec nemre nista vecim psima ali ubrzo su shvatili tko je gazda u kvartu.Ja sam naravno izbjegavao konfliktne situacije.Mislim da NLT moze biti izvrstan kucni ljubimac uz uvijet pravilnog odgoja i dugih setnji.Trenutno imam malu bebu doma pa nemrem imat psa ali za godinu dvije u moj stan ce sigurno NLT.Pozdrav!!!

Slične teme

  1. KUPUJEM NJEMAČKOG OVČARA
    By zox in forum Psi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-05-2009, 21:20
  2. TOTALNA PROPAST NJEMAČKE KVALIETE !
    By doctor in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 81
    Posljednji post: 02-10-2004, 10:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •